Sezona skončila, zaplať pánbu

Sezona skončila, zaplať pánbu
Kunovice Sport 25 / 05 / 2018

Je dobojováno! Házenkářky SHK Kunovice mají po sezoně, tečku za ní udělaly na palubovce zálohy Zlína, odkud se vrátily s třináctibrankovým přídělem. Nejpřísnější měřítko snese pouze Kateřina Slováková, autorka poloviny branek.
Zlín B - KUNOVICE 35:22
„Derby jsme odehráli s jedinou hráčkou na střídání, Brablcovou vyřadilo zranění, Smetkovou pracovní povinnosti a Melichárková se učila na pondělní maturitu. To je pak těžké,“ posteskl si Miroslav Slovák, trenér týmu z Bělinky, který v zápase viděl jen dva světlé okamžiky.
Výkon dvou Kateřin - Hrabalové v obraně a své dcery v útoku. „Nikdo se k nim už ale nepřidal, bylo to tristní,“ pokračoval Slovák. I proto je především rád, že sezona skončila.
„Už jsem za ní udělal tlustou čáru. Teď musíme kádr rozšířit a posílit, už máme něco rozjednaného, uvidíme,“ prozradil lodivod, který nejspíš v Kunovicích zůstane. „Z boje nikdy neutíkám. Když bude o mé služby zájem, zůstanu,“ vysvětlil Slovák.
Jednu jistotu má už dnes. Jeho dcera Kateřina, která v devíti jarních zápasech nastřílela 66 branek, v týmu nezůstane. Odchází do Německa. Poločas 16:11.
KUNOVICE: Žáková, Pauříková - Hrabalová 3, Palčíková, Slováková 11, Grabcová 4/1, Kosinková, Volasová, Pavelková 4.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace