Sklenka vede o bod

Sklenka vede o bod
Slovácko Sport 19 / 10 / 2009

Celkové pořadí Slovácké sedmy po jedenáctém kole

85 Sklenka D. (Ořechov).
84 Kyncl J. (SM).
83 Javor J. (Vlčnov), Jelínek L. (UH), Kozelek V. (Kněžpole).
82 Šašinka J. (Záhorovice), Kundera M. (SM).
81 Doležal T. (UH).
80 Brázdil Z. (UH), Kalina L. (UB), Vacula P. (UB).
79 Remeš V. (Kněžpole).
78 Pauřík A. (Kněžpole), Brhel M. (SM).
77 Horký J. (Nedakonice), Mařák I. (UH).
76 Botek F. (Kudlovice), Kadlčík M. (Popovice), Gajdošík P. (Topolná).
75 Schön J. (Mistřice), Ševčík J. (Veletiny).
74 Rozsypálek M. (Jar.), Rozsypálek Z. (Jalubí), Janošek T. (Kudlovice), Bělovský M. (Kněžpole).
73 Hubáček A. (Kun.), Svoboda P. (Mor. Písek), Pavelka S. (Kudlovice), Pospíšil A. (Bílovice), Vaškových L. (UH), Dohnal T. (Topolná), Mikulka L. (UH).
72 Kovařík L. (UO), Hřib J. (Šumice), Kozelek F. (Topolná), Bartoň P. (Buchlovice), Abrhámová M. (UH).
71 Slováček K. (UH).
70 Večeřa P. (UH), Koumar R. (Mistřice), Hykl D. (Jar.), Kostková M. (Kroměříž).
69 Blaha K. (Huštěnovice), Rosík V. (Kudlovice), Tomáštík P. (Záhorovice).
68 Omelka J. (Bánov), Thomayerová J. (UB), Hanák K. (UB), Kirchner M. (Kun.), Adamík O. (Huštěnovice).
67 Kovařík Z. (Sady), Ševčík P. (UB), Stehlík P. (UB), Michalec R. (UH).
66 Medek J. (Topolná), Maroňák V. (UH), Šupka F. (Kun.), Krsička P. (Sušice).
65 Berec L. (Bystřice p/L.), Janůšek M. (UH), Kolaja A. (Svárov), Šťasta J. (Huštěnovice), Pospíšil R. (Bílovice), Schnürmacher F. (UB), Hoferek O. (Topolná), Dvořáčková M. (Třebíč), Janečková M. (Tupesy).
64 Weintrittová M. (Míkovice).
63 Lysoněk F. (Jar.), Michalcio Z. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Janošek A. (Kudlovice), Plundrák M. (Mor. Písek), Hyklová M. (Jar.).
62 Vávra J. (Tupesy), Křiklavová M. (Osvětimany), Fusek M. (SM), Bělovská J. (Kněžpole), Hubáček P. (Březolupy), Měrka R. (Mařatice), Kaňovský M. (Bílovice).
61 Gajdošík F. (Jar.), Lekeš L. (UB), Krpal A. (Stříbrnice), Rýc Z. (Svárov), Hrubošová J. (Kněžpole), Hanáček P. (Kun.).
60 Kret Š. (UO), Svoboda L. (Podolí), Garžík K. (UH), Remeš L. (Kněžpole).
59 Grebeníček J. (O.N. Ves), Bánovský A. (Kněžpole), Melichárek V. (Jar.).
58 Kožušník S. (Ořechov), Měrka M. (Jar.), Hamrlík F. (UH), Vaculová L. (UB), Borýsek Z. (UH), Schnürmacher F. (UB), Bělovský Z. (Kněžpole).
57 Kopeček K. (UB), Procházka J. (Tupesy), Janás P. (Jar.), Vacula P. (UB), Fiala T. (UH).
56 Schnürmacherová J. (UB), Kaňovský T. (Bílovice), Slováčková M. (SM).
55 Zichová L. (UH), Vacula L. (UB), Stehlíková M. (UB).
54 Janečka M. (St. M.), Šimík V. (Kostelany n/M.), Krsičková M. (Sušice).
53 Ludvíček J. (Boršice), Glac J. (O.N.Ves).
52 Mazurková J. (UH), Štěpaník M. (Babice), Gabriel P. (UH).
51 Křůmal F. (Březolupy), Červenka J. (Tupesy), Schneider J. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Rýc F. (Svárov), Mikulka L. (Topolná).
49 Gajdošík S. (UH), Pauřík J. (Kun.), Dobeš A. (UH), Zajíc Z. (Březolupy).
48 Byčan M. (UH).
47 Mikulec F. (UH), Pipal V. (Sady).
46 Kučík I. (Jankovice), Šurmánková A. (Jar.), Máčala J. (Vážany).
45 Vyorálková V. (Kněžpole).
44 Pongo Ľ. (UH), Srnec J. (UB).
43 Vaškových M. (UH), Horká V. (Buchlovice).
42 Bukvald A. (SM), Pavlíček P. (Újezdec), Schön M. (Mistřice).
41 Beneš F. (O.N.Ves).
40 Hladiš L. (Šumice), Buš V. (Kudlovice), Volčík V. (UH).
39 Kraváček B. (Kudlovice).
38 Salvet L. (Bojkovice).
37 Zbožínek P. (UB).
35 Šurmánek M. (Jar.).
33 Berecka V. (Březolupy).
32 Vanda P. (UH).
31 Blažek A. (Kun.).
28 Krátký D. (SM).
27 Hladník D. (Bělá n/Svit.), Mikulka T. (Topolná).
24 Nepraš P. (Jar.).
21 Brož Z. (Jar.).
19 Filípek R. (Ořechov).
18 Jančíková B. (Jar.).
17 Holásek R. (UH), Pavlíček Z. (Kun.).
16 Jakoubek P. (Polešovice).
15 Trávníček V. (Nedakonice), Ježek Z. (Hluk).
12 Slováček D. (Brno), Miko O. (Jar.).
10 Folwarczná M. (UH).
9 Dvouletý R. (Nedakonice).
8 Lepka F. (Buchlovice), Miko F. (Jar.), Kusenda P. (Boršice u Bl.), Janošková A. (Kudlovice).
7 Piňos F. (Hluk), Dvouletá R. (Nedakonice), Horký Z. (Nedakonice), Švorčík R. (Bojkovice).
6 Mikulka J. (Topolná), Prokeš M. (SM), Ančinec V. (Hradčovice), Czaker M. (Březová).
5 Sklenka J. (Ořechov), Kozelek O. (Kněžpole).
3 Krpal T. (Kostelany n/M.).
2 Lukš K. (SM), Juřík M. (Sady).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace