Skvělá Sklenářová

Kunovice Sport 04 / 04 / 2012

Házenkářky Kunovic nezaváhaly

Hodně vyrovnanou bitvu viděli diváci na kunovické Bělince, kde prvoligové házenkářky Kunovic hostily Pardubice. Nakonec oba body zůstaly doma.
Kunovice - Pardubice 20:17
Až do 23. minuty měly překvapivě více ze hry Východočešky, které si udržovaly menší náskok. Pak na chvíli převzaly taktovku Kunovjanky, které se ujaly vedení, to však mělo jepičí život, neboť do šaten odcházel spokojenější hostující tým. „Povedl se nám však nástup do druhého poločasu. Pavlíčkovou v brance vystřídala Polášková a daly jsme tři rychlé branky, které nás uklidnily,“ uvedla trenérka Kunovic Jarmila Štěrbová. Pardubice sice i nadále bojovaly o příznivý výsledek, ale Kunovice už šly jasně za vítězstvím.
Po 17. kole se tak drží v poklidném středu tabulky, když jim ve dvanáctičlenném pelotonu patří sedmá příčka. K dalšímu utkání odjíždějí za čtrnáct dnů na palubovku šesté Plzně. Sedmičky 4/2:1/1, vyloučení 4:4. Rozhodčí A. Kondělka, D. Kondělka, 57 diváků. Poločas 7:8.
KUNOVICE: Pavlíčková M., Polášková, Omelková - Hrabalová 3, Brablcová 1, Šnajdrová, Sklenářová 7, Kosinková 2, Křeháčková 1, Kudrová 1, Pavlíčková K. 5/2.i)