Slaví druhou výhru

Sport 21 / 09 / 2010

Juniorka Slovácka ukončila třízápasový bodový půst

Třetiligoví fotbalisté juniorky 1.FC Slovácko přetrhli čtyřzápasovou šňůru bez vítězství (0-1-3, skóre 3:8). Ve středu se sice ještě vrátili s nepořízenou ze Zábřehu (1:2), ale včera dopoledne na kunovické Bělince udolali zálohu druholigové Jihlavy.
Zábřeh - Slovácko B 2:1 (2:1)
Ani s pěti hráči, kteří jsou na prvoligové soupisce, borci Slovácka na severu Moravy neuspěli. Už ve 28. minutě totiž prohrávali o dvě branky, když gólman Heča kapituloval dvakrát během šesti minut. Za další dvě minuty sice Szmek zařídil kontaktní gól, ale další už hosté nepřidali. Branka: Szmek.
SLOVÁCKO: Heča - Habanec, Daníček, Reinberk (46. Hesek), Starý - Hlúpik, Perůtka, Svízela (80. Čtvrtníček), Borusík - Szmek, Ondřejka (63. Franta).
Slovácko B - Jihlava B 3:1 (1:1)
Domácí vykročili levou, když v šesté minutě inkasovali, ale ze studené sprchy se rychle oklepali. Po čtvrthodině srovnal krok Franta, ale na další góly v jihlavské síti fanoušci čekali až do poslední čtvrthodiny. Branky: Franta, Čtvrtníček, Szmek.
SLOVÁCKO: Heča - Habanec, Daníček, Hesek (38. Ruman), Starý - Hlúpik, Perůtka, Franta, Borusík (65. Čtvrtníček) - Ondřejka (79. Sasín), Szmek.

autor: AM, ceh