Slavkov podržel dorost

Slovácko Sport 15 / 06 / 2011

V souboji o záchranu podlehly Sušice Šumicím

Osvětimany - Hluk B 3:0
Z vyrovnané 1. půle vytěžili domácí jednobrankové vedení, které po hodině hry pojistili druhou brankou. Po ní již hosté rezignovali a v 75. min. inkasovali ještě jedenkrát. Branky: Brhel, Udržal, Dobeš.
Koryčany - Zlámanec 3:3
Fotbal jako na houpačce. Hosté se ujali vedení 0:1. Ještě do poločasu se podařilo domácím stav zápasu otočit na 2:1. Ve 2. půli byli opět na koni hosté, kteří se znovu dostali do vedení 2:3. Domácím se podařilo srovnat až dvě minuty před koncem. Branky: Lupínek 2, Lysko - Šurmánek, Novák, Němec.
Kudlovice - J. Otrokovice 0:4
Hosté potvrdili roli favorita a po 22 min. vedli 0:3. Ve 2. půli již zvolnili a kontrolovali utkání, které jim vyneslo v boji o postup důležité 3 body.
Sušice - Šumice 1:4
V boji o udržení šli domácí do vedení již ve 2. min zásluhou proměněného pokutového kopu. Uspokojení však trvalo pouhých 5 min., kdy hosté srovnali střelecky disponovaným Kunovským. Ten ve 37. min. a poté v 70. min. skóre otočil ve prospěch hostů. Od 74. min hráli hosté bez vyloučeného Nováka, ale v poslední minutě ještě pečetili výsledek na 1:4. Branky: A. Kaštánek - Kunovský 3, Kelíšek.
Havřice - Jalubí 4:0
Po lepším začátku se domácí ujali vedení 1:0. Hosté se po změně stran snažili o vyrovnání, ale domácí jim nedovolili vážněji ohrozit branku. Rozhodnutí padlo 10 min. před koncem, když třemi brankami pojistili vítězství. Branky: Franc 2, Uherek M., Těthal.
Slavkov - Zlechov 3:2
Domácí nastoupili oslabení, když do základní sestavy museli naskočit dva dorostenci, kteří se však trenérovi za projevenou důvěru odměnili všemi vstřelenými brankami. Ve 20. min. se ujali vedení, ale hosté využili Kremrem dva rychlé brejky k otočení nepříznivého stavu na 1:2. Ve 2. půli se však již prosadili zlepšenou hrou domácí, ale rozhodnutí přinesla až poslední minuta utkání. Přesto vítězství domácích je zasloužené. Branky: Mančík 2, Peter - Kremr 2.
Bojkovice - Strání 2:1
Domácí zaspali úvod zápasu a hned ve 4. minutě inkasovali. Po chvíli však dokázali srovnat skóre a svoji územní převahu korunovali brankou v poslední minutě poločasu. Po přestávce domácí již další branku přidat nedokázali. Branky: Hladík, Spáčil - Pomajbík.