Branky: 38. Kukuča L., 39. Kolínek Martin.
ŽK: 54. Kolínek Marek - 54. Bartošek J., 73. Kašpařík Pe. Diváci: 56.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Petr Vápeník (laik), Michal Mikulec (laik).
Nezdenice: Juriga M. - Zýka J., Vystrčil J., Uličník J., Šašinka O., Struhař P. (90. Hasoň T.), Kukuča L. (49. Lebánek L.), Kolínek Martin, Kolínek Marek, Gorčík T., Bartoš Š.
Trenér: Jiří Vystrčil.
Vlčnov: Machala L. - Zemek P. (46. Šobáň F.), Tománek J. (82. Chmelina M.), Moštěk A., Matějíček M., Kašpařík Pe., Kašpařík Pa., Gregor R., Flasar J., Bartošek J., Tomala K.
Trenér: Antoní Jurča.
Za slunečného počasí se v Nezdenicích začal hrát pořádný fotbal až po půl hodině nepřesné hry z obou stran. Do šance se dostal domácí Šašinka, ale branku netrefil. O pět minut později měli šanci hosté, jmenovitě Moštěk, ale jeho pokus gólman chytil. Ve 38. minutě se prosadil domácí Kukuča, který z velkého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě. O minutu později to už bylo 2:0, to se trefil Kolínek ze stejného místa. Po změně stran se čekal tlak hostů, ale ten nepřišel. V 62. minutě šel sám na gólmana domácí Zíka, ale branku přestřelil. V 83. minutě ve vyložené šanci na malém vápně se domácí Lebánek netrefil mezi tyče.
Nejlepší hráči: Martin Kolínek - Jakub Tománek

O. N. Ves - Březová 4:0 (3:0)
Branky: 32. Píštěk M., 35. Jurásek J., 37. Lorenc T., 76. Kreisl M
ŽK: 75. Čaňo D., 89. Smítal Ja. (Březová). Diváci: 86.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - David Večeřa, Radek Zálešák (laik).
O. N. Ves: Boček A. - Zálešák R. (81. Kreisl D.), Zálešák M. (89. Pančík V.), Píštěk M., Peprníček T., Máčala M., Lorenc T., Kreisl M, Jurásek J., Jurásek D., Hůsek J.
Trenér: Martin Voráč.
Březová: Bruštík D. - Vojtek J., Uher J., Trecha J., Smítal Jo., Smítal Ja., Pomajbík D., Křeháček M., Kejkrt D. (81. Matějíček P.), Čaňo P., Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
Začátek utkání byl vyrovnaný. První šanci měli hosté ve 12. minutě, kdy Smítal šel sám na branku, ale domácího brankáře nepřekonal. Domácí začali hrát lepší fotbal až v poslední čtvrthodině, kdy ve 32. minutě Pištěk vystřelil na branku hostí, brankář míč neudržel a domácí vedli 1:0. Ve 35. minutě Zálešák potáhl míč po levé straně, přesně přihrál Juráskovi a domácí se ujali vedení 2:0. O dvě minuty později si naběhl Lorenc na odražený míč a dorazil ho do branky hostí, 3:0. Ve druhém poločase hosté hru vyrovnali, měli několik šancí ke vstřelení branky, ale neprosadili se. V 76. minutě kopal přímý kop Kreisl z pravého rohu pokutového území a trefil protější tyč hostující branky, od které se míč odrazil do branky. Hosté si nezasloužili tak vysokou prohru.
Nejlepší hráči: Radek Zálešák - Josef Uher

Hluk B - Bánov 1:1 (1:1)
Branky: 31. Martiš T. - 38. Skočovský D.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Michal Štulíř, Karel Vaculík (laik).
Hluk B: Pěnčík V. - Vozár P., Sabo J., Otrusiník R. (83. Martiš R.), Nguntual Tum Thang, Machala M., Loutocký E., Kuřina P., Kryl P., Dekrét D., Abrhám R.
Trenér: Luděk Loutocký.
Bánov: Mahdal Dominik - Velecký R., Solár M., Skočovský D., Polanský L. (60. Bulejko P.), Mušuta M., Mahdalíček P., Mahdal L., Horňák P., Guryča R., Bobek P. (58. Polanský T.).
Trenér: Karel Kopeček.
Od začátku utkání se hrál velmi dobrý fotbal, obě mužstva hrála bojovně, ale technicky a po zemi. Největší šanci měli ve 25. minutě hosté, kteří ale k jejich smůle překopli bránu z malého vápna. Trest tak přišel na druhé straně, kdy se ve 31. minutě trefil Tomáš Martiš. Hosté po obdržené brance přidali na bojovnosti a ve 38. minutě po centru srovnal Skočovský. Až do konce poločase se hrál rychlý fotbal, ale bez gólu. Druhý poločas začali lépe hosté, vytvořili si brankové příležitosti, ty ale neproměnili. I domácí chtěli zvítězit, ale taktéž nedokázali skórovat. Když už ani jedno mužstvo nevstřelilo branku, utkání skončilo remízou. Kladem celého utkání byla velmi slušná a korektní hra obou týmů bez udělení karet.
Nejlepší hráči: Tomáš Martiš - Dušan Skočovský

Prakšice - Jarošov 3:1 (1:1)
Branky: 13., 53. Hlavín R., 87. Kočica J. - 10. Omelka Marek.
ŽK: 29. Jurák V., 60. Jahoda F. - 60. Kamočai L. Diváci: 59.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Petr Slavíček (laik), František Brázda (laik).
Prakšice: Marášek M. - Vráždil T. (90. Buráň J.), Vráblík J., Šimuni O. (49. Jahoda F.), Polák V. (70. Řezníček M.), Němeček P., Lysoněk L., Kočica J., Jurák V. (90. Babušík J.), Hořínek J. (79. Slezák D.), Hlavín R.
Trenér: Josef Kadlček.
Jarošov: Kotman M. - Příplata F., Omelka Martin, Omelka Marek, Němec M., Kováč P., Kamočai L. (74. Jurča T.), Jančík M., Hromada P., Běťák M., Komárek J. (46. Laga D.).
Trenér: Radek Pekárek.
Začátek zápasu patřil Jarošovu, který se v 9. minutě ujal vedení z Omelkovy kopačky. Srovnání přišlo o čtyři minuty později, po rychlé přihrávce na osamoceného Hlavína, který střelou podél gólmana vyrovnal. Jarošov stále držel otěže zápasu ve svých rukou a tvořil hru. To se otočilo až kolem 30. minuty, kdy se do hry začali dostávat domácí a začali si vytvářet slibné gólové příležitosti. Ve druhém poločase se Jarošovu nedařilo kloudně přihrát ani nebyla souhra ve středu hřiště. Toho v 53. minutě využil Hlavín, který hlavou poslal svůj tým do vedení. Utkání spíše jak fotbalovou krásu přineslo bojovnost a v té se více dařilo domácím, kterým ještě v samém závěru zpečetil výhru v 87. minutě Kočica, který po centru z levé strany nasměroval míč do sítě.
Nejlepší hráči: Vojtěch Jurák - Marek Kotman

Polešovice - Bílovice 7:1 (4:1)
Branky: 13., 79. Fantura T., 56., 64. Kala M., 19. Janík Z., 29. Vaculík Jan, 36. Kubiš M. - 40. Zlámal J. ŽK: 52. Stašek O. - 38. Žůrek A., 45. Zlámal Z. Diváci: 120.
Rozhodčí: Roman Bednář - Jaroslav Bednařík (laik), Richard Pospíšil (laik).
Polešovice: Vaculík Jakub - Vaculík Jan, Stašek O. (62. Hasoň D.), Stašek J., Kubiš M. (64. Tringela J.), Kala M., Juřena O. (68. Bernatík T.), Janík Z., Hasoň J. (73. Martykán M.), Fantura T., Černoch M.
Trenér: Petr Ježek.
Bílovice: Vrzal R. - Žůrek A., Zlatý I., Zlámal Z., Zlámal J. (80. Hrňa M.), Semela E., Sedlář A., Hlaváček P. (70. Krejčiřík Z.), Hanák M., Čechmánek O. (46. Stojaspal M.), Bajaja K. (36. Širůčka M.).
Trenér: Antonín Šimon.
Na náhradním hřišti v Polešovicích se hrál od počátku rychlý a technický fotbal. Ve 13. minutě již šly Polešovice do vedení, kdy centr Černocha podcenila domácí obrana včetně brankáře, čehož využil Fantura, 1:0. V 19. minutě si na přímý volný kop skvěle naběhl Janík a zvyšoval na 2:0. Ve 29. minutě Sedlář odkopával míč z brankové čáry, ale nešťastně nastřelil Vaculíka, od něhož se míč odrazil do brány, 3:0. Ve 36. minutě postupoval sám na bránu Kubiš, 4:0. Ve 40. minutě se dostali ke slovu hosté, Vaculík ještě stačil vyrazit střelu, ale na dorážku Zlámala byl krátký, 4:1. Druhý poločas již byl zcela v režii domácího celku. V 56. minutě se hlavou prosadil Kala a v 64. minutě tentýž hráč nádherně vymetl horní růžek. V 79. minutě stanovil konečné skóre Fantura. Domácí vyhráli zcela zaslouženě.
Nejlepší hráči: Miroslav Kala - Erik Semela

Kněžpole - Slavkov 0:1 (0:1)
Branky: 8. Sedlář A.
ŽK: 74. Šopík R., 86. Remeš V. - 73. Stojaspal R. Diváci: 100.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Jan Martinák, Lukáš Hruboš (laik).
Kněžpole: Vyorálek J. - Večeřa M., Uherek R., Šopík R., Remeš V., Hruboš P., Fojtík P. (87. Zubalík J.), Flíbor T. (78. Grebeníček P.), Flíbor D., Dujka J., Bialek J.
Trenér: Radim Palčík.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R., Sedlář A., Salát J., Jankůj M., Janků M., Chovanec M., Husták M. (85. Kolembus D.), Halík J. (89. Rožnovský T.), Habarta J. (75. Píštěk M.).
Trenér: Miroslav Mančík.
První minutySlav se hrálo vyrovnané utkání. Poté byli hosté lepším mužstvem a již v 8. minutě se ujali vedení, kdy Aleš Sedlář po brejku pěkně prostřelil brankáře. Ve druhém poločase se domácí snažili vyrovnat, hráli nátlakovou hru, hosté se nicméně dobře bránili a podnikali rychlé útoky. V 60. minutě postupoval Jankůj sám na Vyorálka, ale ten situaci vyřešil. Od 77. minuty do 87. minuty Michal Janků postupoval čtyřikrát sám na domácího brankáře, ale ani jednou neproměnil, též za přispění výborného brankáře. Domácí se snažili ještě v nastaveném čase alespoň získat bod, ale hosté jim to svojí výbornou obranou nedovolili.
Nejlepší hráči: David Flíbor - Martin Chovanec

Topolná - Uh. Ostroh 3:5 (2:3)
Branky: 6. Mráz D., 8. Bláha T., 88. Foltýn Jan - 11., 73. Lopata M., 22. Šálek R., 42. Gajdorus T., 48. Pavlas Z. Diváci: 150.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Jakub Hříbek, Cyprian Blaho (laik).
Topolná: Mikel J. - Zelinka D., Válek A., Mráz D., Mikoška J., Jurčík T. (56. Stuchlík M.), Hoferek P., Haša P., Foltýn Jan, Foltýn Jakub (64. Hoferek O.), Bláha T. (75. Mikulka M.).
Trenér: Milolav Stuchlík.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Šálek R. (46. Pavlas Z.), Nováček T., Mariánek T. (76. Větříšek A.), Lopata M. (77. Čápek J.), Kovařík M., Kovařík F., Jurčeka J. (65. Grossman R.), Horák M., Gajdorus T., Durna M. Trenér: Luděk Jurčeka.
Utkání dvou mužstev ze špice tabulky bohaté na branky. Domácí začali raketovým nástupem, když v 6. minutě se měnilo skóre po rychlé akci Daniela Mráze, 1:0. O dvě minuty později Tomáš Bláha mění skóre na 2:0. Pak začali hrát hosté a ti v 11. minutě snižovali po rychlém průniku na 2:1 Markem Lopatou. Ve 22. minutě nádhernou střelou zpoza šestnáctky Roman Šálek srovnal na 2:2. Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou, obě mužstva pálila své šance až do 43. minuty, kdy domácí obrana chybovala a hosté z rychlého brejku strhli vedení Tomášem Gajdorusem na 2:3. Ve 48. minutě zvyšoval hostující Zbyněk Pavlas na 2:4. V 73. minutě Marek Lopata zvýšil pro hosty na 2:5. Konečný výsledek kosmeticky upravil Jan Foltýn v 88. minutě z přímého kopu. Hosté byli lepším mužstvem.
Nejlepší hráči: Jakub Mikel - Marek Lopata