Slavkov urval první body

Slovácko Sport 03 / 09 / 2015

Okresní přebor

Nezdenice - Havřice 2:4 (1:0)
Branky: 40. (p), 88. Šašinka O. - 79., 82. Doležálek R., 53. Rachůnek M., 77. (p) Rachůnek T.
ŽK: 17. Struhař P., 22. Šašinka O. - 38. Slavětínský R., 40. Doležálek D. Diváci: 108.
Rozhodčí: Martin Fišera - Tomáš Svoboda, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Zábranský M. - Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Skočovský D., Kukuča L. (61. Jurásek L.), Kociňák T., Kociňák J., Kalina P., Janík D. (83. Jančařík J.).
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Havřice: Rachůnek T. I. - Uherek M., Slavětínský R. (65. Crla T.), Rachůnek T., Rachůnek M., Moštěk M. (46. Doležálek R.), Masařík P., Klusák M., Josefík S. (80. Pokorný D.), Franc Z., Doležálek D.,
Trenér: Václav Zámečník.
Oba týmy se snažily vstřelit první branku, ale více se mluvilo, nežli hrálo. Ke konci prvního poločasu domácí otevřeli skóre z pokutového kopu, a tak se odcházelo do kabin za stavu 1:0. Do druhého poločasu přišli hosté jako vyměnění a v 53. minutě srovnal na 1:1 Michal Rachůnek. V 77. minutě fauloval domácí obránce hostujícího útočníka a byl z toho pokutový kop, hosté vedli 1:2. Poté už byli domácí více méně odevzdaní a inkasovali ještě dvě branky. Po přímém volném kopu zvyšoval Doležálek na 1:3. Tentýž hráč v 82. minutě upravil na 1:4 z brejku. Gólovou tečku za celým utkáním vstřelil z brejku Šašinka a snížil na 2:4. Domácí se nechtěli vzdát, avšak střela domácího Kaliny k levému hornímu rohu skončila těsně mimo.
Nejlepší hráči: Oldřich Šašinka - Tomáš Rachůnek I.

Slavkov - Bílovice 3:0 (0:0)
Branky: 73., 77. Chovanec M., 87. Pištěk M.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Libor Švardala (laik), Miroslav Raichel (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R., Polášek B., Plšek J., Peter O. (55. Šimek P.), Mančík M., Jankůj M., Chovanec M. (81. Pištěk M.), Halík J., Sedlář A.
Trenér: Miroslav Mančík.
Bílovice: Křivánek D. - Zlatý I., Zlámal Z., Zlámal J. (46. Otáhal L.), Semela E., Raichel V., Matějík J., Hubáček L., Gajdošík E., Dostálek V., Čechmánek O.
Trenér: Erik Gajdošík.
Od začátku bojovné utkání, kdy se vyložené šance nezrodily. První větší šanci si vytvořili domácí po velké hrubce hostů, ale nedokázali ji využít, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Ve druhém poločase domácí nastoupili s větším odhodláním vyhrát, což se jim i podařilo. První branku domácích vstřelili po dorážce z přímého kopu v 73. minutě, kdy se trefil Chovanec. Hosté otevřeli obranu a domácí začali hrozit brejkovými situacemi. Za čtyři minuty přidali další branku, kdy se opět trefil Chovanec. Třetí branku pak domácí přidali z brejku Píšťkěm v 87. minutě, který hostujícího gólmana s lehkostí překonal. Bylo odehráno klidné utkání bez žlutých karet.
Nejlepší hráči: Martin Chovanec - Ivan Zlatý

Drslavice - D. Němčí B 9:2 (4:1)
Branky: 8., 47., 64. Máčala R., 41., 74., 85. Vystrčil M., 13. Machálek I., 30. Vidrman T., 54. Orlovský M. - 24. Kadlček R., 72. Mikulec M.
Diváci: 86.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Vojtěch Jahoda (laik), Tibor Kňazeje (laik).
Drslavice: Huňka J. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T., Šrámek M., Přecechtěl P. ml. (46. Švajda D.), Pijáček L., Orlovský M., Machálek J., Machálek I., Máčala R.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
D. Němčí B: Bobčík M. - Zimčík L., Světinský A., Stojaspal T. (75. Bršlica Z.), Salát J., Pochylý M., Mikulec M., Mahdal A., Krchnáček R. (55. Světinský L.), Kadlček R., Ježek V. (63. Pastorek P.).
Trenér: Marek Pochylý.
Domácí si otevřeli střelnici a už v 8. minutě otevřel skóre Máčala. Ve 13. minutě přidal další branku Machálek. Hosté korigovali kapitánem Kadlčkem ve 24. minutě. Ve 30. minutě vstřelil Vidrman třetí branku domácích. Naději na zvrat v zápase mohl udělat Kadlček, ale dvakrát ho vychytal domácí gólman Huňka. Ve 41. minutě stanovil na poločasových 4:1 Vystrčil. O osudu utkání rozhodla 47. minuta, kdy domácí vstřelili  pátý gól. Hosté ztratili chuť do hry a domácí postupně Orlovským v 54. minutě, Máčalou v 64. minutě, Vystrčilem 74. a 85. minutě upravili na konečných 9:2, protože v 72. minutě se pěkně trefil hostující Mikulec.
Nejlepší hráči: Martin Vystrčil - Robin Kadlček

Uh. Ostroh - Zlámanec 5:2 (4:0)
Branky: 4. Čápek J., 7. Kovařík F., 17. Lopata M., 45. Jurčeka J., 78. Kusák R. - 55. Sadil L., 81. Šnajdar R. Diváci: 80.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Miroslav Durna (laik), Radoslav Říha (laik).
Uh. Ostroh: Hudeček J. (46. Mrkva J.) - Procházka Z. (76. Šimčík D.), Pavlas Z., Mrkva T., Lopata M. (80. Jáně F.), Kovařík M., Kovařík F. (46. Kusák R.), Jurčeka J., Durna M., Čápek J., Čagánek R.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Zlámanec: Melichárek J. - Vyoral M., Svízela P. (9. Bieschel J.), Smolka F., Sadil L., Mimránek M., Kutra R., Koželuh J., Hubáček A., Duda R. (56. Šnajdar R.), Blaško R.
Trenér: Afonso Maquete.
Domácím vyšel nástup a ve 4. minutě  vstřelil první branku utkání Čápek - 1:0. V 7. minutě po přihrávce Lopaty vstřelil Kovařík gól na 2:0. V 17. minutě Lopata zvýšil na 3:0, ve 38. minutě po chybě domácí obrany šel sám hostující Smolka na branku domácích, ale minul ji. V poslední minutě přihrál Procházka Jurčekovi a ten upravil výsledek prvního poločasu na 4:0. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a hosté v 55. minutě snížili z pokutového kopu, trefil se Sadil - 4:1. V 78. minutě zvýšil Kusák na 5:1 a na konečných 5:2 snížil Šnajdar. Domácí zvítězili zaslouženě.
Nejlepší hráči: Tomáš Mrkva - Filip Smolka

Hluk B - Jarošov 2:4 (0:2)
Branky: 72. Hrdina I., 75. Dekrét D. - 14., 50., 83. Staroba R., 43. Šipka J. ŽK: 36. Loutocký E., 68. Minařík M., 69. Chytil R. - 11. Šipka J., 18. Laga D., 53. Omelka Marek. Diváci: 108.
Rozhodčí: Martin Fišera  - Martin Sípek, Karel Vaculík (laik).
Hluk B: Janča P. - Tinka Z., Tinka T., Minařík M., Loutocký E. (46. Dufka J.), Chytil R., Hrdina I., Hrabal P., Gášek J., Dekrét D., Abrhám R.
Trenér: Vlastimil Marek.
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J., Stojaspal M. (82. Jelínek D.), Staroba R., Omelka Martin (89. Jančík M.), Omelka Marek, Laga D., Krejčiřík Z., Kaštánek M. (59. Kamočai L.), Bobčík P., Blaha D.
Trenér: Radek Vyoral.
Zápas začal poklidně a hosté otevřeli skóre už ve 14. minutě, kdy postupným útokem si vypracovali šanci na jejimž konci byl Staroba. Před koncem prvního poločasu ještě stihli hosté zvýšit, když se po centru uvolnil Tinka - 0:2. Po změně stran se dostali hosté do přečíslení, kterého využil Staroba v 50. minutě - 0:3. Poté jako by se hosté uspokojili se stavem a iniciativu převzali domácí. V 72. minutě snižoval z brejku Hrdina. Zaskočení hosté se neubránili ani dalšímu náporu v 75. minutě dostal míč za záda Gajarského Dekrét - 2:3. Domácí se snažili výsledek ještě korigovat, ale gólově se již nedokázali prosadit. Otevřené domácí obrany využil ještě Staroba, jenž dovršil hattrick, a tak si hosté odvezli z Hluku vítězství.
Nejlepší hráči: Igor Hrdina - Tomáš Staroba

Bánov - Sušice 2:1 (1:1)
Branky: 14., 90. Polák V. - 43. Ludvíček M.
ŽK: 80. Mahdal Do., 90. Lux R. - 60. Lahola I., 65. Mikulík Ma., 83. Hastík P. Diváci: 100.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Patrik Šustek, Břetislav Polanský (laik).
Bánov: Holomek R. - Suchánek P., Polanský T. (64. Velecký R.), Polák V., Martinka P., Mahdalíček P., Mahdalíček J., Lux R. (90. Bulejko P.), Křižko P. (50. Čaňo L.), Horňák P. (75. Mahdal Do.), Guryča R.
Trenér: Karel Kopeček.
Sušice: Lašák Z. - Skopal L., Mikulík Ma. (85. Mikulík Mi.), Ludvíček M., Lahola I., Krsička L., Janošek P., Chmelař P. (60. Omachlík D.), Hejda A., Hastík P., Fojtášek V.
Trenér: Radek Pekárek.
Od úvodních minut se hrálo ve vysokém tempu a hra se rychle přelévala mezi šestnáctkami. V 10. minutě po centru do pokutového území hlavičkoval domácí Kriško těsně vedle. Ve 14. minutě byl v pokutovém území faulován Kriško a následnou penaltu proměnil Polák - 1:0. Domácí si vytvořili několik slibných příležitostí, ale koncovka byla žalostná. Ve 43. minutě vystřelil z pětadvaceti metrů Ludvíček a míč skončil u pravé tyče branky - 1:1. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a domácí měli výraznou převahu, ale opět selhávali v koncovce. Když už se zdálo, že si mužstva body rozdělí, přišel v 90. minutě pokutový kop a domácí Polák rozhodl o první podzimní výhře Bánova.
Nejlepší hráči: Vladimír Polák - Přemysl Hastík