Slovácká přišla o body ve finiši

Uherské Hradiště Sport 24 / 09 / 2018

Házenkáři Slovácké Slavie Uherské Hradiště po kontumačním vítězství nad Hostěrádky 10:0 sahali po bodech i na palubovce Újezdu u Brna, kde nakonec prohráli rozdílem jediné branky.
Újezd u Brna - UH. HRADIŠTĚ 29:28
Hradišťští měli výborný start, vedli 3:1, ale pak přebrali otěže domácí. Více než tříbrankový náskok si však nevybudovali, neboť v hostující bráně stál výborný Vaňáč, který chvílemi předváděl až neskutečné zákroky. Slovácká tak do poločasu nabrala jen dvoubrankové manko a vycítila šanci na bodový zisk. Když ve 40. minutě vedla 22:21 a o šest minut později 26:24, zdálo se, že nejde o sci-fi. Jenže soupeř v 52. minutě srovnal na 27:27 a ve finiši už soupeři povolil pouze jedinou branku. Poločas 17:15.
UHERSKÉ HRADIŠTĚ: Vaňáč - J. Hřib 2, Večerka 1, Januš 1, Mičovský 2, Novák 8, D. Hřib 6, Pšenčík 1/1, Lorenc, Havel, Doleček 1, Macháček, Lukeš 2, Kuzma 4.