Slovácká zažila poločasy jako den a noc

Uherské Hradiště Sport 25 / 09 / 2015

Házenkáři Slovácké Slavie Uherské Hradiště na drtivé domácí vítězství nad Veselou nenavázali. Na palubovce Valašského Meziříčí prohráli ve druhém kole oblastního přeboru o osm branek. Ještě v poločase přitom měli gól navrch.
Slovácká v premiéře doma deklasovala Veselou 30:17, když byl k neudržení pivotman Pšenčík, který si připsal 9 branek. Dvakrát se trefil i jedenačtyřicetiletý matador Dalibor Hřib.
V sobotu cestovali svěřenci kouče Martina Kašného na Valašsko, kde prožili dva diametrálně odlišné poločasy. Jestliže po prvním o gól vedli (11:10), ve druhém na celé čáře propadli, když také pykali za častá vyloučení. Doleček si dokonce po třech dvouminutových trestech prohlédl červenou kartu.
Ve třetím kole Hradišťští přivítají v sobotu od 16 hodin Uničov.
Zrcadlo výsledků: Uh. Hradiště - Veselá 30:17 (15:6), Pšenčík 9/2, Zábojník 5, Januš 4, Uhříček 4, Svoboda 3, Hospodářský 2, Hřib 2, Doleček 1, Val. Meziříčí - Uh. Hradiště 30:22 (10:11), Hospodářský 5, Sicha 3, Doleček 3, Vacula 3, Pšenčík 3/2, Čechmánek 2, Uhříček 1, Hřib 1, Svoboda 1.