Čaroděj Hruška přičaroval hostům tři body

Branky: 70. Hlúpik, 90+3. Došek z pen. - 64. Koukal, 71. Wágner, 81. Krejčí.
ŽK: 14. Volešák, 48. Kordula - 31. Hejda, 74. Ricka
Rozhodčí: Matějek - Wilczek, Slavík (Mikel). Delegáti ČMFS: Stiegler, Kroh.
Diváci: 4.823.

1.FC Slovácko: Filipko - Kuncl, Kordula, Trousil, Kubáň - Fujerik, Perůtka, Volešák (60. Poliaček), Hlúpik - Ondřejka, Došek. Trenér: Soukup.
1.FK Příbram: Hruška - Ricka, Hejda, Krejčí, Pleško - Pilík (90+1. Jurdík), Tarczal, Koukal, Papšys (59. Mareš) - Wágner, Šlapák (76. Videgla). Trenér: Vavruška.

Slovácko se do svého soupeře pustilo s velkým elánem a hned od úvodních minut si vytvářelo jednu šanci za druhou. Jenže přes letní přestávku jej neopustila stará bolest, a to jejich proměňování. Díl viny na tom nese i sudí Matějek, který pouštěl zákroky hostí v šestnáctce především na Doška s velkou benevolencí. Poločas tak skončil bez branek. I druhá půle se hrála podle stejných not. Velká převaha vyjádřená patnácti ranami na branku k vedení nevedla. To hosté byli efektivnější. Ze druhé střely se přesně trefil Koukal a i když Hlúpik za chvíli vyrovnal, paní Štěstěna se na Středočechy usmívala i nadále. Hlavně proto si ze Slovácka odvezli všechny tři body.
Jak šly minuty:
3. Volešákovu skákavou střelu Hruška jen vyrazil. Před dobíhajícím Hlúpikem dokázali hosté odvrátit do bezpečí.
15. Ondřejka prošel obranou a předložil Hlúpikovi míč před odkrytou bránu. Jeho tvrdou ránu zázračným skokem vyrazil Hruška.
18. Po dalším závaru orazítkoval Perůtka ranou z dálky břevno.
19. Připomněli se i hosté. Ricka tečoval centr z pravé strany a Filipko musel vytáhnout jeden ze svých skvělých zákroků. Na dlouhou dobu to byla jediná střela hostí na bránu.
26. Došek sklepl míč pro Volešáka, jehož ránu k tyči Hruška opět skvěle vyrazil na roh.
28. Hruška znovu čaroval. Tentokrát proti Doškově hlavičce po trestném kopu zachránil reflexivním zákrokem na brankové čáře.
37. Další centr Příbrami z pravé strany hlavičkoval Šlapák těsně vedle.
40. Další šanci mladého Hlúpika opět zmařil neskutečný Hruška.
50. Ondřejka prostrčil míč Doškovi, který byl sám na malém vápně. Hruška jej však zázračně vychytal.
56. Po Doškově přihrávce Ondřejka tentokrát Hrušku překonal, jenže z úhlu nedokázal míč dostat do prázdné brány.
64. Koukal se napřáhl z pětadvaceti metrů a s pomocí pravé tyče otevřel skóre utkání - 0:1.
70. Došek si zaběhl za obranu, křížnou střelou našel před bránou Hlúpika, který už prázdnou bránu neminul - 1:1.
71. Radost však netrvala dlouho. Wágner se v šestnáctce obtočil kolem Korduly a v pádu se zase šťastně trefil k pravé tyči - 1:2.
77. Další Hruškův zákrok z říše snů. Fujerik tvrdě vypálil z osmnácti metrů a míč mířící do pravého vinklu příbramský brankář vyrazil.
81. Koukal poslal z trestného kopu centr na hlavu Krejčího a ten se opět trefil přesně k pravé tyči - 1:3.
86. Ondřejka zahrál velmi dobře trestný kop, jenže Hruška byl v sobotu večer k nepřekonání.
90+3. Fujerík prošel do šestnáctky, kde jej zastavili hosté faulem. Došek penaltu proměnil a stanovil konečné skóre utkání - 2:3.