Slovácko odstartuje ligovou sezónu v derby na Zbrojovce

Slovácko odstartuje ligovou sezónu v derby na Zbrojovce
Foto: DDK  /  Ligový los poslal Slovácko v prvním kole na brněnskou Srbskou.
Uherské Hradiště Sport 02 / 07 / 2022

Ve středu byl na ligovém grémiu rozlosován nový ročník FORTUNA LIGY.

Kompletní los FORTUNA:LIGY

1. kolo (30. července):
Brno - Slovácko, Pardubice - České Budějovice, Hradec Králové - Slavia Praha, Sparta Praha - Liberec, Teplice - Plzeň, Jablonec - Bohemians Praha 1905, Ostrava - Olomouc, Zlín - Mladá Boleslav

2. kolo (6. srpna):
Slovácko - Hradec Králové, České Budějovice - Sparta Praha, Liberec - Teplice, Plzeň - Pardubice, Olomouc - Brno, Mladá Boleslav - Jablonec, Slavia Praha - Zlín, Bohemians Praha 1905 - Ostrava.

3. kolo (13. srpna):
České Budějovice - SlováckoOstrava - Zlín, Jablonec - Slavia Praha, Teplice - Bohemians Praha 1905, Sparta Praha - Olomouc, Hradec Králové - Plzeň, Brno - Mladá Boleslav, Pardubice - Liberec.

4. kolo (20. srpna):
Olomouc - Slovácko, Zlín - Jablonec, Ostrava - Teplice, Liberec - České Budějovice, Plzeň - Brno,  Mladá Boleslav - Sparta Praha, Slavia Praha - Pardubice, Bohemians Praha 1905 - Hradec Králové.

5. kolo (27. srpna):
Slovácko - Liberec, Jablonec - Ostrava, Teplice - Zlín, Sparta Praha - Bohemians Praha 1905, Hradec Králové - Olomouc, Brno - Slavia Praha, Pardubice - Mladá Boleslav, České Budějovice - Plzeň, 

6. kolo (31. srpna):
Plzeň - Slovácko, Slavia Praha - Teplice, Jablonec - Sparta Praha, Mladá Boleslav - Hradec Králové, Ostrava - Brno, Zlín - Pardubice, Bohemians Praha 1905 - České Budějovice,  Olomouc - Liberec.

7. kolo (3. září):
Slovácko - Slavia PrahaSparta Praha - Zlín, Hradec Králové - Ostrava, Teplice - Jablonec, Liberec - Plzeň, Pardubice - Olomouc, České Budějovice - Mladá Boleslav,  Brno - Bohemians Praha 1905.

8. kolo (10. září):
Mladá Boleslav - SlováckoZlín - Brno, Ostrava - Pardubice, Jablonec - Hradec Králové, Teplice - Sparta Praha, Olomouc - Plzeň,  Slavia Praha - České Budějovice, Bohemians Praha 1905 - Liberec.

9. kolo (17. září):
Slovácko - JablonecSparta Praha - Ostrava, Hradec Králové - Zlín, Brno - Teplice, Pardubice - Bohemians Praha 1905, České Budějovice - Olomouc, Liberec - Mladá Boleslav, Plzeň - Slavia Praha.

10. kolo (1. října):
Zlín - Slovácko, Ostrava - České Budějovice, Jablonec - Brno, Teplice - Pardubice, Sparta Praha - Hradec Králové, Mladá Boleslav - Olomouc, Slavia Praha - Liberec, Bohemians Praha 1905 - Plzeň.

11. kolo (8. října):
Slovácko - Bohemians Praha 1905Hradec Králové - Teplice, Brno - Sparta Praha, Pardubice - Jablonec, České Budějovice - Zlín, Liberec - Ostrava, Plzeň - Mladá Boleslav, Olomouc - Slavia Praha.

12. kolo (15. října):
Ostrava - SlováckoZlín - Liberec,  Jablonec - Plzeň, Teplice - České Budějovice, Sparta Praha - Pardubice, Hradec Králové - Brno, Slavia Praha - Mladá Boleslav, Bohemians Praha 1905 - Olomouc.

13. kolo (22. října):
Slovácko - TepliceOlomouc - Zlín, Plzeň - Ostrava, České Budějovice - Hradec Králové, Slavia Praha - Sparta Praha, Pardubice - Brno, Liberec - Jablonec, Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905.

14. kolo (29. října):
Sparta Praha - SlováckoBrno - Liberec, Hradec Králové - Pardubice, Jablonec - České Budějovice, Zlín - Plzeň, Teplice - Olomouc, Ostrava - Mladá Boleslav, Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha.

15. kolo (5. listopadu):
Slovácko - PardubiceSlavia Praha - Ostrava, Bohemians Praha 1905 - Zlín, Olomouc - Jablonec, Mladá Boleslav - Teplice, Plzeň - Sparta Praha, Liberec - Hradec Králové, České Budějovice - Brno.

16. kolo (12. listopadu):
Hradec Králové - SlováckoSparta Praha - České Budějovice, Teplice - Liberec, Pardubice - Plzeň, Brno - Olomouc, Jablonec - Mladá Boleslav, Ostrava - Bohemians Praha 1905, Zlín - Slavia Praha.

17. kolo (28. ledna):
Slovácko - České BudějoviceZlín - Ostrava, Slavia Praha - Jablonec, Bohemians Praha 1905 - Teplice, Olomouc - Sparta Praha, Plzeň - Hradec Králové, Mladá Boleslav - Brno, Liberec - Pardubice.

18. kolo (4. února):
Slovácko - Olomouc, Jablonec - Zlín,Teplice - Ostrava, České Budějovice - Liberec, Brno - Plzeň, Sparta Praha - Mladá Boleslav, Pardubice - Slavia Praha, Hradec Králové - Bohemians Praha 1905.

19. kolo (11. února):
Liberec - SlováckoOstrava - Jablonec, Zlín - Teplice, Bohemians Praha 1905 - Sparta Praha, Olomouc - Hradec Králové, Slavia Praha - Brno, Mladá Boleslav - Pardubice, Plzeň - České Budějovice.

20. kolo (18. února):
Slovácko - PlzeňTeplice - Slavia Praha, Sparta Praha - Jablonec, Hradec Králové - Mladá Boleslav, Brno - Ostrava, Pardubice - Zlín, České Budějovice - Bohemians Praha 1905,  Liberec - Olomouc.

21. kolo (25. února):
Slavia Praha - Slovácko, Zlín - Sparta Praha, Ostrava - Hradec Králové, Jablonec - Teplice, Plzeň - Liberec, Olomouc - Pardubice, Mladá Boleslav - České Budějovice, Bohemians Praha 1905 - Brno.

22. kolo (4. března):
Slovácko - Mladá BoleslavBrno - Zlín, Pardubice - Ostrava, Hradec Králové - Jablonec, Sparta Praha - Teplice, Plzeň - Olomouc, České Budějovice - Slavia Praha, Liberec - Bohemians Praha 1905.

23. kolo (1,. března):
Jablonec - SlováckoOstrava - Sparta Praha, Zlín - Hradec Králové, Teplice - Brno, Bohemians Praha 1905 - Pardubice, Olomouc - České Budějovice, Mladá Boleslav - Liberec, Slavia Praha - Plzeň.

24. kolo (18. března):
Slovácko - Zlín, České Budějovice - Ostrava, Brno - Jablonec, Pardubice - Teplice, Hradec Králové - Sparta Praha, Olomouc - Mladá Boleslav, Liberec - Slavia Praha, Plzeň - Bohemians Praha 1905.

25. kolo (1. dubna):
Bohemians Praha 1905 - SlováckoTeplice - Hradec Králové, Sparta Praha - Brno, Jablonec - Pardubice, Zlín - České Budějovice,  Ostrava - Liberec, Mladá Boleslav - Plzeň, Slavia Praha - Olomouc.

26. kolo (8. dubna):
Slovácko - Ostrava, Liberec - Zlín,  Plzeň - Jablonec, České Budějovice - Teplice, Pardubice - Sparta Praha, Brno - Hradec Králové, Mladá Boleslav - Slavia Praha, Olomouc - Bohemians Praha 1905.

27. kolo (15. dubna):
Teplice - Slovácko, Zlín - Olomouc, Ostrava - Plzeň, Hradec Králové - České Budějovice,  Sparta Praha - Slavia Praha, Brno - Pardubice, Jablonec - Liberec, Bohemians Praha 1905 - Mladá Boleslav.

28. kolo (22. dubna):
Slovácko - Sparta PrahaLiberec - Brno, Pardubice - Hradec Králové, České Budějovice - Jablonec, Plzeň - Zlín, Olomouc - Teplice, Mladá Boleslav - Ostrava, Slavia Praha - Bohemians Praha 1905.

29. kolo (26. dubna):
Pardubice - SlováckoZlín - Bohemians Praha 1905, Ostrava - Slavia Praha, Jablonec - Olomouc, Teplice - Mladá Boleslav, Sparta Praha - Plzeň, Hradec Králové - Liberec, Brno - České Budějovice.

30. kolo (29. dubna):
Slovácko - BrnoČeské Budějovice - Pardubice, Liberec - Sparta Praha, Plzeň - Teplice, Olomouc - Ostrava, Mladá Boleslav - Zlín, Slavia Praha - Hradec Králové, Bohemians Praha 1905 - Jablonec.

Šest nejlepších celků po základní části bude hrát v nadstavbě skupinu o titul, šest nejhorších skupinu o záchranu a čtyři celky čeká prostřední skupina. 

autor: Aleš Mazúrek

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace