Poslední Ústí rozhodlo zápas už v první čtvrthodině

FK Ústí nad Labem - 1.FC Slovácko 2:0 (2:0)
ŽK: 6. Veverka, 33. Dvořák, 87. Stožický, 90. Vorel - 52. Kubáň, 60. Urbánek.
Rozhodčí: Jech - Filípek, Urban (Kovařík). Delegát ČMFS: Helebrant, Maurer.
Diváků:  1.368.
FK Ústí nad Labem: Vorel - Stožický, Valenta, Polák, Dvořák - Jindráček, Vrtělka, Martykán, Lamešič (58. Zachariáš), Volek -  Veverka (64. Krbeček)
1.FC Slovácko: Filipko - Kuncl, Mezlík, Košút, Reinberk (28. Urbánek) - Fujerik, Kordula, Volešák, Kubáň (64. Szmek) - Nestorovski (76. Hlúpik), Švancara.

Slovácku se na Ústí tradičně nedaří. V novodobé historii jej nedokázalo ještě ani jednou porazit a v nedělním odpoledni mu mělo navíc vracet i remízu z domácího prostředí. Úvod utkání však připomínal pro slovácký tým zlý sen. Domácí šli po chybách v obraně do rychlého vedení a po zbytek poločasu jen kontrolovali hru. Hosté se přes zhuštěnou obranu soupeře nemohli dostat. Povedlo se jim to až v závěru první půle, jenže bez velkého efektu.
Ve druhém poločase měli hosté dokonce více jak půlhodinovou výhodu početní převahy, jenže domácí šestnáctku doslova ucpali a přestože se hrálo výhradně na polovině Ústí, zvrat v zápase to nepřineslo.
Jak šly minuty:
1. Domácí zahrozili Veverkovou hlavičkou. Filipko byl na místě.
10. Po rohovém kopu Volka hosté nedokázali odvrátit míč ze šestnáctky a Valenta střelou k tyči otevřel skóre - 1:0.
15. Lamešič nacentroval míč před bránu, kde zůstal osamocený Martykán a hlavou pohodlně přidal druhý gól - 2:0.
16. Jindráček utekl Reinberkovi a ostrou střelou protáhl Filipka.
19. Míč po autovém vhazování propadl až k Reinberkovi. Jeho nedůrazná hlavička šla mimo bránu.
37. Na rohový kop Urbánka si naběhl Košút. Hlavou však míč pořádně netrefil.
41. Nestorovski prostrčil Fujerikovi, který nechal z úhlu vyniknout domácího Vorla.
42. Obléhání domácí brány zakončil střelou nad Fujerik.
44. Po standardní situaci mohl zakončovat hlavou Nestorovski. Jeho hlavička byla nedůrazná.
53. Po Volkově centru zachraňoval Filipko nadvakrát před Jindráčkem.
54. Dvořák stáhl Fujerika a po druhé žluté musel předčasně pod sprchy.
54. Po Urbánkově trestném kopu hlavičkoval nebezpečně Kordula.
65. Po závaru v domácí šestnáctce mířil Kordula vysoko nad bránu.
67. Fujerik přihrál do šestnáctky volnému Nestorovskému, jehož zakončení bylo hodně nedůrazné.
71. Po Švancarově centru mířil hlavou nad branku Košút.
86. Míč v šestnáctce doputoval až k Fujerikovi, od nějž šel těsně vedle levé tyče.
88. V závěru šel do útoku i brankář Filipko, ale ani jeho hlavička v šestnáctce k brance nevedla.
90. Dlouhý nákop lízl hlavou Szmek a  Vorel v poslední chvíli míč vyškrábl. Vzápětí hlavičkoval v záklonu Košút nad.
90. Švancara utekl po levé straně, přeloboval Vorla, ale jeho míč zastavilo břevno