Slovácko si na závěr sezóny odvezlo remízu

ŽK: 64. Mahmutovič - 53. Reinberk, 71. J. Valenta.
Rozhodčí: Bílek – Pospíšil, Urban (Příhoda).
Delegáti ČMFS: Severýn, Fischer.
Diváků: 5.860.

Teplice: Grigar - Vidlička,Hošek, Rosa, Vondrášek - Verbíř (90. Krátký), Ljevakovič, Čajič (76. Kalivoda), Mareš - Vachoušek, (80. Verbíř ml.), Mahmutovič.
Slovácko: Heča - Reinberk, Kordula, Mezlík, Kubáň - Hlúpik, Daníček, Volešák, J. Valenta (90. Košút) - Nestorovski (46. Szmek), Ondřejka (69. Jeleček).

Poslední ligové utkání mělo v Teplicích slavnostní rámec. U domácích se loučil jak trenér Plíšek, tak především domácí legenda Pavel Verbíř, který se hned v úvodu blýskl gólovou asistencí. Jenže to bylo od domácích na dlouhé minuty vše. Hosté přidali na důrazu v obraně a častými kombinacemi se dostávali do blízkosti Grigarovy brány. Jenže ani tentokrát se nedokázali prosadit z vyložených šancí. Druhý poločas se hrál podle podobných not. Domácí se sice vymanili z defenzivy, ale hosté stále hrozili. Když neproměnili ani ty největší šance, domácí si srazili do sítě jednu z vyražených střel. Závěr utkání se nesl v duchu loučení Verbíře, kterému domácí stadion připravil bouřlivé ovace.
Jak šly minuty:
15. Po čtvrthodině nudy udeřilo před Hečovou bránou. Na Verbířův rohový kop si naskočil Rosa, který se prosadil přes Mezlíka a přesnou hlavičkou otevřel skóre - 1:0.
20. Mareš nastartoval Verbíře, který potáhl míč a zpětnou přihrávkou našel Vachouška. Kordula jej v poslední chvíli zblokoval.
22. Volešák našel před bránou volného Ondřejku, který přehodil brankáře. Domácí zadáci stačili míč mířící do brány odvrátit.
29. J. Valenta přiťukl míč na hranici šestnáctky Volešákovi, který to zkoušel technickým lobem. Míč skončil těsně nad bránou.
34. Hlúpik dostal míč do uličky a po krátkém úniku prověřil tvrdou ranou k tyči Grigara.
37. Po kombinaci dával míč před bránu Hlúpik a Vidlička musel hasit na roh.
43. Vachoušek našel zapomenutého Verbíře v šestnáctce. Heča jeho tvrdou ránu vyrazil.
61. I druhý poločas začal čtvrthodinkou nudy. Po ní nacentroval Reinberk přes celou šestnáctku na J. Valentu, který ostrou hlavičkou donutil Grigara k reflexivnímu zákroku.
67. Szmek poslal střílený centr před bránu, kde před dorážejícím Hlúpikem odvrátil v poslední chvíli na roh Vondrášek.
82. Volešák vysunul do uličky Hlúpika. Grigar byl u míče dříve. Na druhé straně zahrozil střelou těsně vedle Kalivoda.
87. Volešák posunul míč J. Valentovi, který propálil Grigara. Vyražený míč si do sítě srazil Hošek - 1:1.
88. Hned vzápětí zlikvidoval stoprocentní šanci Kalivodovi Heča a z následného rohu hlavičkoval těsně nad Verbíř junior.