MFK Ružomberok – 1.FC Slovácko 1:3 (1:1)
Branky: 44. Kováč - 19. Szmek, 60. Švancara, 63. Kroupa
1. poločas: Filipko - Daníček, Kordula,
Reinberk, Urbánek - Hlůpik, Perůtka, J. Valenta, Stráník - Nestorovski, Szmek
2. poločas: Heča - Kuncl, Mezlík, Košůt, Starý - Fujerik, Kubáň, Svízela (63. J. Valenta) V. Valenta - Švancara, Kroupa
V prvním poločase měli mírnou převahu domácí hráči, které vede bývalý trenér Slovácka Ladislav Jurkemik, ale jejich snaha končila většinou před šestnáctkou Slovácka. Za zmínku stála jen úvodní střela z 12. minuty Shaqiriho. To  hosté byli efektivnější a v  19. minutě šli do vedení, když Nestorovski prostrčil míč na Szmeka, který obešel i brankáře a do prázdné brány dával na 1:0 pro Slovácko. Ve 42. minutě se vyznamenal Filipko, když zlikvidoval pokus Štyvara. O dvě minuty později bylo vyrovnáno po střele Kováče, který překonal Filipka.
Ve druhém poločase bylo Slovácko aktivnějším týmem. Už v 60. minutě šlo Slovácko znovu do vedení, kdy po standardní situaci  našel Vít Valenta Švancaru před prázdnou bránou a ten se nemýlil, 2:1. O minutu později se dostal do šance Fujerik, ale míč mu na hrbolatém terénu nesedl. V 63. minutě to již bylo 3:1. Tentokrát Švancara našel Kroupu, který pohodlně skóroval. V 67. minutě se podržel hosty Heča, když zlikvidoval pokus Pilára. O tři minuty později měl na kopačce další gól Jiří Valenta, který tvrdě vypálil, ale jeho střela šla těsně vedle. V 73. minutě našel Kubáň zpětnou přihrávkou Fujerika, který poslal tvrdou ránou míč pouze nad břevno domácí branky. V 81. minutě poslal Vít Valenta za obranu Švancaru, který se řítil na bránu, zasekl si kolem obránců, ale jeho střela skončila pouze na břevně domácí brány.
V závěru zápasu mohli domácí snížit. Nejprve tečoval Maslo z bezprostřední blízkosti trestný kop, jenže Heča prokázal, že je velmi pozorný, a minutu před koncem Pilár sice  Heču přehodil, ale gólmana Slovácka zastoupil v pokutovém území Mezlík.

Vlčnov – 1.FC Slovácko 0:13 (0:4)
Branky: 10., 40., 62., 64., 67. a 90. Nestorovski, 13., 56. a 76. Hlúpik, 74. a 77. Kroupa, 19. Stráník, 54. Fujerik.
Slovácko, 1. poločas: Heča - Kuncl, Mezlík, Reinberk, Starý - Hlúpik, V. Valenta, Perůtka, Stráník - Nestorovski, Švancara. 2. poločas: Fryšták - Reinberk, Daníček, Košút, Urbánek - Fujerik, Kordula, Hlúpik, Stráník - Nestorovski, Kroupa.
Slovácko přijalo pozvání Vlčnovjanů, kteří vedle kulatého výročí trvání fotbalu ve Vlčnově slaví také návrat do okresního přeboru. V rámci slavnostního dne sehráli s domácím propagační utkání, ve kterém svého soka vůbec nešetřili. Přestože dostali příležitost především mladící v kádru, s chutí si zastříleli. Ilija Nestorovski se trefil celkem šestkrát, Filip Hlůpik přidal další tři branky.