Slovácko v závěrečných minutách rozhodlo o bodu

Dynamo České Budějovice - 1.FC Slovácko 2:2  (1:0)
Branky: 14. Klesa, 64. Otepka z penalty - 87. Hlúpik, 90+2. Čtvrtníček
ŽK: 67. Rýdel, 90. Otepka - 38. Kordula, 55. Reinberk, 64. Trousil
Rozhodčí: Kocourek - Santarius, Moláček.
Diváci: 3.621
Dynamo: Daněk - Krajčík, Řepka, Lengyel, Machovec - Klesa (90. Novák), Javorek, Otepka, Rýdel, Sandro - Řezníček (85. Němec). Trenér František Cipro.
1.FC Slovácko: Heča - Franta, Mezlík, Trousil,  Reinberk - Hlúpik, Valenta (54. Kovář), Kordula, Volešák (70. Trávník), Pavelka - Lukáš (69. Čtvrtníček). Trenér Miroslav Soukup.

Kdo se těšil na vzdušné souboje Doška s Řepkou, ten byl zklamán. Střevní potíže vystavily slováckému dlouhánovi stopku. Divák však nebyl ochuzen. Slovácko se prezentovalo kvalitní mezihrou, které chybělo jen více důrazu v šestnáctce. To Dynamo vytěžilo z minima maximum a už po čtvrthodině vedlo. Když po hodině hry přidal Otepka z přísné penalty druhý gól, zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže Soukup vytáhl své slovácké trumfy. Jak Kovář, Čtvrtníček i mladičký debutant Trávník výrazně oživili hru. Svůj výkon celý tým korunoval v posledních pěti minutách, kdy mladé pušky otočily skóre.
Jak šly minuty:
14. Po desetiminutovce, ve které Slovácko kontrolovalo hru, odcentroval Krajčík do šestnáctky, kde Machovec odhlavičkoval míč k nepokrytému Klesovi a ten otevřel skóre - 1:0.
20. Závary před bránou hostí řešili dvakrát za sebou Franta a Valenta odhlavičkováním na roh.
27. Nejprve Hlúpik nabil Volešákovi, jehož střelu k pravé tyči Daněk vyškrábl, a vzápětí to zkusil nebezpečně Pavelka. Daněk měl s jeho střelou velké potíže a zkrotil ji až nadvakrát.
28. Pavelka se krásně uvolnil v rohu hřiště, přihrál Lukášovi, který zamířil nad.
60. I ve druhém poločase Slovácko drželo míč. Domácí zahrozili až po hodině hry. Nejprve centroval zleva Sandro a před Řezníčkem odvrátil míč Mezlík. Hned vzápětí přiletěl centr Klesy z pravé strany. Tentokrát hlavičku Řezníčka našel. Heča však na brankové čáře skvěle zachránil.  Aktivitu domácích zakončil ranou doprostřed brány Machovec.
64. Sandro se uvolnil na hranici šestnáctky, vypálil a jeho rána trefila Trousilovu ruku. Kocourek zapískal penaltu a zkušený Otepka si s ní poradil - 2:0.
70. Na Volešákův centr si naskočil Kovář a jeho hlavička šla těsně vedle pravé tyče.
73. Roh Trávníka nádherně napálil z voleje Trousil. Jeho dělovku zastavilo břevno.
76. Trousil prodlužoval hlavou na Čtvrtníčka. V poslední chvíli odvrátil nebezpečí Machovec.
78. Sandro si pohrál s Frantou a z voleje vypálil nad bránu.
84. Reinberkův centr Daněk promáchl a Čtvrtníček hlavou míč minul.
87. Trousil vyvezl míč, přihrál Čtvrtníčkovi, který sklepl míč do běhu Hlúpikovi. Ten svým typickým způsobem vnikl do šestnáctky a ranou k pravé tyči snížil - 2:1.
90+2. Ve druhé minutě nastavení vhodil Franta dlouhý aut až do šestnáctky, kde Trousil prodloužil míč ke Čtvrtníčkovi a ten zaznamenal chladnokrevně svoji první ligovou branku - 2:2.