Smělík skóroval za Hluk

Slovácko Sport 28 / 07 / 2015

Kolotoč přípravných zápasů se rozjel na plné obrátky. Největší problémy zatím řeší fotbalisté Újezdce-Těšova.
Uh. Brod - Vsetín 3:2
Broďané dali zapomenout na nepovedený závěr pohárového souboje s Hodonínem, v souboji s divizním sokem se opět prosadil letní střelec Lukáš Jaroněk. Branky: Jaroněk 2, Kúdela. Poločas 2:1
Hluk - Malenovice 1:2
I když Hlučané z různých důvodů postrádali kvarteto Fojtík, Zlínský, Zalubil, Martiš (na zkoušku ze Slovácka - pozn. autora), měli herní převahu. Jejich útočná snaha však narážela na pozornou obranu účastníka I. B třídy. Jediný gól dal Smělík, který je v týmu na zkoušku ze Starého Města. Branka: Smělík
Újezdec-Těšov - Štítná nad Vláří 2:2
Újezdečtí ovládli první poločas a zásluhou přesné mušky Těthala si vypracovali dvoubrankový náskok. Jenže postupem času hosté přidali, soupeře přehráli a nakonec i brankou z pokutového kopu zaslouženě vyrovnali. Branky: Těthal 2. Poločas 2:0.
Bojkovice - Chocholná Velčice 7:1
Bojkovičtí si proti slovenskému týmu s chutí zatrénovali, vítězství měli v kapse už do přestávky. Branky: Varga 3, Gago 3, Kalina. Poločas 3:0.
Zbylé výsledky: Hluk - Slovácko U17 0:7 (0:5), Újezdec - Provodov 0:2 (0:0).