Šmilauerová chytá i pálí

Uherský Brod Sport 20 / 10 / 2015

Fotbalistky ČSK Uherský Brod mají formu jako hrom. Ve Valašských Kloboukách nasázely domácím 8 branek a stále se drží na třetí příčce krajského přeboru.
Val. Klobouky -Uh. Brod 2:8
Broďanky odjížděly na Valašsko s mírnými obavami, v týdnu totiž onemocněla brankářka Kočendová. Rukavice si však nasadila už osvědčená útočnice Šmilauerová a prokázala, že se mezi třemi tyčemi cítí jako ryba ve vodě.
O osudu zápasu bylo jasno už v 7. minutě, kdy svěřenky Lumíra Petrky měly k dobru tříbrankový náskok. Jejich kanonádu odstartovala už ve 20. sekundě Sovišová. Po přestávce za stavu 0:4 se postavila do brány Florešová a Šmilauerová v 79. minutě pečetila pohodlné vítězství. Branky: Eliášová 3, Oharková 2, Sovišová, Pospíšilová, Šmilauerová.