Smutný vítěz Milan Petržela

Smutný vítěz Milan Petržela
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 11 / 08 / 2019

Pozornost celého plzeňského stadionu byla upřena na Milana Petrželu, který se vrátil do Štruncových sadů v dresu Slovácka a hned z nich odvezl všechny tři body. Když jej stadion naposledy vyprovázel potleskem vestoje z trávníku, bylo na obou stranách patrné, jak za dobu svého působení Petržela na západě srostl s diváky a oni s ním.

Odehrávají se ve mně smíšené pocity. Na jednu stranu mám radost, že jsme to tak zvládli, ale na druhou stranu mě mrzí, že Viktorka ztratila. Pro mě to byl asi psychicky nejtěžší zápas v kariéře. Byl na mě velký tlak a já si říkal, že mu nesmím podlehnout. Nakonec se mně to ale asi úplně nepodařilo. Hlavně ze začátku bylo vidět, že jsem se na fotbal moc soustředit nemohl.

Ve druhém poločase jste ale gólovou přihrávkou vlastně rozhodl o definitivním zlomu v utkání, když jste do gólového sóla vyzval Zajíce. Byla to nacvičená akce z tréninku?
Teď hraji za Slovácko, a proto pro něj chci to nejlepší. Jsem tak asi rád, že jsem ho takhle vybídl ke skórování. Vyplynulo to tak ze hry. Zaja (Tomáš Zajíc) si tam udělal výborně prostor a pro mě už nebylo moc složité mu do něj míč poslat.  
Váš velký kamarád a bývalý parťák David Limberský nakonec nenastoupil. Oddechl jste si, když jste jej nenašel na soupisce?
Moc mě nemrzelo, že nenastoupil. Nehraje se mi na něj dobře. Je to výborný obránce.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace