ŽK: 80. Plavšič - 32. Dvořák, 47. Daníček, 73. Kalabiška, 74. Navrátil,
POLOČAS: 0:2

SPARTA: Nita – Zahustel (46. Plavšič), Štětina, Kaya, Hanousek – Moberg Karlsson (36. Tetteh), Trávník (78. Graiciar), Kanga, Sáček, Hložek – Kozák.
Trenér: Jílek.

SLOVÁCKO: Trmal – Juroška, Hofmann, Šimko, Reinberk – Petržela (66. Sadílek), Navrátil (75. Vasiljev), Daníček, Havlík, Kalabiška – Dvořák (90. Krejčí). Trenér: Svědík.

Oslabené Slovácko, v kádru chyběli kanonýr Tomáš Zajíc a zadák Michal Kadlec, šokovalo fotbalovou republiku a na úvod ligy vybojovalo historickou výhru na Spartě! Zatímco v předcházejících duelech dominovala Sparta, šestnáct domácích duelů s přehledem vyhrála a dělbu bodů povolila jen před dlouhými patnácti lety, tentokrát nebylo poznat, kdo je na Letné doma. Slovácko už po čtvrt hodině vedlo na rohy 5:0, v 19. minutě pak přišla první trefa od Kalabišky. Ve 30. minutě pozvedl modrobílý prapor ještě výš kapitán Daníček, který získal po dvou prohraných soubojích Sparty ve středu pole míč a zvedl ho k pravé tyči. Jak se ukázalo později, Daníčkův zásah byl vítězný.