Šok! Traplice porazily lídra tabulky

Slovácko Sport 23 / 04 / 2015

Okresní přebor 18. kolo

Kudlovice - Bílovice 0:3 (0:3)
Branky: 33. Gajdošík E., 35. Vyorálek J., 37. Kováč Pe. ŽK: 40. Kraváček L., 47. Dujka J., 72. Koutník P., 75. Hruška M. (Kudlovice). Diváci: 150.
Rozhodčí: Stanislav Toman - Pavel Rozumek (laik), Richard Pospíšil (laik).
Kudlovice: Chmelař P. - Pekárek R. (68. Štulíř M.), Mikulica A., Kuzma J., Kraváček L., Koutník P., Ježek P., Hruška M., Forro M. (60. Bednařík M.), Dujka J., Blaha K.
Trenér: Petr Ježek st.
Bílovice: Křivánek D. - Zlámal Z., Vyorálek J., Kováč Pe. (75. Řešetka T.), Kováč Pa. (64. Zlatý I.), Kaštánek M., Hlaváček P., Hanák M., Gajdošík E., Čechmánek O., Bernatík P.
Trenér: Pavol Hýža.
Od začátku nervózní utkání, které neslo spoustou chyb na obou stranách. Ve 33. minutě hosté kopali roh a Gajdošík hlavou otevřel skóre zápasu. O dvě minuty později vyslali hosté dlouhý centr na Vyorálka a ten se také hlavou nemýlil 0:2. Aby toho pro domácí nebylo málo, tak za další dvě minuty hosté vystřelili Pavlem Kováčem ze dvaceti metrů a rázem to bylo 0:3. Po změně stran byli hosté opět aktivnější, domácí gólman vychytal tři tutovky. V 80. minutě domácí nastřelili břevno a hosté si v pohodě pohlídali tříbrankový náskok.
Nejlepší hráči: Jan Kuzma - Jakub Vyorálek

Traplice - D. Němčí B 2:1 (1:1)
Branky: 31. Čevela O., 76. Kolínský T. - 15. (p) Hlaváček J.
ŽK: 70. Mikulec M. (D. Němčí B). Diváci: 100.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Roman Obdržálek (laik), Radomír Stojaspal (laik).
Traplice: Konečný M. - Verbík T., Urbanovský M., Trávníček Vá., Trávníček A. (77. Blecha L. ml.), Štefka P., Michalec T., Kotyza R., Kolínský T. (86. Skopal M.), Huťka L., Čevela O.
Trenér: Jaroslav Slavík.
D. Němčí B: Bobčík M. - Stojaspal M., Stojaspal K., Pochylý M., Mikulec M., Krchnáček R., Kadlček R., Ježek Vít, Ježek Václav, Hlaváček J., Bršlica Z.
Trenér: Marek Pochylý.
Před zápasem se mohlo zdát, že souboj týmu z opačného pólu tabulky bude jasnou záležitostí, ale opak byl pravdou. Hrála se aktivní a vyrovnaná hra z obou stran, bohužel pro domácí v 15. minutě fauloval Huťka a hostující Hlaváček ze značky pokutového kopu nezaváhal, 0:1. Domácí nesložili zbraně a svojí aktivní hrou ve 31. minutě si vypravovali gólovou šanci, kterou zakončoval Čevela, 1:1. Druhá půlka byla v režii domácích. Traplice se vytíženého gólu dočkali v 76. minutě z kopačky Kolínského, který poslal míč k levé tyči Bobčíkovy branky, 2:1. Traplice dnes zvítězily zaslouženě.
Nejlepší hráči: Michal Urbanovský - Martin Bobčík

Nezdenice - Šumice 2:2 (0:1)
Branky: 47. Kociňák T., 80. (p) Šašinka O. - 36. (p) Šmíd L., 66. Žampach J.
ŽK: 41. Kociňák J. (Nezdenice). ČK: 80. Pilka I. (Šumice). Diváci: 207.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Ondřej Vlk, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Popelka A. - Vystrčil J., Voda M., Uličník J., Šašinka O., Struhař P., Mikliš M. (69. Sviták P.), Martinec R. (85. Jurásek L.), Kociňák T., Kociňák J., Kalina P.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Šmíd L., Pilka S. (78. Machálek P.), Pilka I., Pančocha J., Ondřej V., Ondřej T., Mach M., Kunovský R., Kelíšek M.
Trenér: Libor Šmíd.
Jako první zahrozili hosté, ale domácí gólman byl proti. Ve 36. minutě fauloval Kociňák ve vlastním pokutovém území a Šmíd otevřel z pokutového kopu skóre zápasu 0:1. Domácím vyšel vstup do druhé půle, kdy po hlavičkovém ťukesu srovnal Tomáš Kociňák. V 66. minutě se usmálo stěstí na hosty, když Žampach zády vstřelil jejich druhý gól. V 80. minutě hosté faulovali v pokutovém území Vodu a Šašinka z nařízené penalty srovnal na 2:2. Tuto situaci neunesl hostující Ivan Pilka, který pronesl směrem k rozhodčímu několik vulgarismů a za odměnu si zblízka prohlédl červenou kartu.
Nejlepší hráči: Michal Voda - Jan Žampach

Jarošov - Slavkov 7:1 (3:0)
Branky: 32., 60. Šipka J., 72., 86. Kolaja L., 15. Laga D., 25. Blaha D., 62. Stojaspal M. - 57. Plšek J. ŽK: 55. Omelka Martin - 74. Jankůj M. Diváci: 125.
Rozhodčí: Pavel Bartoň - Jaroslav Smetka (laik), Miroslav Mančík (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J., Stojaspal M., Staroba R., Polanský T. (80. Snopek A.), Omelka Martin (74. Kováč O.), Omelka Marek, Laga D., Jančík M. (85. Svoboda T.), Bobčík P., Blaha D. (68. Kolaja L.).
Trenér: Radek Vyoral.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R., Salát J. (18. Habarta J.), Polášek B. (86. Švardala L.), Plšek J., Mančík M., Kovačovič M. (46. Peter O.), Jankůj M., Halík J. (46. Pištěk M.), Švardala L. (46. Sedlář A.).
Trenér: Karel Kopeček.
V 15. minutě se prosadil nejlepší hráč utkání Laga. Tentýž hráč o deset minut později prošel téměř přes celé hřiště a míč jako na podnose připravil Blahovi - 2:0. Ve 32. minutě se z levé strany střelou k tyči prezentoval Šipka. Po změně sestavy nejprve snížil Plšek a vzápětí mohl na rozdíl jedné branky upravit Mančík, jeho nůžky domácí obrana vyhlavičkovala z čáry. Poté již na hřišti začali panovat opět domácí. V 60. minutě zvýšil na 4:1 Šipka, v 62. minutě domácí nastřelili tyč, ale k dorážce se dostal Stojaspal, který již míč uklidil do sítě. V závěru utkání se ještě 2x prosadil Kolaja, který upravil na konečný stav 7:1.
Nejlepší hráči: Denis Laga - Marek Mančík

Košíky - Drslavice 1:3 (1:2)
Branky: 14. Večeřa M. - 23., 40., 65. Vystrčil M.
ŽK: 60. Vidrman T. (Drslavice). Diváci: 50.
Rozhodčí: Roman Bednář - Milan Fury, Dušan Večeřa (laik).
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M., Šlechta Z., Přílučík M., Pól R. (73. Janováč Z.), Poháněl J. (55. Silný P.), Ovsík M., Ovsík J., Kaštánek J., Fedor J. (86. Kočvara R.), Bémer Z. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T., Šobáň J. (86. Machálek J.), Pijáček L. (88. Máčala R.), Orlovský M., Machálek I., Kňazeje T. (75. Šrámek M.), Hroch V., Brulík P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Nerovný terén činil obrovské problémy oběma týmům, ale do vedení šli domácí, kdy ve 14. minutě vybojoval zdánlivě ztracený míč Marek Přílučík, přihrál Večeřovi a ten střelou k levé tyči zaskočil Hrocha - 0:1. Vystrčil, který měl 2x gól na noze neproměnil ani jednou. Ve 23. minutě se domácí obrana dopustila chyby a Vystrčil se již tentokrát nemýlil a srovnal na 1:1. Ve 40. minutě dostal míč do pokutového území tentýž hráč a hosté šli do vedení. Druhý poločas se již jen dohrával a hosté své zasloužené vítězství potvrdili v 65. minutě, kdy Vystrčil stanovil konečné skóre na 1:3.
Nejlepší hráči: Adam Ondruch - Martin Vystrčil

Zlámanec - Os. Lhota 4:0 (1:0)
Branky: 47., 81. Smolka F., 15. Damborský M., 88. Svízela P.
ŽK: 25. Chmela J. - 12. Bachan O., 70. Štergenich D., 75. Pešík E. Diváci: 150.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Radoslav Říha (laik), Pavel Jirsák (laik).
Zlámanec: Jablonický M. - Váňa M., Štefka Z., Svízela P., Smolka F., Sadil L., Němec E., Koželuh J., Chmela J., Hubáček A. (73. Válek L.), Damborský M. (63. Šurmánek M.).
Trenér: Afonso Maquete.
Os. Lhota: Šicha Z. - Štergenich D., Šimčík M., Pešík E., Pešík D., Kuban V., Krátký E., Kopeček M., Horák K., Fantura T. (63. Žajdlík M.), Bachan O.
Trenér: Jan Šimčík.
Domácí byli po celé utkání jasně lepším mužstvem, ale v začátku utkání se předvedl hostující gólman, který ve 4., 7. a 10. minutě zlikvidoval jasné domácí gólové příležitosti. Po dobývání branky se domácím podařilo dorazit centrovaný míč z malého vápna na který byl hostující brankář bezmocný, 1:0. V nástupu do druhého poločasu unikl domácí Smolka a sám proti gólmanovi zvýšil na 2:0. Domácí se nadále tlačili před branku hostů, ale hosty držel nad vodou jejich výborný brankář. V 81. minutě opět po samostatném průniku opět zvyšuje Smolka, 3:0. A v 88. minutě po pěkné přihrávce na malé vápno uzavřel skóre Pavel Svízela, 4:0.
Nejlepší hráči: Filip Smolka - Zbyněk Šicha

Slovácko C - Hluk B 4:0 (1:0)
Branky: 80., 85. Zemánek J., 41. Králík V., 76. Huráb J. ŽK: 31. Remeš M., 58. David T., 65. Palička M., 82. Abrhám F. - 39., 54. Miroš J., 58. Bachánek O. ČK: 54. Miroš J. (Hluk B).
Diváci: 76. Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Ondřej Vlk, Antonín Vašek (laik).
Slovácko C: Kohoutek Š. - Vašek O., Šišák V., Sánchez F. (74. Abrhám F.), Remeš M., Paška L. (65. Zemánek J.), Králík V., Heger D. (59. Huráb J.), David T. (85. Paška O.), Balaštík A., Palička M.
Trenér: Ladislav Pochylý.
Hluk B: Fojtík J. - Zlínský A., Štipčák R., Miroš J., Minařík M., Loutocký E., Jurčík D. (59. Vozár P.), Janča P., Chytil R., Bachánek O. (61. Straka J.), Hrabal P.
Trenér: Vlastimil Marek.
V předehrávce nedělního zápasu se již v pátek na hřišti v Sadech střetlo céčko Slovácka s béčkem Hluku. V prvním poločase měli míč na svých kopačkách domácí, ale dlouho se jim nepodařilo obranný val hostů překonat. Až teprve ve 41. minutě z trestného kopu posadil míč na hlavu Králíka Balaštík 1:0. Ve druhé půli dalo ráz utkání vyloučení hluckého Miroše, který si po 2. ŽK prohlédl i kartu červenou a to v 54. minutě. Domácím náramně vyšlo střídání, když nejprve Abrhám vyzval ke skórování Hurába, který v 76. minutě zvýšil na 2:0. Osud utkání pak pečetil dvěma góly v 80. a 85. minutě Zemánek. Hosté si za celý zápas vypracovali jedinou šanci, když střela Zlínského olízla tyčku domácí svatyně, bohužel pro ně, ale z opačné strany.
Nejlepší hráči: Adam Balaštík - Robin Chytil