Soldánovi premiéra v Hluku zhořkla

Veselí nad Moravou Sport 26 / 01 / 2011

První zimní turnaj v regionu zvedl oponu. Na umělé trávě ve Veselí nad Moravou na sebe hned v úvodním kole narazili fotbalisté Hluku a Dolního Němčí, kteří nakonec zvítězili 3:2.
Hluk - Dolní Němčí 2:3 (1:2)
Týmy nastoupily zatím ve složení, ve kterém dohrávaly podzimní část. Jen na postu trenéra Hluku se nově představil Libor Soldán, na lavičku Dolního Němčí usedl Petr Kadlček. Utkání hrané bez emocí nakonec skončilo lépe pro Dolněmčany, kteří rivalovi během druhé půle odskočili na rozdíl dvou branek. Branky: M. Zalubil, Bachánek - T. Kadlček, T. Stojaspal, K. Stojaspal
Ostr. N. Ves - Ořechov 3:2 (1:0)
V první půli byli Novovesští o branku lepší, po změně stran se hra vyrovnala. Když Ořechov v 90. minutě vyrovnal, vypadalo to na dělbu bodů. Ovšem ihned po rozehrání vstřelila Ostr. Nová Ves vítěznou branku. Ořechov testuje Smějsu z Veselí. Branky: Zálešák, Galuška, Šálek - Vojta Smějsa, P. Hruboš
Boršice - Velká n/Vel. 2:2 (1:0)
Trenér Boršic Pavel Šimeček zkoušel v utkání Michala Zámečníka. Fotbalisté Velké nad Veličkou po změně stran vyrovnali z přísně nařízené penalty. Poté se Boršice opět ujaly vedení, které jim však vydrželo jen do 85. minuty. Branky Boršic: M. Konrád, M. Dufek
Veselí - Veselí st. dor. 4:1