ŽK: 28. Stojaspal Mi., 37. Stojaspal Ma. - 52., 73. Horák Z., 17. Minařík M., 90. Machala A.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Štěpán Martykán, Pavel Králíček.
D. Němčí B: Bobčík M. - Tinka T., Škařupa P. (90. Bršlica Z.), Světinský A., Stojaspal Mi. (63. Ježek V.), Stojaspal Ma., Stojaspal K. (79. Mahdal A.), Pochylý M., Mikulec M., Hlaváček J., Krchňáček P.
Trenér: Marek Pochylý.
Hluk B: Bachan L. - Tinka Z., Miroš J., Minařík M., Janča P. (70. Loutocký E.), Chytil R., Hrdina I. (79. Tinka T.), Horák Z., Botek Z., Abrhám R., Machala A. (90. Jurčík D.).
Trenér: Vlastimil Marek.
Dohrávka 14. kola mezi Dolním Němčí a Hlukem, která se odehrála na umělé trávě v Uh. Brodě, byla zajímavá už od samého začátku, kdy v 5. minutě Škařupa vstřelil první gól a tím otevřel skóre zápasu. V 10. minutě měl šanci Minařík srovnat, ale tuhle šanci nevyužil. Hosté, kteří měli posilu z kádru A-mužstva, si během zápasu vytvořili několik šancí, bohužel bez zakončení. Ve druhé půli zápasu si Dolní Němčí vytvořilo závar v šestnáctce hostů, přes několik pokusů neskórovalo. Poté hráči Hluku opět převzali iniciativu, ale bohužel nestačili na domácího brankaře. V 73. minutě se hráči Hluku dožadovali odpískání penalty za ruku, tak důrazně, že si Horák vysloužil už druhou žlutou a následovně i červenou kartu. A v 86. minutě si potvrdili vítězství domácí, kteří zvýšili na konečných 2:0 zásluhou Světínského.
Nejlepší hráči: Antonín Světinský - Zdeněk Botek

Kudlovice - Jarošov 1:7 (1:2)
Branky: 18. Turoň T. - 30., 60. Staroba R., 75., 80. Šipka J., 44. Polanský T., 55. Bobčík P., 90. Laga D.
ŽK: 35. Tomaštík M. - 40. Šipka J.
Diváci: 30.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Martin Zelený, Martin Bednařík (laik).
Kudlovice: Tomaštík M. - Turoň T., Mikulica A., Kraváček L., Koutník P., Ježek P., Chmelař P., Forro M. (65. Hruška M.), Dujka J. (77. Bohun P.), Pekárek R., Blaha K.
Trenér: Petr Ježek st.
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J. (82. Malina J.), Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek (27. Jančík M.), Kováč O., Kolaja L. (46. Jančík V.), Bobčík P., Blaha D., Laga D., Polanský T. (77. Gajdošík J.).
Trenér: Radek Vyoral.
Kudlovickým dohrávka na umělce kunovické Bělinky vůbec nevyšla. Začátek byl přitom vyrovnaný. V 18. minutě po dalekonosné střele Turoně se musel hostující gólman pořádně červenat, protože míč skončil za jeho zády. Ve 30. minutě Jarošov vyrovnal, a to díky přímému kopu, kdy se Staroba trefil přesně k pravé tyči. V poslední minutě první půle hosté sehráli vydařenou kombinaci a Polanský poslal míč do prázdné brány. V druhé půli zápasu převážně drželi míč hosté a Kudlovice pouze sekundovaly. V 60. minutě Staroba přidal třetí branku. Do konce zápasu mladý jarošovský tým zvýšil skóre až na konečných 1:7.
Nejlepší hráči: Radek Pekárek - Radim Staroba