Branky: 41. Puškáč L., 64. Střítecký O. - 10. Šácha P.
ŽK: 60. Puškáč L., 84. Vaverka A. (Huštěnovice). Diváci: 0.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Pavel Čechmánek (laik), Pavel Grebeníček (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka A., Střítecký O., Straka P., Silný J., Silný F., Puškáč L. (70. Kanyza P.), Petrželka J., Černý P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Popovice: Tetera T. - Šácha P., Prajza M., Omelka J., Obal M. (24. Mimránek L.), Mikulčík R., Michelfeit V., Kadlčík J., Hruboš P., Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Od úvodní minuty se hrálo bojovné utkání s řadou nepřesností na obou stranách. V 10. minutě po rohu míč propadl k Šáchovi a ten z malého vápna otevřel skóre 0:1. I po brance byli hosté aktivnější a vytvořili si herní převahu, což vyústilo ve 35. minutě nádhernou střelou hostí, kterou domácí brankář vytěsnil konečky prstů na roh. Ve 41. došlo k nedorozumění Prajzy s Teterou a domácí kapitán Puškáč srovnal na poločasových 1:1. V druhé půli převzali iniciativu domácí, vytvořili si několik brankových příležitostí a jednu proměnili v 64. minutě ve vítěznou branku po rychlém protiútoku, na jehož konci byl Střítecký.
Nejlepší hráči: Marek Střítecký - Lukáš Mimránek

Polešovice - Košíky 2:4 (1:2)
Branky: 36., 51. Stašek J. - 34., 85. Kaštánek J., 44. Přílučík M., 53. Večeřa M.
ŽK: 27. Bernatík T., 43. Stašek J. - 5. Přílučík M., 82. Šlechta Z. Diváci: 90.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Jaroslav Bednařík (laik), Dušan Viktora (laik).
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O., Struha R. (77. Tringela J.), Stašek O., Stašek J., Martykán M., Kordula T. (77. Mangl R.), Hasoň J. ml., Černoch M., Bernatík T., Běhávka J.
Trenér: Radek Svoboda.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M., Šlechta Z., Silný P. (89. Kočvara R.), Přílučík M., Přílučík L. (46. Janováč Z.), Poháněl K., Poháněl J., Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Ve velmi nervozním utkání, chtěly oba týmy vyhrát, čemuž přizpůsobili svůj styl hry. Hrál se fotbal nahoru, dolů, ale většina akcí končila před územím velkého vápna. K první větší akci se dostali hosté a dokázali ji přeměnit v gól, domácí ovšem dokázali vyrovnat, nicméně ještě do poločasu hosté znovu vedli. Do druhé půle nastoupili domácí s velkým elánem, hned zkraje druhého poločasu vyrovnali. Za stavu 2:2 hosté neproměnili penaltu, kterou hostující hráč poslal mimo bránu, domácí ve snaze o výhru nechali v obraně dostatek prostoru, což se jim vymstilo, protože hosté ještě dokázali vstřelit dvě branky. Hostující tým si tedy odvezl všechny tři body.
Nejlepší hráči: Tomáš Kordula - Zdeněk Šlechta

Topolná - Částkov 4:5 (2:2)
Branky: 45., 54. Foltýn J., 31. Hoferek J., 90. Zelinka D. - 87., 91. Zvonek J., 8. Haveta P., 10. Kameník J., 58. Pindryč R. ŽK: 45. Stuchlík M. - 43. Kameník J., 69. Trunkát D., 73. Zvonek J.
Diváci: 160. Rozhodčí: Roman Bednář - Stanislav Mašlan (laik), Svatoslav Kubíček (laik).
Topolná: Rosík T. - Vašťák R., Válek A., Stuchlík M. (46. Rozsypálek P.), Hoferek O., Hoferek J., Gabrhelík T., Foltýn Jan, Foltýn J., Zelinka D., Kraváček L. (49. Ostrožík D.).
Trenér: Roman Leitner.
Částkov: Novotný R. - Zvonek J., Trunkát D., Řezníček R., Pospíšil P., Pindryč R., Martinec P., Kameník J., Hejda M., Haveta P., Flekač J.
Trenér: Jiří Veselý.
Úvodní branka padla už v 8. minutě zásluhou Petra Havety po nedorozumění domácí obrany 0:1. O dvě minuty později navýšil po krásné kombnaci Kameník. Ve 31. minutě se dostali ke slovu domácí, po rohu hlavou snížil Ondřej Hoferek. Domácí srovnali brankou do šatny, kdy ve 45. minutě své sólo Jakub Foltýn neproměnil, ale druhý Foltýn, tentokrát Jan, už mezi tyče zakončil. V 54. minutě opět Jan Foltýn z rychlého brejku posílá domácí poprvé v tomto utkání do vedení.  V 58. minutě penaltu proměnil Pindryč a bez problémů srovnal. V 87. minutě se z přímého kopu nádherně trefil Zvonek 3:4. O tři minuty se podařilo Zelinkovi hlavou srovnat na 4:4. V nastavené čase opět Jiří Zelinka byl autorem vítězné branky, kdy se úžasně trefil do horního rohu branky a zajistil hostím vítězství.
Nejlepší hráči: Jan Foltýn - Jiří Zvonek

Traplice - Mistřice 2:0 (0:0)
Branky: 50. Trávníček Vá., 52. Dostál D.
ŽK: 33. Veselý D., 41. Hromeček Lukáš, 77. Huňka M. (Mistřice). Diváci: 70.
Rozhodčí: Tomáš Kuchař - Roman Obdržálek (laik), Jiří Huňka (laik).
Traplice: Konečný M. - Verbík T., Trávník T., Trávníček Vo. (69. Škrabal Petr), Trávníček Vá., Trávníček A. (45. Polách O.), Štefka P., Michalec T., Gelien R., Dostál D. (65. Kolínský T.), Čevela O. (83. Bičan M.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Mistřice: Jurga M. - Posolda J. (52. Žák J.), Lapčík V., Krupa J., Huňka M., Hromeček L., Horňák M. (65. Nesázal P.), Červinka M. (23. Mažgút T.), Blaha J., Bilavčík M., Veselý D. (73. Janečka T.).
Trenér: Miroslav Šnajdar.
V prvním poločase měli míč na kopačkách spíše domácí, kteří ovšem měli smůlu v zakončení, když trefili dvakrát tyč. Poté se pokoušeli vstřelit gól hosté, ovšem nic zajímavého si nevypracovali a první půle tak skončila 0:0. Ve 2. poločase se trefil domácí Trávníček, který střílel ze dvaceti metrů, ovšem gól jde na vrub hostujícímu gólmanovi. V 52. minutě vstřelil nádherný gól ze třiceti metrů přímo do šibenice, domácí hráč Dostál. Poté se hrálo spíše na hostující polovině, hosté hrozili z brejků, ale žádná gólová šance již nepřišla.
Nejlepší hráči: Václav Trávníček - Vlastimil Lapčík

Kostelany n. M. - Babice 2:2 (2:1)
Branky: 19. Marek D., 41. Dvouletý J. - 33. Litoš F., 77. Horsák A.
ŽK: 3. Horký L., 22. Vávra A., 77. Dvouletý J., 80. Chmelař D. - 49. Zelený M., 82. Harásek M.
Diváci: 133. Rozhodčí: Lukáš Mikulka - David Večeřa, Jaroslav Vávra (laik).
Kostelany n. M.: Koryčánek V. - Vávra A., Šimík D., Plevák L., Mojžiš Ju., Marek D., Janík M. (46. Rychlík M.), Chmelař D., Horký L., Facalka R., Dvouletý J. (86. Procházka L.).
Trenér: Luděk Rychlík.
Babice: Harásek M. - Zelený M., Maňásek Z., Litoš F., Liška J. (46. Fusek I.), Chybík R. (46. Harásek M.), Horsák A., Horníček K. (83. Tomaštík R.), Horníček E., Forro Michael, Bělíček K.
Trenér: Miroslav Sečen.
Od první minuty se hrál v Kostelanech fotbal od šestnáctky po šestnáctku, ale v rychlém tempu. Sešli se dva nejlepší střelci - Julius Mojžiš a Aleš Horsák, hostující střelec se vyznamenal  brankou v druhé půli. V 19. minutě centroval míč Šimík a Marek se bravurně uvolil 1:0. Ve 33. minutě po kopu rohu Chybíka Litoš vše prostřelil 1:1. Ve 41. minutě centroval míč Julius Mojžíš z levé strany a Dvouletý upravil na 2:1. V 77. minutě přišlo srovnání, o které se postaral výše vzpomínán Aleš Horsák velmi pěknou střelou z přímého kopu. Remíza byl zaslouženým vyústěním tohoto utkání.
Nejlepší hráči: Julius Mojžiš - Aleš Horsák