Branky: 11., 13., 25., 42. Miroš J., 14. Velecký J.
Diváci: 65.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Pavel Škrabal, Zdeněk Tománek (laik).
Břestek: Koryčánek V. - Zámečník M., Surový M. (62. Slavík Z.), Plevák L., Martinák R. (27. Vojtek Z.), Lahola I. (46. Vojtěšek J.), Kříž Jar., Kříž Jan, Frühauf R., Dvořáček R., Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Velecký J., Palinek J., Miroš J. (77. Flašar J.), Mikulec M., Kameník J., Hořejší P. (73. Podškubka D.), Hlahůlek M. (16. Mikulec K.), Fibichr J., Bída I. Trenér: Vít Bělohlávek.
Hosté začali lépe. V 11. minutě Velecký přihrál Mirošovi na jeho první branku v tomto utkání. Domácí se nestačili z úvodní branky ještě ani vzpamatovat a o dvě minuty dostali další branku, opět to byl Miroš, který se tentokrát trefil cca ze třiceti metrů. O minutu později přidal Velecký třetí branku - 0:3. Ve 25. minutě po vyšachování obrany domácích vstřelil Miroš svůj třetí gól a završil tak svůj hattrick - 0:4. Tři minuty před půlkou využil střelecky disponovaný Miroš chybu domácí obrany a upravil na 0:5. Ve druhé půli už hosté hru jen kontrolovali a další branky již nepřidali. Za zmínku stojí Palinkem nastřelená tyč v 74. minutě. Domácí se snažili, ale Vlčnov byl tentokrát po všech stránkách lepší.
Nejlepší hráči: Roman Dvořáček - Jan Miroš

Drslavice - Kunovice 3:0 (2:0)
Branky: 10., 90. Orlovský M., 28. Šobáň J.
ŽK: 65. Šobáň J. - 29. David T.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Patrik Blažek, Monika Blažková.
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vidrman T., Vacula P., Šobáň J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kňazeje T. (58. Šrámek M.). Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Kunovice: Uhlík R. - Šebák O. (80. Noha J.), Střelec T., Sklenář J., Petřek V., Lahodný J., David T., Černý L., Brim O., Brim M. (55. Krček L.), Baný J. Trenér: Dušan Klvaňa.
Domácí svou bojovnou hrou překvapili nejednoho diváka a možná i sami sebe. Skóre v 10. minutě otevřel kapitán Orlovský, když hlavou umístil míč přímo do branky. Ve 28. minutě domácí zahrávali rohový kop, po centru z pravé strany se k míči protlačil Šobáň a zvýšil na 2:0. Drslavice byly aktivnější po celý první poločas, vyhrávaly osobní souboje, u míče byly vždy první a proto byl stav po 45. minutách 2:0. Druhý poločas začaly Kunovice hodně aktivně, tlačily se dopředu, ale žádná vyložená šance nepřišla. Hra se začala kouskovat a kunovičtí byli stále nervóznější. Drslavice si hráli svoji hru, ve které se ve druhém poločase zaměřili spíš na obranu. Kunovice posledních 15 minut hráli vabank, a to se jim v 90. minutě vymstilo, když Orlovský utekl všem zadákům a povedeným lobem stanovil konečné skóre na 3:0.
Nejlepší hráči: Martin Hroch - Ondřej Šebák

Košíky - Bánov 2:4 (0:2)
Branky: 66. Ovsík J., 75. vlastní - 25., 44., 71., 82. Velecký J.
ŽK: 41. Přílučík L. - 30. Gajdůšek M., 50. Vaňhara, 66. Durďák V.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Štefan Krajčovič (laik), Michal Dalajka (laik).
Košíky: Ondruch A. - Šlechta Z., Přílučík L., Poháněl K. (87. Konečný K.), Poháněl J., Ovsík M. (85. Večeřa M.), Ovsík J., Němeček L. (73. Janováč Z.), Mařák P., Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Bánov: Popelka A. - Velecký J., Suchánek P., Ryšávka F., Mahdalíček P., Mahdalíček J., Horňák L. (87. Gorčík L.), Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V., Vaňhara (53. Popelka P.). Trenér: Břetislav Polanský.
Utkání se hrálo v dobrém tempu převážně od vápna k vápnu, kdy jako první recept na obranu našel hostující Velecký, který prudkou střelou otevřel skóre - 0:1. Nadále se hrál rychlý fotbal, čehož využil hostující útočník a ve 44. min. po samostatném průniku zvyšoval na 0:2. Po změně stran domácí se vrhli do útoku, což se jim v 66. minutě povedlo, kdy po standardní situaci domácí hráč Ovsík doklepával do prázdné branky - 1:2. V 71. minutě se po závaru v domácím velkém vápně nejlépe zorientoval hostující Velecký a vsítil svoji třetí branku - 1:3. Pro domácí vykřesal jiskru naděje hostující obránce Gajdůšek, který střílený centr do vápna srazil do vlastní sítě a tím snížil pro domácí na 2:3. Domácí poté vrhli vše do útoku, čehož v 81. minutě opět využil Velecký, kdy chyboval jeden z obránců a po samostaném úniku vstřelil svůj čtvrtý gól- 2:4.
Nejlepší hráči: Zdeněk Bémer - Jiří Velecký

Mařatice - Kostelany n. M. 1:1 (0:0)
Branky: 85. Zbořil S. - 63. Dvouletý J.
ŽK: 20. Vyorálek D., 27. Vaněk R., 56. Zbořil S. - 20. Vávra J., 24. Mojžíš Jo., 42. Vávra V.
Diváci: 90.
Rozhodčí: David Šimoník - Dalibor Hanák, Luděk Rychlý (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Vaněk R., Širůčka M., Prekop D., Kubíček P. (74. Mrva M.), Janků A., Bída L, Andrýsek M. Trenér: Ladislav Kieryk.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Vávra V., Šimík D., Němec M., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Mikulčík P. (62. Dvouletý R.), Marek D., Chmelař D., Horký L., Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
Hned v úvodu utkání měli hosté obrovskou šanci, ale nedokázali trefit prázdnou bránu. Důležitý moment prišel ve 20. minutě, brankář Vávra fauloval v pokutovém území Vyorálka a byla z toho penalta, kterou ovšem Vávra chytil a následná dorážka šla mimo. Ve zbytku poločasu si obě mužstva vytvořila pouze jednu šanci. V úvodu druhého poločasu mohli jít domácí do vedení, ale Vávra se opět vyznamenal. V 63. minutě centroval Mojžíš a Dvouletý posunul míč do brány - 0:1. V 70. minutě mohli hosté zvýšit své vedení, Mojžíš byl stažen v pokutovém území a byl z toho další pokutový kop. Jenže Matoušek se vyznamenal a penaltu chytil, a tak přišel pro hosty trest, když v 85. minutě skóroval Zbořil - 1:1. Utkání skončilo zaslouženě dělbou bodů.
Nejlepší hráči: Ondřej Matoušek - Josef Vávra

Nezdenice - Kudlovice 8:1 (2:0)
Branky: 20., 49., 56. Skočovský D., 47., 81. Kukuča L., 14. Kociňák J., 77. Šašinka O., 87. Vaculín F. - 64. Rosík V.
ŽK: 60. Valter L. - 50. Grebeníček O.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Petr Vápeník (laik), Antonín Janošek (laik).
Nezdenice: Malaska T. - Valter L., Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (71. Vaculín F.), Skočovský D., Mikliš M. (64. Michalec R.), Kukuča L., Krčma L. (53. Mlček T.), Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Lubomír Valtr.
Kudlovice: Grebeníček J. - Štulíř M., Rosík V., Mikulík L., Kraváček L., Klajn P., Hruška M., Grebeníček O., Bohun P., Bělíček K., Buš V. Trenér: Petr Ježek.
Domácí začali aktivně a již ve 14. minutě šli do vedení, když se dostal k míči z rohu Kociňák a poslal domácí do vedení - 1:0. Ve 20. minutě se dostal po chybě v rozehře hostů k míči Skočovský a prostřelil brankáře - 2:0. Ve druhém poločase začaly střelecké hody, ve 47. minutě vstřelil míč do brány Kukuča a o dvě minuty později se trefil podruhé Skočovský a svůj hattrick dokonal v 56. minutě kdy zvýšil již na 5:0. Hosté se taky radovali z branky, kdy po domácím zmatku v obraně dorazil míč k Rosíkovi a ten snížil na 5:1. Domácí se opět zvedli a už v 77. minutě zvýšil skóre Šašinka. V 81. minutě se prosadil opět Kukuča a poslední tečku za zápasem udělal střídající Vaculín na 8:1.
Nejlepší hráči: Dušan Skočovský - Vít Rosík

Polešovice - Slovácko C 0:2 (0:0)
Branky: 90. Paška L., 91. Huráb J.
ŽK: 18. Březina T. - 13. Huráb J., 37. Blažek R., 43. Šišák V.
Diváci: 95.
Rozhodčí: Martin Fišera - Petr Sládek, Jiří Hasoň (laik).
Polešovice: Andrýsek J. - Svoboda O. , Pavelka M., Omelka M. (73. Peprnik S.), Martykán M. (83. Tringela J.), Lanžhotský A. (63. Hasoň D.), Kordula T., Dvouletý L., Březina T., Bernatík R., Běhávka J. Trenér: neuveden.
Slovácko C: Urbánek F. - Žůrek A. (52. Huráb L.), Zemánek J., Šišák V., Sanchéz F., Remeš M. (75. Chmelař T.), Paška L., Mareček M., Huráb J., Blažek T., Blažek R. (80. Mikulka L.). Trenér: Ladislav Pochylý.
Za ideálního fotbalového počasí začali vyrovnané celky ve svižném tempu, kdy se hra přelévala ze strany na stranu. Gólu se však ani jedno z mužstev v prvním poločasu nedočkalo. Vyrovnaná partie obou mužstev pokračovala i ve druhém poločase, kdy až v závěru po nepřehledné situaci v pokutovém území se odrazil míč k Paškovi ten neváhal a skóroval - 0:1. Domácí se snažili ještě o vyrovnání, avšak po nepřesné střele Korduli vyboxoval brankář míč na rychlý protiútok a pro Jana Hurába už nebyl problém obejít posledního obránce a vsítit branku - 0:2.
Nejlepší hráči: Tomáš Kordula - Filip Urbánek

2. kolo dohrávka
Bánov - Polešovice 6:2 (3:1)

Branky: 11. Mahdalíček P., 15. Mahdalík J., 41. Velecký J., 51. Dalajka M., 79. Horňák L., 87. Polanský L. - 24. Omelka M., 54. Černoch M.
ŽK: 53. Mahdalík J. - 39. Březina T., 43. Omelka M., 90. Kordula T.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka (7,9) - Patrik Blažek (7,9), Tomáš Hanáček (7,9). Delegát utkání: Petr Zpěvák.
Bánov: Popelka A. - Velecký J., Vaňhara J., Suchánek P., Ryšávka F. (73. Polanský L.), Mahdalík J. (76. Mahdalíček J.), Mahdalíček P., Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V. (46. Horňák L.), Dalajka M. Trenér: Břetislav Polanský.
Polešovice: Andrýsek J. - Pavela M. (72. Bernatík R.), Martykán M., Korvas R. (33. Lanžhotský A.), Kordula T., Černoch M., Březina T., Běhávka J., Omelka M., Dvouletý L., Svoboda O. Trenér: neuveden.
Utkání bylo zahájeno opožděně o třináct minut, neboť domácí hrácí měli problém s uvolněním ze zaměstnání. Úvod vyšel parádně Bánovu, když hned z první akce Mahdalíček otevřel skóre utkání střelou do šibenice. O čtyři minuty později se ve skrumáži před brankou nejlépe orientoval zkušený Mahdalík a odražený míč vrátil do sítě - 2:0. Ve 24. minutě poprvé zahrozili také hosté, kdy Omelka bodlem vymetl pavouky v šibenici gólmana Popelky - 2:1. Tečku za první půlí udělal Velecký, který po brejku zvýšil na 3:1, ještě před tím se domácí dožadovali odpískání pokutového kopu. Ve druhém poločase měli domácí plně hru pod kontrolou a v pohodě dokráčeli k jasnému vítězství. Utkání se hrálo v korektní atmosféře.
Nejlepší hráči: Jan Mahdalík - Martin Černoch