Branky: 36., 88. (p) Čagánek P., 67. Zámečník M.
ŽK: 17. Lahola I., 24. Zámečník M., 29. Frühauf R. - 33. Vaculík M., 35. Hložný Š., 88. Ježek P.
Diváci: 40.
Rozhodčí: Martin Fišera - Antonín Janošek (laik), Robert Bumbálek (laik).
Břestek: Kníž A. - Zámečník M., Surový M. (85. Stuchlík J.), Slavík Z. (63. Plevák L.), Martinák R., Lahola I., Kříž Jar., Kříž Jan, Frühauf R., Dvořáček R., Čagánek P. Trenér: Petr Sonntag.
Kudlovice: Grebeníček J. - Vaculík M., Štulíř M. (45. Klajn P.), Kraváček L., Ježek P. (80. Hruška Martin), Hruška M., Hložný Š., Grebeníček O., Gabriel J., Bohun P., Bělíček K. Trenér: Petr Ježek st.
Utkání začalo ve svižném tempu, když ve 23. minutě utekl stojící obraně domácí Frühauf, ale jeho rána skončila na tyči. Ve 36. minutě poslal Frühauf centr na Čagánka, který po nepřehledné situaci v malém vápně otevřel skóre. Ve 2. půli začali lépe opět domácí, když v 67. utekl hostující obraně Zámečník a nedal brankaři šanci - 2:0. V 75. minutě viděl tento hráč druhou žlutou kartu a tak musel předčastně pod sprchy. V 88. minutě fauloval Ježek domácího útočníka v pokutovém území a Čagánek penaltu s přehledem proměnil - 3:0. V podání hostů zahrozil ještě jednou Ježek, ale střela skončila těsně vedle.
Nejlepší hráči: Aleš Kníž - Lukáš Kraváček

Drslavice - Bánov 1:1 (1:0)

Branky: 28. Kňazeje T. - 63. Velecký J.
ŽK: 36. Kňazeje T., 38. Vystrčil M., 73. Mikulinec R., 76. Šobáň J. - 41. Mahdalíček P., 49. Mahdalíček J., 54. Polanský L.
Diváci: 75.
Rozhodčí: David Šimoník - Antonín Věrný (laik), Jiří Velecký (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Věrný R., Vacula P., Šobáň J., Přecechtěl P. ml., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Machálek I., Kňazeje T. (65. Vidrman T.). Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Bánov: Popelka A. - Velecký J., Vaňhara J., Mahdalíček P., Mahdalíček J., Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V., Dalajka M., Ryšávka F. (74. Gorčík L.), Popelka P. (46. Polanský L.). Trenér: Břetislav Polanský.
V úvodu utkání byli aktivnější domácí, kteří si vytvořili několik gólových šancí, ale bez gólového efektu. Poprvé a naposledy se domácí prosadili ve 28. minutě, kdy střelou z velkého úhlu skóroval Kňazeje. Hosté poté mírně přidali na důrazu, vyrovnali hru a výsledkem bylo několik udělených žlutých karet na obou stranách. Ve druhém poločase zvýšili hosté aktivitu ještě více. Srovnat mohl Durďák, ale do prázdné brány nezakončil. To se povedlo až v 63. minutě Veleckému po samostatném úniku. Do konce utkání si již žádné z mužstev nevytvořilo větší šanci, a tak je remíza spravedlivým vyjadřením dění na hřišti.
Nejlepší hráči: René Mikulinec - Jan Vaňhara

Mařatice - Hluk B 4:1 (2:0)

Branky: 48., 70. Zedek J., 23. Širůčka M., 25. Kroča M. - 66. Machala O.
ŽK: 52. Žajdlík O. (Hluk B).
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Miloslav Knot, Dalibor Prekop (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vaněk R., Širůčka M., Lžičář M., Kubíček P., Kroča M., Janků A., Bída L, Mrva M. Trenér: Jan Kusma.
Hluk B: Kovařík F. - Žajdlík O., Straka J., Loutocký E., Klabačka J., Jurásek Š. (26. Machala O.), Janča P., Chytil M., Dufka J., Bachánek O., Gál O.
Trenér: Vlastimil Marek.
V Mařaticích začala obě mužstva již v půl třetí, aby diváci i hráči viděli utkání Slovácka se Spartou. Ve 23. minutě poslal z pravé strany centr Janků, k míči se dostal Širůčka, který poprvé rozvlnil síť - 1:0. O dvě minuty později založil akci Kubíček, poslal míč Kročovi, který předběhl obránce a zvýšil na 2:0. Hned na počátku druhého poločasu zvýšili domácí  na 3:0, když se krásným gólme prosadil Zedek. Hosté poté otevřeli obranu a podařilo se jim snížit v 66. minutě, když Žajdlík poslal centrovaný míč Machalovi - 3:1. V 70. minutě Zedek stanovil konečné skóre na 4:1. V 83. minutě stejný hráč ještě kopal pokutový kop, ale Kovařík mu jej chytil.
Nejlepší hráči: Jakub Zedek - Ondřej Machala

Polešovice - Kostelany n. M. 1:1 (0:0)

Branky: 48. Pavela M. - 88. Mojžíš Ju.
ŽK: 61. Březina P. - 22. Mikulčík P., 35. Vávra V., 56. Němec M.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Václav Mahdal (8) - Igor Ševčík (8), Tomáš Polášek (8).
Delegát utkání: Radomír Vlček.
Polešovice: Andrýsek J. - Tringela J. (72. Peprnik S.), Pavela M., Martykán M., Korvas Z., Kordula T., Dvouletý L., Černoch M., Březina T., Březina P., Běhávka J. Trenér: Radek Svoboda.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Vávra V., Šimík D., Němec M. (70. Dvouletý R.), Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Mikulčík P., Marek D., Chmelař D., Horký L., Dvouletý J. Trenér: Martin Vávra.
Derby začala obě mužstva s velkým elánem, ale žádný střelec se do vyložené šance v první půli nedostal. Za zmínku stojí pouze šance z 38. minuty, kdy si Mojžíš nanaběhl a těsně minul branku. Po zbytek poločasu se hrálo mezi šestnáctkami. Ve 2. poločase se domácí Polešovice ujali vedení, když Pavela ve 48. minutě nedal hlavou šanci brankaři Vávrovi. Od té chvíle se domácí malinko zatáhli do defenzivy, Kostelany přitlačily domácí, měly dvě krásné šance. V 76. minutě Vávra těsně minul Andrýskovu branku. Hosté se dočkali vyrovnání v 88. minutě kdy si Mojžíš zpracoval míč a přízemní střelou srovnal skóre.
Nejlepší hráči: Marek Pavela - Julius Mojžíš

Slovácko C - Kunovice 1:5 (1:1)
Branky: 30. Huráb J. - 68., 84. Střelec T., 39. Černý L., 47. Lahodný M., 90. Hřibňák M.
ŽK: 5. Bučák M., 25. Blažek R., 87. Paška O. - 1. Kučera M., 67. Střelec T.
Diváci: 300.
Rozhodčí: Václav Mahdal (8) - Tomáš Hanáček (8), Jiří Chmela (8). Delegát utkání: Radek Vlček.
Slovácko C: Kohoutek Š. - Zemánek J., Remeš M., Paška O., Paška L. (75. Heger D.), Langr L., Bučák M., Blažek R. (89. Pavlík J.), Holík R., Huráb J., Žůrek A. (68. Sanchéz F.). Trenér: Ladislav Pochylý.
Kunovice: Uhlík R. - Šimek P. (55. Lahodný J.), Střelec T. (85. Krček L.), Petřek V., Lahodný M. (64. Šebák O.), Kučera M., Hřibňák M., David T., Černý L., Brim O., Baný J. Trenér: Dušan Klvaňa.
Po dlouhé době se hrálo derby se vším všudy, mělo to náboj, jiskru, emoce a dobrý fotbal. Do 20. minuty se hrálo mezi šestnáctkami, pak udeřili domácí ve 30. minutě, kdy z 25 metrů napřáhl Huráb a trefil k tyči - 1:0. Hosty branka nepoložila, ale naopak nabudila a dočkali se i brzo vyrovnání, když si ve 39. minutě před šestnáctkou narazil Baný s Černým a ten obstřelil gólmana - 1:1. Ve 44. minutě Lahodný z malého vápna vystřelil nad branku. Druhý poločas byl pro domácí katastrofální. Ve 47. minutě hosté kopali roh, na který si naběhl Michal Lahodný - 1:2. Domácí znervóznili a v 68. minutě po špatné malé domů Střelec zvýšil na 1:3. To domácí položilo, Kunovice je přehrávaly a dočkaly se i dalšího navýšení Střelcem, který kopal roh a přímo se trefil do tyče a do šibenice. V 90. minutě si potáhl míč Hřibňák a nádhernou střelou upravil na konečných na 1:5.
Nejlepší hráči: Štěpán Kohoutek - Vladimír Petřek

Šumice - Nezdenice 2:2 (0:1)

Branky: 55., 63. Pilka S. - 15., 80. Skočovský D.
ŽK: 61. Pilka I., 88. Kudela R. - 8. Uličník J., 32. Sviták P., 37. Kociňák J., 66. Valter L.
Diváci: 320.
Rozhodčí: Roman Bednář - Volodymyr Korolovych, David Šimoník.
Šumice: Šidlo M. - Žampach V., Žampach J., Šmíd L., Salvet V. (84. Kudela R.), Pilka S. (70. Machala P.), Pilka I. (66. Juřeník M.), Kunovský R., Kelíšek M., Kandrnál M., Žampach Jan. Trenér: Josef Janíček.
Nezdenice: Malaska T. - Valter L., Uličník J., Šašinka O., Sviták P. (71. Krčma L.), Skočovský D., Mlček T., Mikliš M., Kukuča L., Kociňák J., Kandrnál P. Trenér: Lubomír Valter.
Hosté nastoupili do utkání s větším bojovým nasazením, měli více ze hry a dostávali domácí pod větší tlak. Již v 6. minutě vstřelil branku Sviták, ale pro předchozí ofsajd nebyla uznána. V 15. minutě se v pokutovém území k míči dostal Skočovský, uvolnil se a přesně zamířil - 0:1. V 31. minutě měl tentýž hráč dvě gólové příležitosti, jednu však vychytal brankař a po druhé vykopávali obránci z brankové čáry, za tohoto stavu se šlo do kabin. Do 2. poločasu nastoupili domácí s odhodláním s výsledkem něco udělat a v 50. minutě zahrával rohový kop Kelíšek a Pilka hlavou neomylně srovnal na 1:1. Tentýž hráč zamotal obraně hostů hlavu a po nepřehledné situaci strhl vedení na domácí stranu 2:1. V tomto okamžiku byly Šumice lepším týmem, osudným se jim stala chyba brankaře a Skočovský dovedl míč do brány tím skončilo utkání nerozhodně.
Nejlepší hráči: Stanislav Pilka - Lubomír Valter

Vlčnov - Košíky 4:2 (4:1)
Branky: 25. (p), 28. Kameník J., 18. Palinek J., 31. Velecký J. - 35. Bémer Z., 58. Ovsík M.
ŽK: 60. Fibichr J. - 25. Ondruch A., 57. Ovsík J.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Vlastimil Gazdík (laik), Marcel Solík (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P., Velecký J., Palinek J., Miroš J., Mikulec K., Kameník J., Hlahůlek M., Hořejší P., Mikulec M. (36. Flašar J.), Fibichr J. Trenér: Vít Bělohlávek.
Košíky: Ondruch A. - Šlechta Z., Přílučík L., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M. (66. Němeček L.), Ovsík J., Mařák P. (76. Večeřa M.), Fedor J., Bémer Z., Kaštánek J. (30. Janováč Z.). Trenér: Vítězslav Kaštánek.
V úvodu zápasu byli aktivnější hosté, gólově se však neprodsadili. V 18. minutě z přímého kopu nedal domácí Palinek hostujícímu gólmanovi šanci - 1:0. Ve 25. minutě fauloval hostující brankář v pokutovém území, prohlédl si žlutou kartu a z nařízené penalty se Kameník nemýlil - 2:0. Ve 28. minutě tentýž hráč pěknou střelou k tyči tvýšil na 3:0. Ve 31. minutě po pěkné kombinační akci Velecký zvýšil na 4:0. Hosté to nezabalili a ve 35. minutě snížil Bémer na 4:1. Ve druhém poločase byli hosté aktivnější a v 58. minutě zdramatizovali vývoj zápasu Martinem Ovsíkem. O chvíli později nejlepší hráč hostů Jiří Ovsík pěknou střelou nastřelil břevno, míč se odrazil od země, ale brankovou čáru nepřekročil.
Nejlepší hráči: Jakub Velecký - Jiří Ovsík