Branky: 66. Balaštík, 82. Hyrák - 77. Pavlica, 89. Ostrožík z pen
ŽK: 38. Černý - 37., 82. M. Stuchlík, 52. D. Ostrožík, 57. T. Huňka, 59. O. Hoferek
ČK: 82. Stuchlík
Diváci: 250 Rozhodčí: Ivan Šimon - David Šimoník, Lukáš Libosvár
Kunovice: Boček - M. Kučera, L. Černý, J. Baný, F. Abrhám, A. Balaštík, M. Remeš (79. Hyrák), S. Bahrytschevich (54. T. Lahodný), T. Klvaňa, D. Tomáš, T. Střelec (84. R. Černý). Trenér: Dušan Klvaňa
Topolná: D. Janeček - T. Huňka, O. Hoferek, A. Pavlica, D. Ostrožík, P. Gajdošík (75. C. Blaho), J. Hoferek, P. Foltýn, M. Stuchlík, P. Dohnal (86. L. Mikulka), P. Bartoš (90. T. Mikulášek). Trenér: Petr Polášek
Na kunovické Bělince se hrál velmi slušný fotbal a to hlavně ze strany hostů, kteří byli bojovnější a velmi nervózní domácí přehrávali. V první půli si každé družstvo vytvořilo po jedné brankové šanci. Vše podstatné se ale událo ve druhé půli. V 66. minutě střelou k tyči po předchozí vzájemné srážce obránců Topolné otevřel skóre domácí Balaštík. Hosté se nevzdali, opět zabojovali a odměnou jim byla krásná branka hlavou, kterou v 77. minutě po rohovém kopu vsítil Pavlica. Štěstí se v 82. minutě přiklonilo k domácím, když dorážkou z malého vápna poslal Kunovice do vedení 2:1 Hyrák. Od téže minuty hráli hosté oslabeni o Stuchlíka, který byl po druhé ŽK vyloučen. Po tomto momentu ale převzali iniciativu hosté, kteří v 89. minutě z pokutového kopu za stržení ve výskoku za dres vyrovnali Ostrožíkem. Nejlepší hráči: Adam Balaštík - Aleš Pavlic

Mistřice - Bílovice 2:3 (1:3) Engler, Stašek - J. Dostálek, Dujka, Sedlář
Částkov - Jalubí B 5:1 (3:0) Polášek 3, Jakšík, Janča - nehl.
Nedakonice B - Uh. Ostroh B 2:5 (2:2) Andrýsek, T. Beránek - Jurčeka 2, Kusák, Hoda, Mrkva

Rudice - Březová 1:0 (1:0) Rubík
Komňa - Strání B 3:2 (1:1) Varaďa, Glajch, Kala - Jánošík J. a R.
Orel Uh.Brod - Drslavice B 3:5 (3:2) Řihák 2, Popeka - Dýmal 2, Šrámek, Moravanský, Kočica
Žitková - Bystřice p/L. 2:0 (1:0) Krovina 2