Souboj posledních smírně

Souboj posledních smírně
Slovácko Sport 04 / 05 / 2010

Okresní mládežnický fotbal

OP dorost            
Tupesy - Bánov 1:5 (1:3) Žaluda - Velecký 3, Vacula, Vrábel, Nivnice - Ostr.Lhota 10:1 (6:0) Straňák 4, Vasiljevič 2, Velecký, Bartoš, Výmola, Kroča – Štergenich, Bílovice - Jarošov 1:3 (1:1) Sedlář - Vaněk, Sedláček, Staroba, Staré Město - Polešovice 0:4 (0:2) Lubojacký 2, J. Hasoň, R. Krys, Babice - Vlčnov 4:4 (0:1) Smělík 2, Litoš, Hrdina - Kašpařík 2, Šabršula, Flasar, Šumice - Nedakonice 0:1 (0:1) M. Petek
1. Nedakonice    17    14    2    1    90:12    44
2. Polešovice    18    14    1    3    68:27    43
3. Kněžpole    17    12    0    5    62:26    36
4. Nivnice    18    10    2    6    64:42    32
5. St. Město    18    9    3    6    50:46    30
6. Jarošov    18    9    2    7    66:41    29
7. Bánov    18    8    3    7    46:41    27
8. Bílovice    18    6    1    11    20:70    19
9. Šumice    17    5    2    10    40:23    17
10. Tupesy    18    5    1    12    33:67    16
11. Os. Lhota    17    5    1    11    29:63    16
12. Vlčnov    17    3    4    10    24:53    13
13. Babice    17    2    2    13    25:106    8
Mařatice odstoupily ze soutěže.

      
OS dorost            
Březolupy - Popovice 3:2 (1:0) Burša, Křižka, D. Vinklárek - Kryštof, Cetkovský, Hradčovice - Osvětimany 3:0 (0:0) D. Mikulec 2, R. Mikulec, Topolná - Uh.Ostroh B 8:3 (3:3) Bartůněk 3, Hanák, Mikulášek, Šiller, M. Zelinka, D. Zelinka - Pomkla 2, Kolář.
1. Hradčovice    19    14    2    3    80:36    44
2. Osvětimany    17    13    1    3    82:24    40
3. Březolupy    18    11    3    4    63:32    36
4. Popovice    19    9    1    9    52:57    28
5. Buchlovice    17    5    1    11    37:63    16
6. Uh. Ostroh B    18    4    1    13    33:89    13
7. Topolná    18    2    1    15    28:74    7

OP žáci            
Vlčnov - O.N.Ves 0:6 (0:1) Herák 2, Ťok 2, Nový, vlastní, Újezdec - Šumice 1:7 (1:4) Slinták - Žampach 3, Pančocha, Hauerland, Lekeš, Holub, Mařatice - Bánov 1:6 (0:3) Příplata - Velecký 3, Šopík 2, Horňák, Ostr.Lhota - Medlovice 5:3 (2:0) Štergenich 2, Marýsek 2, Radoch - Tichý 2, Andrýsek, Buchlovice - Nivnice 5:0 (1:0) Tomeček 2, Řihák, Vrábl, Zábojník
1. Jarošov    13    10    3    0    71:15    33
2. Šumice    14    10    1    3    54:17    31
3. Bánov    14    9    1    4    67:23    28
4. Mařatice    14    9    0    5    77:39    27
5. O. N. Ves    14    8    2    4    45:29    26
6. Buchlovice    13    5    5    3    36:30    20
7. Újezdec    14    5    0    9    33:57    15
8. Medlovice    14    4    1    9    30:54    13
9. Nivnice    13    2    3    8    10:50    9
10. Vlčnov    14    2    2    10    21:85    8
11. Os. Lhota    13    1    2    10    14:59    5

OS žáci A            
Kněžpole - Březolupy 7:1 (3:0) Horký 3, Omelka 3, Kovář - D. Řezníček, Bílovice - Topolná 1:3 (0:3) Zembol - Zelinka 2, Pavlík, Nedachlebice - Mistřice 6:0 (3:0) Fojtík 4, Klacek, Bartoš, Kostelany n/M - Polešovice nehlášeno
1. Kněžpole    19    17    1    1    184:15    52
2. Březolupy    19    15    1    3    130:24    46
3. Topolná    19    12    1    6    102:42    37
4. Nedachlebice    19    11    2    6    105:35    35
5. Bílovice    19    10    0    9    72:63    30
6. Kostelany n. M.    18    3    1    14    15:116    10
7. Mistřice    19    3    1    15    22:156    10
8. Polešovice    18    0    1    17    5:184    1

OS žáci B            
Traplice - Sušice 0:9 (0:3) Hubál 3, Novák 2, Hurta 2, Fusek, Kutálek, Jankovice - Babice 1:2 (0:2) Konečný - Zelený, Samek, Kudlovice - Velehrad 0:2 (0:1) Záhora, Balajka, Jalubí - Huštěnovice 4:4 (1:0) Andrýsek 3, Sýkora - Jurák 3. Hejda
1. Babice    19    17    2    0    207:8    53
2. Jankovice    19    14    3    2    202:16    45
3. Jalubí    19    12    2    5    100:35    38
4. Huštěnovice    19    9    2    8    100:68    29
5. Sušice    19    9    0    10    75:113    27
6. Velehrad    19    8    1    10    76:63    25
7. Kudlovice    19    1    1    17    6:214    4
8. Traplice    19    0    1    18    2:251    1
     
OS žáci C            
Hradčovice - Podolí 15:0 (8:0) Moštěk 5, Gregůrek 4, Macek 3, Říha, Kaluža, Hlaváč, Suchá Loz - 1.FC Slovácko 4:5 (3:3) Haloda 2,Maliňák,Kuběna - Bužková, Stojaspalová, Tomšejová, Kubicocá, Dufková, St.Hrozenkov - Havřice 2:3 (0:1) Mačát, Gabrhel - Klusák 2, Řezníček, Korytná - Prakšice 3:5 (2:0) Lukeš, Vacula, Macíček - Žůrek 2, Jahoda, V. Kadlček, Zemánek
1. Slovácko    19    16    1    2    125:27    49
2. St. Hrozenkov    19    13    2    4    103:18    41
3. Havřice    19    11    2    6    72:37    35
4. Hradčovice    19    11    1    7    85:31    34
5. Prakšice    19    9    3    7    75:28    30
6. Suchá Loz    19    7    3    9    83:54    24
7. Korytná    19    1    2    16    20:153    5
8. Podolí    19    0    2    17    5:220    2

OP přípravky starší        
Zlechov - Újezdec 4:3 (3:1) Dvouletý 2, M. Bánovský 2 - Kelíšek, Bachůrek, Lekeš, Spytihněv - Uh.Ostroh odloženo, Vlčnov - Dolní Němčí 6:1 (3:0) Machala 3, Plesl 2, Bařina – Jurásek, Zlechov Uh.Ostroh dohrávka 3:2 (1:2) Dvouletý 3 - Frolek, Lůčný, Nivnice - O.N.Ves 8:0 (1:0) Chovanec 4, Fojtík 2, Trtek, Bartoš
1. Nivnice    14    13    0    1    114:12    39
2. Vlčnov    14    11    0    3    69:27    33
3. Zlechov    13    7    1    5    26:40    22
4. D. Němčí    13    5    4    4    37:46    19
5. Spytihněv    13    4    3    6    44:59    15
6. Újezdec    14    3    3    8    33:52    12
7. O. N. Ves    14    2    2    10    25:62    8
8. Uh. Ostroh    13    2    1    10    18:68    7
     
OP přípravky mladší        
Zlechov - Újezdec 2:1 (1:1) Kedra, D. Bánovský – Brulík, Spytihněv - Uh.Ostroh odloženo, Vlčnov - Dolní Němčí 7:3 (4:2) Kroupa 5, Martiš 2 - Ambroz, Bišík, F. Fípek, Zlechov - Uh.Ostroh 1:6 (0:4) Kula - Větříšek 2, Burian 2, Juračka, Wasenbauer, Nivnice - O.N.Ves 6:1 (4:0) Smetana 4, Karlík, Jelének - Ondračka
1. Uh. Ostroh    13    11    0    2    91:18    33
2. Újezdec    14    8    2    4    53:25    26
3. Vlčnov    14    8    1    5    59:42    25
4. Zlechov    13    7    0    6    48:34    21
5. D. Němčí    13    6    2    5    59:43    20
6. Spytihněv    13    4    1    8    18:44    13
7. Nivnice    14    3    3    8    36:98    12
8. O. N. Ves    14    2    1    11    16:76    7
     
OS přípravky A        
Březolupy - Ořechov 5:2 (1:0) Gajdošík 2, R. Hubáček, Bartoš, Řezník - Řepa 2, Jarošov - Mistřice 1:0 (0:0) Běták, Babice - Staré Město odloženo
1. Uh. Ostroh    13    11    0    2    91:18    33
2. Újezdec    14    8    2    4    53:25    26
3. Vlčnov    14    8    1    5    59:42    25
4. Zlechov    13    7    0    6    48:34    21
5. D. Němčí    13    6    2    5    59:43    20
6. Spytihněv    13    4    1    8    18:44    13
7. Nivnice    14    3    3    8    36:98    12
8. O. N. Ves    14    2    1    11    16:76    7
     
OS přípravky B        
Záhorovice - Uh.Brod B 5:4 (4:1) Kolínek 3, T. Dvořák 2 - Pindeš, Jurák, Valenta, Demčík, Prakšice - Havřice 2:6 (1:3) Sukup, Kadlčíková - Zajda 3, Hromeček 2, Řezníček, Hradčovice - Bánov 2:8 (1:5) Hlaváč 2 - Josefík 6, Franc 2, Korytná - Slavkov 7:2 (2:2) A. Kubiš 5, Vacula 2 - Zimčík, Krhovský
1. Záhorovice    14    12    1    1    91:38    37
2. Bánov    14    10    1    3    110:51    31
3. Uh. Brod    14    9    1    4    57:40    28
4. Havřice    14    8    0    6    62:38    24
5. Korytná    14    7    1    6    58:46    22
6. Prakšice    14    6    0    8    53:57    18
7. Slavkov    14    1    1    12    22:122    4
8. Hradčovice    14    0    1    13    25:86    1
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace