Branky: 37., 58. Beránek T., 24. Šoustek P., 63. Vojtek Z., 89. Belák M.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Pavel Šupina (laik), Jaroslav Andrýsek (laik).
Bánov: Polanský T. - Vaňhara J., Švehlík J. (74. Mahdalíček J.), Polanský L., Pavlíček A., Mahdalíček P., Mahdal L., Machalík V. (45. Mahdal P.), Koktavý L. (64. Mikyska M.), Guryča R., Dalajka M. Trenér: Josef Vasilijevič.
Nedakonice: Ondřej M. - Trubačík M., Šoustek P., Sklenář J. (82. Stupka J.), Lukůvka M., Král T., Klečka J. (35. Vojtek Z.), Jurášek M., Čagánek R., Beránek T. (70. Mazůrek F.), Belák M. Trenér: Roman Sklenář.
V Bánově se hrál překrásný fotbal s mnoha šancemi. První příležitost měli domácí ve 13. minutě, ale s Dalajkovou dalekonosnou střelou si Ondřej poradil. Ve 20. minutě se opět při střele z dálky vyznamenal Ondřej. Ve 24. minutě se hosté ujali vedení brankou Šoustka. Ve 37. minutě zvyšoval Beránek, který se prosadil i v 58. minutě, kdy jeho hlavu našel po rohu Šoustek. Další branka padla v 63. minutě, kdy předvedl krásné nůžky na velkém vápně Vojtek. Poslední pátá branka byla na programu v 89. minutě a postaral se o ni sólem Belák, který využil chyby obrany a zpečetil výsledek na hrozivých 0:5.
Nejlepší hráči: Lukáš Mahdal - Marián Ondřej

Boršice u Bl. - Havřice 3:4 (1:1)
Branky: 21. Bilík V., 48. Kusenda P., 92. Nožička J. - 23., 49. Rachůnek T., 83., 89. Franc Z.
ŽK: 17. Kusenda P., 53. Bobčík J., 58. Hotař M., 61. Bilík V. - 77. Šmotek V., 78. Hráček A., 90. Slavíček P.
Rozhodčí: Radek Michalec - Bohuslav Vávra (laik), Marek Slavíček (laik).
Boršice u Bl.: Hlůšek P. - Zimčík T., Ondra P. (37. Ježek T.), Nožička J., Němeček R., Kusenda P. (84. Slaník J.), Ježek P., Hotař M., Halík M., Bobčík J., Bilík V. Trenér: Antonín Ježek.
Havřice: Rachůnek T. I. - Vrága J., Slavíček P., Rachůnek T., Masařík P., Masařík M. (76. Vrága A.), Krajsa R. (71. Kubáň C.), Hráček A., Gajdůšek M., Franc Z., Doležálek D. (46. Šmotek V.). Trenér: Vojtěch Gajdůšek.
Utkání začalo ve svižném tempu s několika šancemi na obou stranách. Ve 21. minutě se domácí ujali vedení zásluhou Bilíka. Hosté po rozehrání z útoku vyrovnali na 1:1 zásluhou Rachůnka. Hosté měli další brankové příležitosti, ale bez úspěchu. Na začátku 2. poločasu se opět ujali vedení domácí, když se prosadil Kusenda. Hosté na to okamžitě odpověděli a vyrovnali na 2:2 Rachůnkem. Hra se odehrávala na středu hřiště. Hosté hrozili slibnými příležitostmi, ale bez gólového efektu. V 83. minutě se po kolmé nahrávce uvolnil Franc a dával brankáři do protisměru. V 89. minutě se opět dostal k míči Franc, který rozvlnil síť. 2:4. Domácí odpověděli Nožičkou, ale na výsledku to nc nezměnilo. Zbytek utkání se hrál v napjaté atmosféře, ale hosté si už výhru pohlídali.
Nejlepší hráči: Vladimír Bilík - Zdeněk Franc

Břestek - Polešovice 2:2 (1:1)
Branky: 41. Čagánek P., 75. Andrýsek M. - 20. Korvas Z., 55. Svoboda O.
ŽK: 35. Matoušek M., 60. Čagánek P. - 7. Lubojacký M., 32. Černoch M., 43. Martykán M., 86. Janík M.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Tomáš Kostelník - Zdeněk Tománek (laik), Jan Červinka (laik).
Břestek: Koryčánek V. - Zámečník M., Stuchlík J., Sonntag P., Plevák L., Matoušek M., Martinák R. (62. Stýskal T.), Lahola I., Frühauf R., Čagánek P., Andrýsek M. Trenér: Lubomír Jegla.
Polešovice: Andrýsek J. - Trněný J., Martykán M. (73. Hasoň J.), Lubojacký M. (46. Svoboda O.), Korvas Z., Kordula T., Janík Z., Janík M., Černoch M., Běhávka J., Bartošík R. Trenér: Karel Přibyl.
Zachraňující se Břestek vstoupil do utkání s převahou, avšak uzemnil jej hostující Korvas, který přehodil vyběhnutého gólmana vysokým míčem. 0:1. Od této chvíle se útoky přelévaly ze strany na stranu. Ve 35. minutě vypadl Andrýskovi míč z rukou, ale Martinák ze tří metrů minul odkrytou klec. Vyrovnání přišlo ve 41. minutě ze standardky, když Čagánek využil zakrytého výhledu gólmana. Druhá půle začala velmi vlažně, ale rychlý spád dostala po vstřelené brance Polešovic Svobodou v 55. minutě. Domácí se chopili aktivity a dočkali se vyrovnání v 75. minutě, když Andrýsek překonal jmenovce v polešovické brance. Později ještě nastřelil spojnici tyče a břevna Sonntag a dvakrát zazvonilo břevno. V nastaveném čase mohli výhru přiklonit na svou stranu domácí, ale skvělý gólman hostí zachránil Polešovicím remízu.
Nejlepší hráči: Petr Sonntag - Martin Černoch

Drslavice - Jarošov 2:2 (0:1)

Branky: 67. Šrámek M., 78. Kupec M. - 5. Šproch L., 70. Vaculík M.
ŽK: 22. Orlovský M., 62. Dýmal P. - 41. Strapina R., 55. Komárek J.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jan Javor (laik), Petr Hamrlík (laik).
Drslavice: Hroch M. - Vystrčil M., Vacula P., Šrámek M., Orlovský M., Mikulinec R., Machálek J., Lux R. (60. Ševčík P.), Kupec M., Kopták R. (80. Šobáň J.), Dýmal P. Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Jarošov: Ševčík J. - Vaculík M., Strapina R., Šproch L., Rak M., Malina L., Komárek J. (57. Zatloukal T., 75. Malina J.), Kaštánek M., Bobčík P., Oharek V. (90. Kaštánek J.). Trenér: Petr Štrunc.
Domácí Jarošov od úvodu tlačili, hrálo se na jedné polovině. Hosté zahrozili v 5. minutě Bobčíkem, který orazítkoval pravou tyč Hrochovy branky, ale následnou dorážku poslal Šproch__nbsp__ do sítě. V 8. minutě po rohovém kopu zahrozili domácí, ale Šrámkovu střelu Ševčík vyrazil. Ve 12. minutě postupoval sám na golmana Lux, ale s jeho střelou si Ševčík poradil. Domácí měli i nadále převahu, ale jejich šance likvidoval Ševčík. Ve 2. poločase se obraz hry nezměnil a domácí měli míč stále na svých kopačkách. V 67. minutě se odražený míč po rohovém kopu dostal ke Šrámkovi a ten srovnal. O 3 minuty později zaváhala obrana domácích a Vaculík sám před Hrochem měnil skóre na 1:2. V 78. minutě zahrával domácí Ševčík trestný kop a odražený míč se před pokutovým územím dostal ke Kupcovi a ten nádhernou střelou srovnal.
Nejlepší hráči: Miroslav Šrámek - Jan Ševčík

Nivnice - Os. Lhota 1:1 (0:1)
Branky: 86. Skočovský D. - 24. Bachan O.
ŽK: 10. Křeháček M., 62. Hladiš M., 64. Boďa M., 64. Bortel L. - 41. Doležal M.
ČK: 26. Křeháček M. (Nivnice).
Diváci: 130.
Rozhodčí: Adam Mikulášek - Tomáš Rubčík (laik), Petr Hanáček (laik).
Nivnice: Gregor L. - Velecký V., Skočovský D., Ryšávka F. (54. Vasilievič D.), Křeháček M., Krajčovič Z., Karlík J., Holboj M. (90. Plesner O), Hladiš M. (63. Máčalík M.), Bortel L., Boďa M. Trenér: Ladislav Kalina.
Os. Lhota: Šicha Z. - Zbořil S., Zbořil F., Štergenich P. (79. Erdenebileg B.), Štergenich J., Pešík E., Matuštík T., Kusák M., Jurčeka J., Doležal M. (68. Kuban V.), Bachan O. (88. Halač J.). Trenér: Josef Dominik.
Utkání začali aktivněji hosté, kteří se ve 24. minutě dostali do vedení brankou Bachana. Ve 26. minutě se do dobré šance řítil Jurčeka a za záchranou brzdu zatáhl domácí Křeháček, který obdržel červenou kartu. Domácí se do konce poločasu jen bránili. Druhou půli začali aktivně domácí, kteří se snažili vyrovnat. Několik šancí měl Skočovský, ale žádná z nich se neujala až do 86. minuty, kdy právě kanonýr par excellance využil zmatku před brankou soupeře a vyrovnal na konečných 1:1. Domácí nakonec získali bod, přestože se v utkání více věnovali debatám s hlavním rozhodčím než fotbalu.
Nejlepší hráči: Zdeněk Krajčovič - Jiří Jurčeka

Traplice - Kostelany n. M. 2:1 (2:1)
Branky: 42., 44. Kolínský T. - 27. Mojžíš Julius
ŽK: 82. Kolínský T. - 62. Panáček R.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Ladislav Vranka (laik), Josef Rychlík (laik).
Traplice: Vávra J. - Vaverka L., Slavík J., Matoušek M., Kotyza R., Kolínský T., Kamarád J. (83. Trávníček V.), Hudec M., Gelien R., Březina T. (67. Skopal M.), Březina P. Trenér: Jan Růžička.
Kostelany n. M.: Vávra J. - Šťastný T., Šťastný P., Šopík R., Panáček R., Mojžíš J., Mojžíš J., Marek D. (46. Procházka L.), Facalka R, Dvouletý R., Chmelař D. (83. Tomašů M.). Trenér: Antonín Samsonek.
V Traplicích se sešla dvě mužstva, která měla ve svých řadách loňského nejlepšího kanonýra. Na domácí straně to byl mladíček Tomáš Kolínský, na té druhé zkušený Julius Mojžíš. Od úvodního hvizdu se chopili iniciativy papírově silnější Kostelanští. Ve 24. se u míče objevil právě Mojžíš, který však orazítkoval tyč. Tentýž hráč složil reparát ve 27. minutě. Vzápětí měl dobrou příležitost Dvouletý, jeho střela však skončila mimo. Domácí se brankově prosadili v závěru prvního poločasu, kdy Mojžíšovu hozenou rukavici zvedl právě Kolínský a nejprve vyrovnal na 1:1 a o dvě minuty později dostal domácí do vedení. V úvodu druhého poločasu mohl Kolínský dovršit hattrick, avšak brankář hostí byl proti. Kostelanští se snažili o vyrovnání, ale bez efektu. Domácí si v záchranářské práci připsali velmi důležité tři body.
Nejlepší hráči: Radek Kotyza - Julius Mojžíš

Tupesy - Nezdenice 1:2 (1:0)
Branky: 20. Knap M. - 54. Adámek R., 67. Sviták P.
ŽK: 80. Večeřa L. - 51. Jančařík J., 53. Kalina P.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Jiří Vávra (laik), Petr Vápeník (laik).
Tupesy: Hurdes V. - Večeřa L., Vávra P. (78. Vaculík L.), Vávra O. (71. Molek S.), Tříska M., Maňásek M., Kubíček T., Knap M., Drška M. (66. Bergauer M.), Březina M., Bureš R. Trenér: Tomáš Kubíček.
Nezdenice: Malaska T. - Uličník J., Sviták P. (88. Michalec P.), Šmíd J., Marek P. (43. Jančařík J.), Kolínek R., Kociňák J., Kandrnál P., Kalina P., Bušo J., Adámek R. Trenér: Libor Kolínek.
Domácí se dostali k první šanci v 5. minutě, kdy zpoza šestnáctky střílel Kubíček. Ve 20. minutě domácí zahrávali standardní situaci, na jejímž konci stál Knap, který nekompromisně zavěsil pod břevno. Poté se hra přelévala mezi vápny. Ve 40. minutě se ke slovu dostali hosté, ale Bušo pálil vedle. Ve druhém poločase nastoupili hosté s větší bojovností, což se projevilo v 54. minutě, kdy Kociňák po vybojovaném míči nádherně centrem našel před vápnem volného Adámka, který se s ničím nepáral. 1:1. Hosté pokračovali v náporu, což se projevilo v 67. minutě. Po centru Kandrnála se k míči dostal Sviták, který otočil skóre pro hosty. Domácí i přes snahu srovnat nedokázali.
Nejlepší hráči: Tomáš Kubíček - Jaroslav Kociňák