Souboj vedoucích týmů rozhodl Paška

Slovácko Sport 27 / 08 / 2015

I. B sk. c

Ořechov - Ostr. Nová Ves 2:0 (1:0)
Ořechov zvládl i druhé domácí vystoupení. Svěřenci Lubomíra Jegly porazili Ostrožskou Novou Ves, která tak stále čeká na první vítězství. Za domácí se trefil i Jiří Flašar, syn bývalého vynikajícího stopera Slovácké Slavie Uherské Hradiště. Branky: Flašar, Trlida.

Staré Město - Buchlovice 2:1 na PK (0:0)
Fotbalisté Jiskry se trápí. Fanouškům opět servírovali dramatickou zápletku v podobě pokutových kopů, ve kterých získali druhý bonusový bod (4:2). A přitom ještě v 70. minutě na Širůchu prohrávali. Branky: O. Hastík z pen. - Křiva.

Nedakonice - Zlechov 1:2 (0:0)
Kdyby Zlechovští vyhráli 6:1, nikdo by se nedivil. Domácí od debaklu zachránil vynikající gólman Červinka, který však nakonec dvakrát kapituloval. Výstavní byla trefa Kowalíka z trestného kopu do šibenice. Svěřenci Pavla Strakáče už v závěru stihli jen korigovat. Branky: Hyrák - Kowalík, Kubiš.

Nivnice - Slovácko C 0:1 (0:0)
Souboj stoprocentních týmů přinesl taktickou bitvu. Když už trenéři připravovali seznam penaltových exekutorů, napřáhl Paška a zajistil „céčku“ Slovácka tři body. Nivnice se už na odpověď nezmohla a utrpěla první porážku. Branka: Paška.

Koryčany - Kunovice 1:0 (1:0)
Kunovičtí si přijeli do Koryčan pro první porážku, které neodvrátilo ani dvojí střídání po změně stran.

Jalubí - Prakšice 2:1 (1:1)
Kdo přišel později, neviděl dvě branky. I v dalším průběhu ale bylo na trávníku rušno. Domácí Hromada si ve 39. minutě prohlédl červenou kartu za plivnutí na soupeře a v 67. jej na druhé straně následoval Bičan, který se nezdržel komentáře za žlutou kartu. A devět minut před koncem domácí rozhodli. Branky: Botek, Vrábl - Mikel.

Morkovice B - Zborovice 5:2