Soupeře knockoutovali za 48 sekund

Uherský Ostroh Sport 07 / 11 / 2021

Junioři HOKEJ Uherský Ostroh dávají zapomenout na nemastný, neslaný start do Regionální ligy, po skalpu Valašského Meziříčí udolali na domácím ledě i Kroměříž. Soupeři zasadili K.O. ve 48. minutě, kdy dvakrát zamířili do černého.

UH. OSTROH - Kroměříž 3:2

I když Ostrožané začali aktivněji, jako první lovil puk ze sítě gólman Michal Hendrych, který tak inkasoval po dlouhých 75 minutách. Hanáci se však radovali jen krátce, de facto z protiútoku srovnal Polehňa. „Ve druhé části se hrál vyrovnaný, ale zajímavý hokej. Bohužel ani jednu za šancí jsme neproměnili a na začátku poslední třetiny jsme inkasovali. Kluci však nezpanikařili a ve 48. minutě dvěma slepenými góly zápas otočili,“ uvedl spokojený Roman Uhříček, kouč Uherského Ostrohu. O vyrovnání se postaral Šobáň a vítězný gól a svůj druhý v zápase si připsal Polehňa. „Kluci zaslouží pochvalu za parádní obrat i za celkový velmi solidní výkon,“ smekl Uhříček. Branky: Polehňa 2, Šobáň. Třetiny 1:1, 0:0, 2:1.

UH. OSTROH: M. Hendrych - Kadlčík, Skřivánek, Forman, Man, Mištúrik, Kukuliš, Juračka, Polehňa, Matuškovič, Ančík, Hlůšek, Stašek, Witoš, Šobáň, Macháň.