Soupeře přestříleli

Slovácko Sport 27 / 04 / 2011

O.N.Ves - Dol. Němčí 4:1 (2:0)
V souboji mužstev ohrožených sestupem byla hra v první půli vyrovnaná, k vážnému ohrožení se oba celky dostaly až v závěrečné desetiminutovce. Ve 36. min. otevřel skóre Radek Zálešák mladší a ve 45. min. se trefil jeho otec Radek Zálešák starší.  V 75. min. vstřelil třetí úspěch domácích Píštěk. V 80. min. se hosté konečně trefili, Bída snížil na 3:1, ale výhru domácích jistil brankou v 90. min. Šálek.
Rozhodčí Březáček, 250 diváků.
O.N.Ves: Boček - Kadaš, Zálešák R. ml., Šálek, Tvrdoň, Zálešák R. st., Píštěk, Máčala, Galuška, Pokorný, Straka. Střídali. Franta, Němec,
Dol. Němčí: Bobčík - Šmehlík, Zimčík, Krchňáček, Škařupa, Pochylý, Stojaspal K., Bída, Cmol, Pitner, Skopal. Střídali: Chladil, Světinský,
Kateřinice - Hluk 4:1 (3:0)
 Hosté v úvodu nepřipomínali celek ze spodku tabulky. Aktivní hrou zlobili domácí obranu. Ve 13. minutě Kašpar otevřel skóre zápasu. Hlučané zahrozili nebezpečným centrem Radocha, který proletěl po brankové čáře bez dorážky útočníků. Ve 21. minutě Kašpar zvýšil na 2:0. Po půlhodině hry domácí doslova koncertovali. Zamkli svého soupeře před pokutové území a aktivní hrou rozebírali obranu do šroubku. Ve 34. minutě Cahlík zvýšil na 3:0. Čtvrtá branka přišla z kopačky kanonýra Válka v 82. minutě. Hosté se čestného gólu dočkali Botkem, který z dálky přehodil gólmana. Rozhodčí Kneisl, 100 diváků
Hluk: Fojtík - Říha, Dufka, Hlaváček (46. Bochánek), J. Machala - Radoch, Botek, O. Machala, A. Machala - Zalubil, Miroš (79. Hanák).
FC Vsetín - 1.Valašský FC odloženo, Holešov - Vel. Karlovice 0:0, Slušovice - Morkovice odloženo, Provodov - Val. Klobouky 7:1, Spytihněv - Chropyně 2:1, Luhačovice - Vigantice 1:2