Sousedské derby bez vítěze

Sport 07 / 09 / 2009

I. B sk. C: Čistý hattrick Pomajbíka během deseti minut poslal Strání do čela

Kudlovice – Sušice 2:2 (2:2)
V první půli viděli diváci dobrý fotbal a řadu rušných situací před oběma brankami. Domácí vedli od 2. minuty brankou Bohuna, o minutu později vyrovnal Šur. V 11. min. opět šli do vedení domácí brankou Hložného, hosté srovnali ve 28. min. Švejčarou. Po přestávce se více bojovalo, obranné řady pozorně bránily, utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou.

Slavkov – J. Otrokovice 1:0 (1:0)
Hosté z důvodu disciplinárních trestů nastoupili v silně kombinované sestavě a na hrací ploše to bylo znát. Domácí byli v utkání aktivnější a vypracovali si několik vyložených šancí, ale proměnit se podařilo pouze jedinou. Po změně stran dal vítězný gól Borýsek.

Bojkovice – Strání 1:3 (1:0)
Diváci viděli utkání dvou rozdílných poločasů, v první byli lepší domácí a vedli brankou Kulíška od 28. min., dvakrát hráči domácích ještě trefili tyč. Závěr utkání vzal do svých rukou hostující Pomajbík, který od 71. min. během deseti minut čistým hattrickem otočil výsledek a poslal hosty do čela tabulky.

Koryčany – Zlechov 2:2 (0:0)
Hosté připravili vedoucí celek soutěže o první body, dvakrát se dostali po přestávce do vedení, soupeř však vždy dokázal odpovědět vyrovnávacím gólem. Domácí měli více šancí, ale hosty několikrát podržel výborný gólman. Branky: Koval S., Lysko - Zajíc, Slavík.

Jalubí – Šumice 2:2 (2:1)
Domácí v první půli diktovali hru a vytvořili si dvoubrankový náskok, který korigovali hosté gólem do šatny. Po přestávce se hosté zlepšili, dokázali srovnat na 2:2. Pak převzali iniciativu opět domácí a tři body na kopačce měl v 90. min. Ulman, ale neproměnil penaltu. Branky: Ulman, Gajdorus - Kunovský, Kandrnál.

Uh. Ostroh – Hluk B 3:0 (0:0)
Domácí zlepšeným výkonem po přestávce svého soupeře zatlačili na svou polovinu a prosadili se i brankově. Branky v 50. Jurčeka L., 66. Čápek, 90. Zajíček.

Osvětimany – Zlámanec 5:0 (5:0)
Utkání probíhalo v trvalé režii domácích, kteří už po půlhodině hry vedli 4:0, a druhá půle se už jen z povinnosti dohrávala. Branky: Trávníček, Drobil 2, Dobeš, Křemeček R.