Branky: 57. Dvořák M. - 22., 62., 79. Šenk P., 35. Pindryč R., 60. Hubáček A.
ŽK: 63. Hubáček L., 82. Haveta P. (Částkov). Diváci: 100.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Tibor Kňazeje (laik), Petr Pospíšil (laik).
Drslavice B: Kadlček L. - Vidrman T. (43. Šrámek P.), Vacula Pa., Uhlár M. (65. Vacula Pe.), Ševčík P., Mikulinec D., Matuš R., Flasar B. (55. Ševeček M.), Dvořák M., Duda P., Mikulinec R.
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Částkov: Andrýsek T. - Šenk P., Řezníček R., Pindryč R., Mikel J., Kameník J., Hubáček L., Hubáček (75. Kaňovský J.), Houser M., Haveta P., Flekač J.
Trenér: neuveden.
Za krásného slunečného počasí zahájila obě mužstva útočnou hrou. První se prosadili hosté, ve 22. minutě Šenk střelou do šibenice, 0:1. O deset minut později se znovu prosadili hosté a Pindryč střelou k tyči zvýšil na 0:2. Domácí se snažili odpovědět, ale Dvořák nastřelil jen konstrukci branky. Ve druhém poločase měl velkou šanci Ševčík a před prázdnou brankou nastřelil hostujícího obránce. V 60. minutě Hrbáček tečovanou střelou navýšil skóre na 0:3. V 57. minutě se prosadili i domácí, když Dvořák snížil na 1:3 krásnou střelou k tyči. Avšak o pět minut později zvyšovali hosté Šenkem, 1:4. Na konečných 1:5 zvyšoval v 79. minutě opět Šenk. Utkání bylo vyrovnané, ale platilo pravidlo „nedáš - dostaneš” a toho hosté využili.
Nejlepší hráči: Martin Dvořák - Petr Šenk

Podolí - Popovice 2:2 (2:1)
Branky: 15. Fialík T., 30. Kryštof M. - 44. Mikulec D., 55. Mikulčík L.
ŽK: 32. Fialík T., 89. Matoušek Milan (Podolí). Diváci: 120.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Pavel Záchvěj (laik), Zbyněk Obal (laik).
Podolí: Popelka A. - Záchvěj M. (54. Matoušek Milan), Šudřich P. (75. Matoušek Michal), Samek E. (67. Sládek P.), Popelka D., Pitr L. (90. Procházka T.), Paška J., Kryštof M., Kryštof J., Fialík T., Snopek J.
Trenér: Petr Hruboš.
Popovice: Tetera T. - Vávra A. (30. Mikulčík L.), Vagdal R., Tvrdoň J., Šácha P., Prajza M. (56. Kolečkář L.), Obal M., Mimránek L., Mikulec D., Hanáček J., Dufka M. (50. Rychtrmoc M.).
Derby se hrálo od začátku ve vlažnějším tempu, ale s přibývajícími minutami se začala hra zrychlovat. Domácí v 15. minutě udeřili Tomášem Fialíkem a jeho přesnou střelou k tyči, 1:0. Zaskočené Popovice se trápily a nevycházely jim kombinace. Toho využili bojovní domácí, kdy v 30. minutě zaváhání hráče z Popovic využil Martin Kryštof a upravil na 2:0. Popovice začaly bojovat a ve 44. minutě Dalibor Mikulec střelou k tyči snížil na 2:1. Ve druhém poločase se Popovice dočkaly vyrovnání v 55. minutě, kdy Lukáš Mikulčík krásnou střelou vyrovnal na 2:2. Od této chvíle se hra přelévala ze strany na stranu, padla spousta faulů, bojovnější domácí dali opět gól v 87. minutě, ale nebyl uznán. Zápas tedy skončil zaslouženou remízou doprovázenou emocí přítomných.
Nejlepší hráči: Antonín Popelka - Dalibor Mikulec

Mařatice - Uh. Ostroh B 7:1 (4:1)
Branky: 20., 77. Zbořil S., 36., 9. (p) Činčala V., 45. Hráček P., 69. Kalmus M., 85. Johaník V. - 44. Uřičář J. ŽK: 33. Johaník V., 86. Zbořil S. - 86. Větříšek R. Diváci: 126.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Michal Štulíř, Jiří Mitáček (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zbořil S., Vlk O. (78. Žák P.), Mrva M., Mařák R., Kučera M., Kalmus M., Johaník V., Ježek P., Hráček P., Činčala V. (61. Ižo F.).
Trenér: Pavel Strakáč.
Uh. Ostroh B: Jestřabík D. - Žák O., Větříšek R. (90. Kurfürst P.), Uřičář J., Mrkva T., Mojžíšek O., Lahola I., Drechsler M. (46. Šlapák J.), Bouřa A. (79. Hanák T.), Beneš T. (61. Tomčala M.), Kolář M.
Trenér: Pavel Vlk.
Slušná divácká kulisa se první branky dočkala už v 9. minutě, kdy po faulu zahrával Činčala pokutový kop, který s přehledem proměnil. V té době už mohli domácí vést, protože Mařák svou více jak tisíciprocentní šanci nevyužil. Jeho spoluhráči však byli úspěšnější, protože ve 20. minutě upravil na 2:0 Zbořil. Ve 36. minutě to už bylo 3:0, opět se trefil Činčala. Tečku za prvním poločasem udělali nejprve hosté, kdy po zmatku v domácí obraně snížil Uřičář, nicméně v nastaveném čase se opět po výborném rozehraném rohu prosadil Hráček. Druhý poločas byl spíše opatrnější, ale rozháranější, i v něm ale padaly branky. V 69. minutě se prosadil Kalmus. Poté přidal svou druhou branku v 77. minutě Zbořil a definitivní tečku udělal v 85. minutě Johaník. K zajímavosti došlo v 79. minutě, protože pro zranění hlavního rozhodčího došlo k výměně za asistenta Michala Štulíře.
Nejlepší hráči: Stanislav Zbořil - David Jestřabík

Mistřice - Os. Lhota 5:4 (2:1)
Branky: 35., 88. Trojek L., 14. Horňák M., 62. Nesázal P., 70. Krupa J. - 42., 72., 77., 89. Horák K. ŽK: 12. Huňka M., 33. Trojek L., 73. Hromeček L., 84. Krupa J., 89. Šnajdar M. - 85. Pešík D. Diváci: 100. Rozhodčí: Pavel Králíček - Vlastimil Lapčík (laik), Petr Hanáček (laik).
Mistřice: Jurga M. - Trojek L., Sklenář P., Ondroušek V. (86. Šnajdar M.), Nesázal P., Krupa J., Huňka M., Hromeček L., Horňák M., Blaha J., Bilavčík M.
Trenér: Petr Jurník.
Os. Lhota: Gál M. (44. Švachula P.) - Žajdlík M. (53. Pešík D.), Zbořil F., Štergenich P., Šmahaj R., Pešík E., Machala J., Lučný O., Kopeček M., Kadaš T., Horák K.
Trenér: Jiří Jurásek.
Hráči obou mužstev se předháněli v zahazování šancí. Už ve 2. minutě měl velkou příležitost Horňák, když obehrál dva hostující obránce, ale branku nedal. Hosté měli v poli více ze hry, štěstěna se ale přiklonila na stranu domácích. Po rychlém brejku poprvé skóroval Horňák, když si udělal dva obránce a lehce zavěsil ve 14. minutě, 1:0. Ve 35. minutě opět po rychlé kombinaci zvýšil na 2:0 Trojek. Ve 42. minutě hosté rozehrávali roh a ve skrumáži snížil na 2:1 Horák. Druhou půli se s góly roztrhl pytel. Domácí zvýšili Nesázalem a Krupou, dostihy stále pokračovaly,  jediným střelcem hostí byl Horák, který dvěma góly snížil na 4:3. Domácí po rohu dali na 5:3 hlavou Trojkem a gólový účet uzavřel opět Horák, 5:4.
Nejlepší hráči: Ladislav Trojek - Kamil Horák

Hradčovice - H. Němčí 2:3 (2:3)
Branky: 3. (p) Kroča M., 7. Kreisl L. - 33. vlastní, 37. Zámečník Jo., 43. Bahula L. ŽK: 10. Krejsa M., 31. Hlaváč V., 41. Hostýnek P., 45. Kreisl L. - 80. Svadbík J., 82. Bobčík D., 92. Staroba D., 95. Rybnikář P. Diváci: 100.
Rozhodčí: Pavel Rochovanský - Michal Pochylý (laik), Roman Macalík (laik).
Hradčovice: Rosík V. - Řihák R., Kroča M., Krejsa M., Kreisl L., Hruboš R., Hostýnek P. (70. Koníček P.), Hlaváč V. (70. Javor J.), Hlaváč R., Božarov P., Blažek D.
Trenér: Radim Mikulec.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo. (84. Tureček P.), Zámečník Ji. (72. Bobčík D.), Tureček M., Svadbík J., Pospíšek M., Minařík M. (90. Chlumský K.), Malík T., Chytil R., Hlaváček J., Bahula L.
Trenér: Petr Rybnikář.
Ač byli hosté favoritem utkání, začátek se jim vůbec nevydařil. Ve 3. minutě však poslal domácí do vedení Kroča, který s přehledem proměnil pokutový kop, 1:0. V 7. minutě hostující hráči opět nezachytili rychlý brejk domácích a skóre navýšil Kreisl, 2:0. Desetiminutovku snů mohl zakončit Kroča, ale tváří v tvář s brankářem neuspěl. Hostující hráči poté převzali otěže utkání a vrhli se do útoku. Branky se dočkali ve 33. minutě, když jim vlastním gólem pomohl Hostýnek, 2:1. Ve 37. minutě bylo srovnáno, když svého důrazu využil Josef Zámečník, 2:2. Hostům se podařilo vývoj utkání otočit ještě před přestávkou, když ve 43. minutě využil zmatku v pokutovém území Bahula, 2:3.
Nejlepší hráči: Michal Kroča - Lukáš Bahula

D. Němčí B - Boršice u Bl. 3:0 (1:0)
Branky: 32. Škařupa P., 59. Světinský A., 89. Talský Jan.
ŽK: 5. Adamec O. - 59. Štipčák R., 9. Chudík L. Diváci: 123.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Radomír Stojaspal (laik), František Motyčka (laik).
D. Němčí B: Kolísek A. - Zimčík V., Škařupa P. (80. Talský Jan), Světinský A., Richtr D., Pěrka D., Mahdal A., Kadlček O. (86. Ježek Václav), Juřenčák J., Chladil P., Adamec O.
Trenér: Miroslav Richtr.
Boršice u Bl.: Stodolák Ma. - Vítek T. (60. Sup L.), Štipčák R., Nožička J. (13. Tureček M.), Němeček R., Miroš J., Ježek P., Chudík L. (81. Jagoš R.), Huspenina M., Halík M., Doležal R.
Trenér: Jan Miroš.
Do utkání lépe vstoupili domácí, kdy v 6. minutě byl Richtr ve velké šanci, ale brankář jejich souboj vyhrál. Ve 32. minutě se už domácí prosadili, kdy z velkého vápna se ke střele dostal Škařupa a dal úvodní branku, 1:0. Hosté ve 36. minutě kopali přímý volný kop z dvaceti metrů, ale Miroš trefil jen spojnici branky. Po změně stran v 59. minutě domácí kopali roh a ve vápně nejvýše vyskočil Světinský a zvýšil hlavou na 2:0. Minutu před koncem utkání zvyšoval na 3:0 střídající Jan Talský.
Nejlepší hráči: Pavel Chladil - Petr Ježek