Branky: 47., 49. Vaňhara J., 85. Mahdalíček P., 87. Mahdal P. - 71. Šácha P.
ŽK: 57. Omelka M. - 53. Tetera T., 69. Hladný T., 76. Mikulec P.
Diváci: 170.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Pavel Šupina (laik), Pavel Junaštík (laik).
Bánov: Polanský T. - Vaňhara J. (49. Bulejko P.), Polanský L., Pavlíček A., Machalík V., Mahdalíček P., Mahdal P., Horňák L., Guryča R., Dalajka M., Omelka M. (76. Vystrčil A.). Trenér: Polanský Břetislav.
Popovice: Šesták V. - Tetera T., Šácha P., Smolík A., Prajza M. (77. Kolečkář L.), Omelka J., Mikulec P., Mikulčík R., Knot M. (69. Hanáček J.), Hladný T., Dufka M. Trenér: Roman Bureš.
Utkání bylo zahájeno před slušnou návštěvou za horkého počasí. V úvodních minutách měli převahu hosté, domácí se jen bránili, ale bojovali. V závěru první půle domácí vyrovnali hru, ale do šance se nedostali. Ve druhé půli domácí zrychlili a v rozmezí dvou minut Vaňhara dvakrát skóroval. Hosté i nadále bojovali a v 71. minutě po faulu domácí obrany z nařízeného pokutového kopu Šácha snížil na 2:1. Domácí ale už hru kontrolovali a v závěru utkání navýšili i skóre. V 85. minutě Mahdalíčkem na 3:1 a o dvě minuty později Mahdalem na 4:1.
Nejlepší hráči: Aleš Pavlíček - Michal Dufka

Buchlovice - Kněžpole B 1:2 (0:0)
Branky: 55. Strakoš S. - 68., 73. Kašný R.
ŽK: 35. Hlůšek P., 44. Křiva D., 87. Kotek J. - 50. Hruboš P.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Škrabal - Zdeněk Bílka (laik), Martin Haša (laik).
Buchlovice: Mlčák P. - Tomešek Z. (59. Mikula J.), Strakoš S., Procházka J., Marek B., Křiva D., Kotek J., Jurča A. (78. Prášilík P.), Hlůšek R., Hlůšek P., Kovařík P. Trenér: Petr Sonntag.
Kněžpole B: Hančík F. - Palčík R., Křen B. (87. Křen M.), Kozelek M. (46. Kašný T.), Kašný R. (90. Pastyřík R.), Kašný P., Hubáček D., Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T., Válek A. Trenér: Zbyněk Grubl.
Utkání se hrálo za horkého počasí na velmi dobře připravené hrací ploše. Domácí měli v první půli více ze hry, ale střely Strakoše a Marka se mezi tyče nevešly. Na druhé straně mohl skórovat Hubáček, ale z malého vápna přestřelil Mlčákovu branku. Ve druhém poločase, v 55. minutě, našel Marek dobře postaveného Strakoše, který se trefil tvrdou střelou do středu branky pod horní tyč. Hosty však tato branka nepoložila a o osm minut později se jim podařilo vyrovnat. Přičinil se o to Kašný, který brankově zakončil svoje sólo - 1:1. V 73. minutě Kašný zvýšil podobným sólem na 1:2. Utkání by za předvedený výkon obou mužstev slušela remíza, cenné body se ovšem stěhují do Kněžpole.
Nejlepší hráči: David Křiva - Radek Kašný

Hradčovice - Babice 2:4 (2:2)
Branky: 25. Indra T., 40. Mikulec D. - 33., 44. Koukal P., 54. Horsák D., 60. Býček L.
ŽK: 35. Horsák D., 51. Körber S., 81. Koukal P. (Babice).
ČK: 59. Mikulec D. (Hradčovice).
Rozhodčí: Josef Tomanec - Vladimír Hlaváč (laik), Jaroslav Říha (laik).
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z. (90. Máčala R.), Mikulec J., Mikulec D., Koníček P., Indra T., Horák P., Hlaváč V., Fábry I., Daněk O. (66. Synčák J.), Cmol M. Trenér: Ludvík Cmol.
Babice: Hájek M. - Smělík M., Říha L., Litoš F., Liška J., Koukal P., Körber S. (70. Fusek I.), Horsák D., Buksa R., Býček L. , Horníček D. Trenér: neuveden.
V utkání plném brankových příležitostí začali náporem hosté, kteří tentokrát postrádali svého kanonýra L. Soldána. V 7. minutě jim rozhodčí neuznal branku pro postavení mimo hru. Domácí hrozili z protiútoků, jeden z nich proměnil ve 25. minutě Indra lobem přes Hájka. Hosté srovnali o osm minut později zásluhou Koukala. Ve 40. minutě šli domácí do vedení, trefil se Dalibor Mikulec. Minutu před půlkou hosté po chybě domácí obrany opět Koukalem srovnali - 2:2. V 54. minutě po hrubce Kulhavého zvýšil Horsák na 2:3 pro hosty. V 59. minutě byl vyloučen domácí D. Mikulec. O minutu později zvyšoval na konečných 2:4 pro hosty Býček.
Nejlepší hráči: Petr Koníček - Martin Hájek

Huštěnovice - Košíky 2:0 (2:0)
Branky: 20. Puškáč L., 30. Vaverka T.
ŽK: 1. Adamík O. - 51. Ovsík M., 81. Uherka Z.
Rozhodčí: Ondřej Piža - Pavel Čechmánek (laik), Antonín Mikulec (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Vaverka T. (63. Silný F.), Vaverka A. (85. Zlámalík R.), Umlauf M., Silný J., Puškáč L., Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa T.(72. Mařák P.), Uherka Z., Scháněl R., Poháněl K. (46. Vojtek P.), Poháněl J., Ovsík M., Mihal A. (46. Surovec M.), Hastík P., Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Utkání začaly oba týmy útočně, jeden soupeř se snažil donutit druhého k chybě. Z tohoto souboje vyšli vítězně domácí. Puškáč zachytil zpětnou přihrávku na hostujícího gólmana a tuto šanci asi ze šesti metrů využil a vstřelil první gól. Hosté se z toho nevzpamatovali, o deset minut později udeřil Vaverka. Využil další chyby obrany, která nestačila odkopnout míč. Ten získal a bez problémů zvýšil na 2:0.Do konce prvního poločasu se hrálo ve vyrovnaném duchu. Druhý poločas byl podobný, jen se přiostřily vzájemné souboje.
Nejlepší hráči: Pavel Černý - Pavel Hastík

O. N. Ves B - Pitín 2:1 (0:1)
Branky: 55.(p) Kadaš T., 89. Vařecha M. - 42.(p) Voda M.
ŽK: 56. Jurásek D. - 33. Švehlík F.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Lukáš Skočovský (laik), Petr Kliment (laik).
O. N. Ves B: Boček A. - Vařecha M., Svoboda P. (86. Chmelař M.), Slezák V. (77. Tvrdoň M.), Kusák M., Kosík A. (88. Kvapil R.), Kadaš T., Jurásek D., Hlůšek Jaroslav, Hábl O., Franěk P. Trenér: Michal Kusák.
Pitín: Urbánek P. - Voda M., Švehlík F., Navrátil M., Lukáš D., Krahula L. (64. Kozubík J.), Kozubík A., Jurásek L., Hasoň L. (51. Vladár J.), Bureš M., Berčík P. Trenér: Pavel Berčík.
Od začátku utkání se obě mužstva střídala v útočných akcích, ale hosté byli lepší. Od počátku si vytvářeli převahu, v poli byli techničtější a rychlejší. Přesto si vyloženou šanci nevypracovali. Domácí se snažili, ale jen po pokutové území hostujícího mužstva. Ve 42. minutě faulovala domácí obrana útočníka hostí ve vlastním pokutovém území a hosté kopali pokutový kop, který proměnil Voda. Po přestávce se domácí zlepšili, vyrovnali hru a tlačili se k brance. Vypracovali si i několik slibných akcí, ale žádnou vyloženou neměli. V 55. minutě hostující obrana faulovala Vařechu a byl nařízen další pokutový kop. Tentokrát se trefil Kadaš a srovnal na 1:1. V 89. minutě Vařecha zahrával rohový kop, ze kterého vstřelil branku po velké chybě brankáře Urbánka. Domácí tak zvítězili, i když utkání by slušela remíza. Kladem utkání byla velmi slušná hra.
Nejlepší hráči: Michal Vařecha - Michal Voda

St. Město - Mařatice 1:1 (1:1)
Branky: 38. Mikulica A. - 31. Kroča M.
ŽK: 35. Bída L., 55. Vyorálek D., 85. Rýdl L. (Mařatice).
Diváci: 90.
Rozhodčí: Tomáš Hanáček - Jiří Stuchlík (laik), Rostislav Kuchař (laik).
St. Město: Adamík T. - Vlček P., Vaněk T., Šopík R., Šobáň P., Ševčík I., Svoboda O., Panáček M., Mikulica A. (73. Bouřa R.), Botek J., Andrýsek M. Trenér: Radek Bouřa.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J. (51. Lžičář Michal), Vyorálek D., Tyl Vlastimil, Šenk P., Prekop D. (51. Lžičář Michal), Mrva M., Kroča M. (83. Rýdl Lukáš), Kovács L., Janků A., Bída L. Trenér: Václav Chvojka.
Utkání začalo aktivně, hosté se v 5. minutě z přímého volného kopu dočkali branky, ale rozhodčí ji neuznal kvůli ofsaidu. Fotbal se pak začal hrát aktivně na obě strany. Ve 31. minutě hosté vybojovali rohový kop a po velké tlačenici dokázal zakončit Kroča. Hostům se zvedlo sebevědomí a ve 35. minutě neproměnil obrovskou šanci Šenk. Domácí se velmi rychle otřepali a ve 38. minutě z rychlého brejku dokázal Mikulica zakončit - 1:1. Druhý poločas začali aktivněji domácí a bylo to znát na brankových příležitostech, ale ani jednu nevyužili. Ve druhé půli byla na hostech patrná nervozita a domácí převzali střed hřiště. Hostující brankař dokázal vychytat hodně šancí a tak skončilo utkání smírně.
Nejlepší hráči: Adam Mikulica - Ondřej Matoušek

Tupesy - Korytná 1:1 (0:1)
Branky: 10. Navláčil O. - 90.vlastní Bublík I.
ŽK: 78. Brim M., 90. Vávra O. - 24. Urč Z., 55. Matucha J.
ČK: 63. Matucha J. (Korytná).
Diváci: 20.
Rozhodčí: Tomáš Polášek  - Jiří Vávra (laik), Josef Flasar (laik).
Tupesy: Gaura J. - Tříska M., Molek S., Mikula F. (54. Vávra O.), Hruška J. (65. Vaculík L.), Gejdoš M. (59. Madzia D.), Gejdoš J., Drška M., Bureš R., Březina M., Brim M. Trenér: Antonín Šimon.
Korytná: Málek M. - Zetka M., Zelínka E., Vacula J., Popelka L. (90. Kalavský L.), Navláčil O., Medůsek M. (85. Persona P.), Matucha J., Čaňo B. (46. Popelka D.), Bublík I., Urč Z. Trenér: Oto Gorčík.
Utkáni začalo za úmorného horka a prvních deset minut se odehrávalo ve středu hřiště. V 11. minutě se kopala proti domácím penalta, k míči se jako první postavil Navláčil a technickou střelou poslal Korytnou do vedení. Hra byla stále velmi neurovnaná. Velkou šanci domácích nevyužil Drška, jeho hlavička minula bránu jen o centimetry. Druhý poločas začal velkým tlakem domácích, ale bohužel jejich snaha zůstala bez odměny. V 63. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen hráč hostí Matucha. Tlak domácích se neustále zvyšoval. Hosté ke konci utkání znervózněli a začali faulovat. Posledních deset minut se odehrávalo na straně Korytné, ale vytoužené vyrovnání nepřišlo. Až ve druhé minutě nastavení, po centru do pokutoveho území, se míč odrazil od hostujícího obránce Bublíka do vlastní sítě - 1:1.
Nejlepší hráči: Lukáš Vaculík - Ondřej Navláčil