Sousedské derby pro Strání

Slovácko Sport 06 / 09 / 2011

Nedakonice a Osvětimany nadělovaly, odnesly to Šumice a Havřice

Nedakonice - Šumice 7:0 (0:0)
Hosté drželi krok se soupeřem jen v první půli, po přestávce domácí po hodině hry vedli už 3:0 a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. Branky: Petek, Beránek, Sedlařík, Klečka 2, Bartošík 2
Sušice - Koryčany 2:1 (1:0)
 Domácí byli od počátku aktivnější a do vedení je poslal ve 35. min. Švejčara, který  v 50. min. přidal i druhý gól. V dalším průběhu se domácí předháněli v zahazování vyložených šancí, za což je potrestal v 75. J. Věžník. Další drama ale domácí už nedovolili.
Slavkov - Strání 2:3 (0:1)
Bojovné a zajímavé utkání, ve kterém byli hosté pohyblivější a rychlejší. Dvě branky dali z pokutových kopů a po hodině hry vedli už 0:3, v závěru pak polevili a dovolili domácím zkorigovat skóre. Branky: Zimčík, Švardala - Vojtek 2, vlastní
Osvětimany - Havřice 6:2 (3:1)
 Utkání probíhalo v jasné režii domácích, kteří už v 11. minutě vedli 2:0. Vítězství domácích mohlo být při troše klidu v koncovce ještě výraznější. Branky: Brhel 2, Křemeček R. 2, Trávníček, Sklenka - Maršálek L., vlastní .
Kudlovice - Zlechov 2:1 (2:1)
Všechny branky zápasu padly do dvacáté minuty. Domácí od 6. minuty vedli brankou Hrušky, v 15. min. hostující Kremr vyrovnal, o pět minut později dal domácí Blaha vítězný gól. Od tohoto momentu ovládli hru hosté, byli herně lepší, ale vyložené brankové příležitosti si nevypracovali. Domácí se začali v závěru osmělovat, ale ani oni branku nedali.
Jalubí - Bojkovice 0:2 (0:0)
V první půli diváci moc fotbalových akcí neviděli. Po změně stran si Bojkovice vytvořily územní převahu a dvěma brankami z 60. a 75. minuty rozhodly o svém vítězství. Branky: Hladiš 2.
V. Otrokovice B - Zlámanec 4:1