Sousedské derby vyšlo Hluku

Slovácko Sport 27 / 08 / 2015

Okresní přebor

D. Němčí B - Hluk B 3:4 (1:2)
Branky: 22., 53. Kadlček R., 52. (p) Ježek Vít - 30. Minařík M., 77. Janča P., 8., 58. Hrdina I.
ŽK: 33. Stojaspal T., 88. Mikulec M. - 30. Tinka Z., 36. Janča P., 52. Kovařík F., 81. Loutocký E., 87. Chytil R. Diváci: 120. Rozhodčí: Martin Fišera - Ondřej Vlk, Jakub Pindeš.
D. Němčí B: Bobčík M. - Salát J., Pochylý M., Mikulec M., Kaldček T., Kadlček R., Ježek Vít, Ježek Václav (46. Mahdal A.), Zimčík L. (46. Krchnáček R.), Stojaspal T.
Trenér: Marek Pochylý.
Hluk B: Kovařík F. - Minařík M., Loutocký E., Janča P., Chytil R., Hrdina I. (90. Kostelanský J.), Gášek J., Abrhám R., Tinka Z., Tinka T., Štipčák R.
Trenér: Tomáš Horák.
Do sousedského derby naskočili lépe hosté, kteří se už v 8. minutě ujali po brejku Hrdiny vedení 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, které přišlo ve 22. minutě, kdy se prosadil R. Kadlček. Vedení na stranu hostů vrátil ve 30. minutě Minařík. Do konce poločasu domácí drželi míč častěji na svých kopačkách a snažili o vyrovnání. Po změně stran začali lépe domácí a už v 52. minutě po faulu v pokutovém území vyrovnal Ježek. O minutu později už domácí vedli, to zaváhala hostující obrana a R. Kadlček upravil na 3:2. V 58. minutě už bylo opět vyrovnáno. Domácí obraně utekl Hrdina a srovnal. I nadále se domácí snažili o vstřelení vítězného gólu, ten ale nepřišel. Ba právě naopak to byli hosté, kteří v 77. minutě Jančou vsítili čtvrtou branku.
Nejlepší hráči: Robin Kadlček - Martin Minařík

Jarošov - Nezdenice 5:0 (2:0)

Branky: 6. Kováč Pa., 15. Blaha D., 49. Šipka J., 53. Staroba R., 82. Laga D.
ŽK: 30. Laga D. - 5. Jurásek L., 30. Janík D. Diváci: 150.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Jaroslav Smetka (laik), Petr Vápeník (laik).
Jarošov: Kaňovský P. - Šipka J. (70. Jelínek D.), Staroba R., Omelka Martin, Omelka Marek, Laga D., Kováč Pa. (56. Stojaspal M.), Kaštánek M., Jančík M. (60. Krejčiřík Z.), Bobčík P., Blaha D.
Trenér: Radek Vyoral.
Nezdenice: Zábranský M. - Uličník J., Sviták P., Struhař P., Kukuča L. (75. Jančařík J.), Kopták J., Kociňák T., Kociňák J., Jurásek L., Janík D., Gabrhel R.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Jaroš od prvních minut dokazoval svoji sílu a hned v 6. minutě z rohového kopu je poslal do vedení hlavou Kováč, 1:0. v 15. minutě si jarošovský Blaha všiml, že gólman je hodně z branky venku a z šestnácti metrů z levé strany lobem zvýšil na 2:0. Od tohoto stavu začali hrát i Nezdenice, měli několik malých šancí a největší šanci zápasu ve 30. minutě zastavilo břevno. Druhý poločas byl totožný jako první, přišly dvě rychlé branky, v 49. minutě utekl Šipka a v 53. minutě si s hostující obranou pohrál Staroba a střelou k tyči vsítil čtvrtý gól Jarošova. Mezihru obstarali Nezdenice, ale bez gólového efektu. Tečku za utkáním v 82. minutě udělal Laga a stanovil, tak konečný výsledek 5:0.
Nejlepší hráči: Radim Staroba - Pavel Struhař

Šumice - Drslavice 4:5 (2:2)
Branky: 11. Marek V., 40. Žampach Jan, 57. Mach M., 85. Pilka I. - 23., 34., 54. Orlovský M., 75. Pijáček L., 86. Machálek I. ŽK: 49. Ondřej T., 55. Jiřík M., 77. Pilka I. - 53. Machálek I., 67. Mikulinec R., 74. Pijáček L., 89. Machálek J. Diváci: 150.
Rozhodčí: Jan Houdek - Martin Tokoš, Roman Horčica (laik).
Šumice: Jiřík M. - Žampach Jan, Valášek P. (66. Juřeník M.), Šmíd L., Pilka I., Pančocha J., Ondřej T. (74. Holub M.), Marek V., Mach M., Kunovský R., Kelíšek M.
Trenér: Martin Zicha.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T., Šrámek M., Pijáček L. (90. Mikulinec D.), Orlovský M., Mikulinec R. (79. Švajda D.), Machálek J., Machálek I., Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Již v 11. minutě se prosadil Marek, který si krásně zpracoval míč a vystřelil na hostující branku, 1:0. Ve 23. minutě vyrovnal Orlovský, který hlavou proměnil načechraný centr. Hosté zvrátili vývoj utkání ve 34. minutě se znovu prosadil Orlovský, který zkušeně využil brejk, 1:2. Ve 40. minutě domácí opět vyrovnali, kdy proměnil Žampach hlavičku, 2:2. Ve druhém poločase dokonal hostující Orlovský hattrick, když proměnil pokutový kop, 2:3. Tři minuty na to srovnal na 3:3 domácí Mach, který se přímo z voleje trefil k tyči. V 75. minutě strhl vedení na hostující stranu Pijáček, 3:4. Na 4:4 vyrovnal v 85. minutě z pokutového kopu domácí Pilka. Hostující Machálek využil zaváhání domácí obrany a zvýšil na konečných 4:5.
Nejlepší hráči: Václav Marek - Martin Orlovský

Havřice - Bánov 4:3 (3:1)
Branky: 10., 29. Franc Z., 37. Rachůnek M., 69. Slavětínský R. - 41., 79., 84. Křižko P.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jakub Pindeš, Karolína Jílková.
Havřice: Slavíček M. - Uherek M., Slavětínský R., Rachůnek M., Pokorný D. (67. Moštěk M.), Masařík P., Klusák M. (77. Maršálek M.), Josefík S. (72. Crla T.), Franc Z. (89. Slavíček K.), Doležálek R. (85. Buráň R.), Doležálek D.
Trenér: Václav Zámečník.
Bánov: Holomek R. - Suchánek P., Polák V., Martinka P., Mahdalíček P., Mahdalíček J. (71. Mahdal D.), Lux R. (77. Bulejko P.), Křižko P., Horňák P., Guryča R., Čaňo L. (69. Dalajka M.).
Trenér: Karel Kopeček.
V Havřicích se hrál od prvních minut dobrý fotbal z obou stran. Po špatném odkopu hostující obrany se dostal k míči Franc a dorážkou dal na 1:0. Domácí po další chybě hostující obrany zvýšili opět dorážkou France na 2:0. Domácí od té doby byli při chuti a ve 37. minutě z rohu Rachůnek hlavou zakončil na 3:0. Hosté snížili v 41. minutě na 3:1, opět po centru hlavou. Ve druhém poločasu převzali hosté iniciativu, ale svoje šance nevyužili, ba naopak v 67. minutě opět po centru Slavětínský zpracoval míč v šesnáctce a střelou k tyči zvyšovali na 4:1. V 79. minutě se hostující Križko ve skrumáži nejlépe zorientoval, snížil na 4:2. Hosté zdramatizovali konec utkání, když v 84. minutě upravil Križko na konečných 4:3.
Nejlepší hráči: Zdeňek Franc - Petr Křižko

Sušice - Zlámanec 2:1 (1:0)
Branky: 27. Lahola I., 90. Fojtášek V. - 66. Sadil L. ŽK: 71., 75. Švejčara M., 57. Hejda A., 76. Krsička L. - 51. Kutra R. ČK: 75. Švejčara M. (Sušice). Diváci: 50.
Rozhodčí: Martin Fišera - Tomáš Svoboda, Aleš Jurák (laik).
Sušice: Chmelař P. - Švejčara M., Šlechta J. (9. Krsička L.), Příplata F., Mikulík Mi. (46. Hejda A.), Mikulík Ma., Janošek P., Hejda M., Hastík P. (46. Novák M., 69. Šur V.), Fojtášek V., Lahola I.
Trenér: Radek Pekárek.
Zlámanec: Melichárek J. - Šuta L., Šnajdar R., Svízela P., Sadil L., Kutra R. (82. Říha R.), Koželuh J., Chmela J., Hubáček A., Duda R., Vyoral M.
Trenér: Afonso Maquete.
Do utkání vstoupil lépe domácí tým, který držel více míč na kopačkách, také se ujal vedení. Hosté hrozili z brejků, ale nevycházela jim koncovka. Domácí byli v prvním poločase lepším týmem a tak se odcházelo do kabin za stavu 1:0 pro domácí. Po změně stran byli hosté lepším týmem, vypracovali si několik šancí a také se jim povedlo srovnat na 1:1. Poté se fotbal přeléval z jedné strany na druhou, ale nikomu se nedařilo rozhodnout zápas. Před koncem byl vyloučený domácí Švejčara, ale i přesto se domácím před závěrečným hvizdem povedlo vsítit branku, když na centrovaný míč nedosáhl hostující gólman. Domácí si vybojovali vítězství 2:1.
Nejlepší hráči: Petr Chmelař - Lukáš Sadil