Spalovaly šance a přišly o výhru

Nezdenice Sport 02 / 09 / 2011

Nerozhodným výsledkem vstoupily do nového ročníku moravsko-slezské divize fotbalistky Nezdenic. S Holešovem, loňským vítězem skupiny C, který byl administrativně přeřazen do „béčka“, přitom byly po většinu utkání lepším týmem.
Nezdenice - Holešov 2:2 (2:0)
Kdyby svěřenky Lumíra Petrky vedly po prvním poločase 5:0, nikdo by se asi nedivil. Jenže domácí hráčky se předháněly v zahazování šancí, což se jim v konečném účtování vymstilo.
Skóre otevřela ve 20. minutě Hanáková, která se prosadila z brejku. Krátce před poločasem se pak trefila přesně k tyči Synčáková. Další šance ale zůstaly nevyužity. Po změně stran viděli diváci rychlý fotbal, ve kterém měly více ze hry domácí hráčky. V 70. minutě Holešov využil ojedinělého brejku a snížil na 2:1. O pět minut později mohly Hanáková s Jeglovou zvýšit, ale obě minuly bránu. A když ze hry musely odstoupit Petrková s Křapovou, karta se začala obracet. V 86. minutě využil Holešov chyby soupeřek u rohového praporku, nacentroval do pokutového území a bylo srovnáno. Branky: Hanáková, Synčáková.
NEZDENICE: Drgová - Křapová, Eliášová, Petrková, Hrubošová, Černobílová, Synčáková, Vrábelová, Jeglová, Hanáková, Švecová. Střídaly: Kelíšková, Chupíková, Minaříková, Strouhalová a Lukášová.