Sparta? Jen další ligový zápas

Sparta? Jen další ligový zápas
Foto: Martin Otto
Praha Sport 26 / 07 / 2010

Smutným hrdinou zápasu proti Spartě se stal slovácký stoper Tomáš Košút, který do týmu Miroslava Soukupa přišel právě ze Sparty. Košút na Letné notně zbrzdil Spartu svým vyrovnávacím gólem a oživil tak naději na zisk cenných bodů. Naději na dobrý výsledek ale bohužel pro Slovácko zmařil svým pozdním gólem Václav Kadlec. Místo radosti z první vstřelené branky tak u mladého slováckého stopera při pozápasovém rozhovoru převládalo spíše zklamání.

Tomáši, nastoupil jste k zápasu proti svému bývalému zaměstnavateli, bylo to utkání pro vás nějak specifické?
Ani ne, žádné specifikum pro mě tento zápas nebyl. Já jsem na Letné nikdy nehrál, takže ani ke Spartě nemám prakticky žádný osobní vztah. Byl to prostě další ligový zápas, který jsme chtěli zvládnout, což se bohužel nepodařilo a my odjíždíme s prázdnou.
Přesto jste dokázal vsítit svůj první ligový gól v kariéře zrovna proti Spartě.
Jo, to, že jsem vstřelil branku, mě samozřejmě těší, jenže ten gól nakonec body nepřinesl, takže tomu nepřikládám žádnou cenu.
Jak vypadala akce předcházející vaší první brance?
Celá situace začala rohovým kopem, po kterém sice Sparta odhlavičkovala míč, my jsme ho ale vybojovali zpět, Radek Mezlík z kraje odcentroval a já už se jen soustředil, abych to trefil k tyči.
Jak jste viděl zápas ze svého pohledu?
Sparta těžila hlavně ze standardek, kterých měla hodně, ale nic jiného si téměř nevypracovala. Zůstalo jen u tlaku bez vyložených šancí. Škoda jen, že jsme se pak nechali tak zatlačit.
Kde byla chyba u rozhodující branky?
Možná jsem já mohl víc vystoupit, aby mě to trefilo, těžko říct.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace