Spartak se valí dál

Hluk Sport 06 / 09 / 2018

Florbalisté Spartaku Hluk, nováček Národní ligy, postoupili po divoké přestřelce ve Slavkově u Brna do třetího kola Poháru České pojišťovny, ve kterém obhajují účast v osmifinále. O vítězství rozhodli sedmibrankovou smrští ve druhé části.
Slavkov - HLUK 8:10
I když se jako první střelecky prosadil Jakub Zatloukal, posila z Březolup, Hlučané byli po první dvacetiminutovce smutnější. Prohráli ji totiž 2:3. Jenže do druhé části vtrthli jako uragán, když během tří minut čtyřikrát přinutili domácího brankáře k výlovu sítí a otočili na 3:6. Vzápětí sice inkasovali v oslabení, ale jejich třígolová odpověď byla pro domácí studenou sprchou. Oklepali se až v nástupu do poslední třetiny, kdy snížili na 7:9, ale definitivně jejich odpor zlomil desátý gól, který zařídil kanonýr Olbert.
Ve třetím kole, které je oficiálně na programu 17. září, Hlučané změří síly s lepším z dvojice ZŠ Horní Brno, Lanžhot.
Branky: Zatloukal 3, Duda 2, Kaňovský, Tuhý, Olbert, Petlan, Jílek. Třetiny 3:2, 2:7, 3:1.
HLUK: Kolečkář (Stašek) - Rochovanský, Kaňovský, Duda, Petlan, Olbert, Hubáček, Cileček, Jílek, M. Krchňáček, Zatloukal, Kovář, Tuhý.