Spartak si už koleduje...

Hluk Sport 18 / 01 / 2019

Třetí porážku za sebou utrpěli florbalisté Spartaku Hluk, kteří si tak koledují o trable v boji o play-off! Nováček Národní ligy aktuálně drží šestou pozici, Svitavy na deváté první nepostupové příčce však ztrácejí jen šest bodů…
HLUK - Rožnov p/Radh. 3:5
Hlučané přitom měli parádní start, když už ve 29. sekundě po bratrské souhře otevřel skóre z první střely na branku M. Krchňáček. Jenže z dalších šancí domácí vytěžili jen tyčku a platilo otřepané „nedáš, dostaneš“. Valaši po gólu ožili, častěji se tlačili před Podškubku a před první sirénou strhli vedení na svou stranu.
Spartak se ale v kabině oklepal, ve druhé části vyrovnal a ve 47. minutě jej poslal znovu do vedení Duda, který se trefil po bezmála dvouměsíční pauze. Vítěznou trefu si však nepřipsal. Hluk totiž nezvládl závěrečných osm minut, ve kterých třikrát inkasoval. „Už nás pomalu opouští humor, potřetí v řadě jsme prohráli a navíc jedeme do Žďáru nad Sázavou, který rovněž hraje o osmičku,“ uvědomuje si vážnost situace Martin Tuhý, hrající kouč. Branky: M. Krchňáček 2, Duda. Třetiny 1:2, 1:0, 1:3.
HLUK: Podškubka - Zábrana, Holý, Cileček, Hubáček, Jílek, Petlan - Duda, Blizňák, Olbert, Janča, P. Krchňáček, M. Krchňáček, Zatloukal, Tuhý.