Spartak v poháru končí

Hluk Sport 31 / 08 / 2022

Florbalisté FBK Spartak Hluk do třetího kola Poháru Českého florbalu nepostoupili, nad jejich síly byl Vsetín. V souboji divizních týmů ve sportovní hale v Uherském Hradišti každý chvilku tahal pilku, ale nakonec se radovali Valaši, jejichž gól z 54. minuty už zůstal bez odpovědi.

HLUK - Vsetín 6:7

„Některé kluky jsme dnes viděli poprvé od konce sezony, totální tréninková absence se tak projevila ve všech směrech. Bojovali jsme i s netradičním povrchem. I přesto jsme měli více šancí a tahali jsme za delší konec, ale výborný brankář a větší důraz v brankovišti soupeři stačil k postupu,“ neskrýval zklamání Pavel Rochovanský, hrající kouč Spartaku.

Jeho výběr sice brzy kapituloval, ale třemi rychlými góly převážil misky vah na svou stranu. Hosté se dostali zpátky do sedla při vyloučení Rochovanského, nejdříve potrestali jeho prohřešek a gólem do šaten srovnali krok. Ve druhé části pak odskočili už na 3:5. To byl pro Hlučany jasný signál k budíčku a zvýšenou aktivitou si zkraje poslední třetiny vzali vedení zpět (6:5). Finiš ale patřil Valachům, kteří skóre otočili a v závěru ještě neproměnili tresté střílení. Branky: Duda 3, Kundrata 2, M. Tuhý. Třetiny 3:3, 2:2, 1:2.

HLUK: Tichopádek - Rochovanský, Křivák, Hubáček, Šimíček, Duda, Petlan, T. Tuhý, Jílek, M. Krchňáček, Kundrata, M. Tuhý.