Spartě gratulovaly k titulu

Uherské Hradiště Sport 27 / 05 / 2019

Prvoligové fotbalistky 1.FC Slovácko ve skupině o titul stále čekají na první vítězství. Půst podle očekávání prodloužily i v souboji s pražskou Spartou.
SLOVÁCKO - Sparta 1:5
Sparta přijela na uherskohradišťský stadion Miroslava Valenty v roli vysokého favorita, kterou beze zbytku potvrdila. Ziskem tří bodů si tak s předstihem zajistila titul mistra.
Pražanky otevřely skóre už ve druhé minutě, a když po půlhodině vedly 3:0, nebylo co řešit. Svěřenky trenéra Miroslava Zbořila se z úderu vzpamatovávaly jen těžko. I přesto se nakonec dočkaly aspoň čestného úspěchu. Branka: Krejčířová. Poločas 0:4.
SLOVÁCKO: Růžičková - Stařinská, Duncan, Klímová, Janků - Příkaská, Krejčířová, Kim (85. Žufánková) - Molková, Waltrová (73. Strožová), Sedlačíková (76. Psotková).