Spartě podlehly i potřetí

Uherské Hradiště Sport 06 / 04 / 2022

I třetí letošní vzájemný zápas skončil výhrou Sparty. Prvoligové fotbalistky 1.FC Slovácko favorita na Strahově nezaskočily, do čtyřčlenné skupiny o titul vykročily porážkou 0:2. Výkonem ale určitě nezklamaly.

Sparta - SLOVÁCKO 2:0

Souboj druhého se třetím měl jasného favorita, Sparta totiž v dosavadním průběhu soutěže padla jen se suverénní Slavií. Slovácko i bez Klímové, Ohlídalové a Janků však nezačalo vůbec špatně, ale po půlhodiny hry inkasovalo. Když pak Pražanky do přestávky přidaly druhý gól, zatáhly se a hrály jen, co potřebovaly. Svěřenky kouče Petra Bláhy tak měly míč více na kopačkách, ale do vyložené šance se nedostaly. Za zmínku stojí jen dalekonosný pokus Morávkové, který brankářka vyškrábla nad břevno. Poločas 2:0.

SLOVÁCKO: Růžičková - Valášková, Krejčířová, Jelínková, Pěčková - Morávková, Janíková, Bieliková (58. Jonášová), Střížková - Dubcová (77. Molková) - Waltrová (58. Polášková).