Spazier trénuje se Stráním

Spazier trénuje se Stráním
Strání Sport 15 / 01 / 2015

Kádr fotbalistů FC Strání, podzimního vicemistra I.A třídy, zřejmě posílí Marek Spazier, bývalý mládežnický reprezentant, který se zapojil do zimní přípravy. Trenér Zdeněk Šebesta počítá, že zacelí díru po Josefu Vojtkovi, který přerušil kariéru.
„Jožka dlouhodobě laboruje s tříslem a aktuálně i ramenem, ale hlavně se rozloučil kvůli pracovním povinnostem, které mu neumožňují pokračovat ve fotbale,“ říká Antonín Popelka, předseda klubu, který tak přišel o autora tří podzimních tref. „Kladivo“ jak se hráči na Zelničkách přezdívá, nastřílel ve žlutočerném dresu dohromady 27 branek.
O jeho roli se v zimní přípravě popere Marek Spazier, levonový obránce, který je odchovancem Velké nad Veličkou. V žákovských a dorosteneckých letech dělal kapitána 1.FC Slovácko, v kategoriích U16, U17 a U18 reprezentoval Česko v mezinárodních zápasech. Jeho kariéru však přibrzdilo zranění kolene. Čtyřiadvacetiletý borec je aktuálně hráčem Šardic, na podzim hrál I.A třídu v Blatnici.
Spazier je po útočníkovi Liboru Pilkovi, který je fanouškům známý z působení v Újezdci, druhým hráčem, který se pokusí vybojovat místo v kádru pro jarní odvety.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace