Squashista Ondřej Uherka sní dál svůj finálový sen...

Squashista Ondřej Uherka sní dál svůj finálový sen...
Uherské Hradiště Sport 29 / 03 / 2013

Zklamáním skončilo pro squashistu Ondřeje Uherku ze Slovácké Slavie Uherské Hradiště vystoupení na republikovém šampionátu mužů, žen a masters v Ostravě. Jedenadvacetiletý borec totiž obsadil až deváté místo a zůstal daleko za svými cíli i možnostmi.
„Pomýšlel jsem na umístění mezi nejlepší čtyřkou, ale bohužel. Trošku jsem doplatil na nešťastný los, kdy jsem hned zkraje vyřazovacích bojů narazil na pozdějšího medailistu,“ posteskl si Ondřej Uherka, který tak svůj sen o finále odkládá na příští rok.
Se šampionátem v novotou vonícím squashovém centru Fajné se rozloučil s bilancí tří výher a jedné porážky. Suverénním vítězem se stal fenomén českého squashe Jan Koukal, který si na konto připsal už čtrnáctý titul.
V kategorii Masters do 55 let reprezentoval Slováckou Slavii Pavel Blaha, ale jeho pouť skončila dříve, než začala. Hned v prvním kole se zranil, prohrál 2:3 a už nepokračoval.
O třetí hradišťskou stopu se na severu Moravy postaral benjamínek Marek Panáček. Úřadující mistr republiky v kategorii do 11 let se ale představil jen v exhibičním vystoupení.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace