Srazila je marodka

Uherské Hradiště Sport 03 / 05 / 2012

Dlouho živili šanci na bodový zisk ve Středomoravské lize házenkáři Uh. Hradiště. Jenže nakonec doplatili na hluchou pasáž ve druhém poločasu a z Hané odjížděli až s příliš krutou porážkou.
Senice na Hané - Uh. Hradiště 25:15
Bez Vaculy, Pšenčíka, Habarty, Růžičky a Nesrsty odjížděli Hradišťáci do Senice jen s malými ambicemi na dobrý výsledek. Přesto byli favoritovi dlouho vyrovnaným soupeřem a v poločase drželi dokonce remízový stav. „Drželi jsme se pak na dostřel ještě do poloviny druhého poločasu, kdy jsme prohrávali 17:14. Pak však na nás dolehla únava, přišla série vyloučení a technických chyb. Soupeř nám dal šest branek v řadě a bylo rozhodnuto,“ uvedl o utkání hraném za silného větru na antuce hráč Jaromír Prokop. Poločas: 9:9.
UH. HRADIŠTĚ: Kotásek - Hospodářský 6, Bureš 2, Chaloupka, Prokop 1, Blaha, Kašný, Čechmánek 3.