Srovnali v nastavení

Slovácko Sport 31 / 08 / 2010

Dol. Němčí -Chropyně 4:3 (2:0)
 Domácí po opatrném začátku udeřili ve 12. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Cmol. Podruhé se skóre měnilo ve 36. min., kdy T. Stojaspal vzal na polovině hřiště míč a samostatnou akci zakončil přesnou střelou. Mimo dva vstřelené góly domácí měli ještě tři vyložené šance, ale i tak odcházeli do šaten spokojeni s dvoubrankovým vedením. Domácí pokračovali v dobrém výkonu i v počátku druhé půle, v 53. min. střídající M. Stojaspal zvýšil na 3:0, hosté se začali osmělovat a v 57. min. se prosadil Látal. Domácí ale branka nijak nerozhodila a v 66. min. zvýšil T. Kadlček na 4:1 a pak neproměnil penaltu Poruban. Domácí se snadným vedením nechali ukolébat a hosté toho využili ke zkorigování stavu: v 76. min. se trefil Macháček a v 87. min. Látal. Rozhodčí Mejzlík, 250 diváků
Dol. Němčí: Bobčík M. - Šmehlík, Zimčík R., Zimčík M., Krchňaček P., Poruban, Bída, Stojaspal T., Cmol, Pitner, Skopal. Střídali: Stojaspal M., Chladil, Kadlček T.
O.N.Ves –Hluk 1:1 (1:0)
 Sousedské derby sledovalo 350 diváků, kteří viděli bojovné a dramatické utkání se šťastnějším koncem pro hosty. V první půli udávali tempo hry domácí, kteří vedli už od 6. minuty brankou Šálka a měli několik možností své vedení navýšit. Druhá půle byla ve znamení snahy hostí o zkorigování výsledku, Hlučané byli důraznější a vytvářeli si také dobré střelecké pozice, ale domácí držel svým výborným výkonem brankář Hájek. Když už se zdálo, že udrží čisté konto a domácí zvítězí, dostal se ke slovu hostující Minařík, který v nastaveném čase zajistil hostům remizu. Rozhodčí Zpěvák, 350 diváků
O.N.Ves: Hájek - Pokorný L., Chrástek, Kreisl, Šálek, Jurčík, Jurásek, Máčala, Galuška, Pokorný M., Straka. Střídali: Píštěk, Bouchal, Pavlas.
Hluk: Fojtík – Říha, Machal A., Machala J., Hanák, Zalubil Martin, Machala O., Minařík, Radoch, Zalubil Michal, Jurásek. Střídali: Šimčík, Bachánek

Spytihněv - Morkovice 0:3 (0:2), Kateřinice  - Vel.Karlovice 2:1 (0:0), Provodov - 1.Valašský FC 3:2 (1:1), Slušovice - Holešov 2:1 (1:1), Luhačovice -Val. Klobouky  0:1 (0:0), FC Vsetín - Vigantice 2:0 (0:0)