Stačil první poločas

Sport 27 / 09 / 2011

Záloha Slovácka se představila v Jihlavě. Vše podstatné se odehrálo během prvního poločasu, respektive v rozmezí pěti minut, kdy padly všechny čtyři branky. Na gól domácích dokázalo Slovácko pokaždé odpovědět.
Jihlava B - 1.FC Slovácko B 2:2 (2:2)
Po úvodním zastřelování, kdy nejprve prověřil Heču domácí Kučera a na druhé straně mohl otevřít skóre Svízela, se Jihlava ujala vedení. Běžela 15. minuta a střela ze třiceti metrů skončila za Hečovými zády. O dvě minuty později po centru Lukáše srovnal Čtvrtníček. Domácí hlasatel ještě nestačil ani zahlásit změnu a domácí se opět radovali z branky. Divokou, pětiminutovou přestřelku ukončil ve 20. minutě Jan Lukáš, který utekl všem a nedal domácímu gólmanovi šanci - 2:2. Kdo se těšil na další branky, už se ale nedočkal. Ani jedno z mužstev už gólový recept nenašlo.
Branky: 17. Čtvrtníček, 20. Lukáš
Slovácko B: Heča - Malý, Kolínek (80. Borusík), Mezlík, Jeleček - Svízela (90. Kleiber), Poliaček, Franta, Kerbr (76. Ohnutek) - Čtvrtníček, Lukáš.