Stačilo jim šest minut

Uherské Hradiště Sport 11 / 10 / 2010

Prvoligoví fotbalisté 1.FC Slovácko využili reprezentační přestávky k přátelskému souboji s bratislavským Slovanem. Aktuálně pátý tým Corgoň ligy porazili 3:2, když se dvěma góly blýskl Ondřejka.
Slovácko - Slovan 3:2 (3:1)
Belasí začali aktivněji, ale domácí obrana je k vážnějšímu ohrožení Hečovy svatyně nepustila. A po čtvrthodině hry přišla zdrcující šestiminutovka Slovácka, v níž gólman Putnocký lovil míč třikrát ze sítě. Hosté se z ledové sprchy jen těžko oklepávali, ale nakonec ještě do poločasu snížili. V přestávce Bratislavští zamíchali se sestavou a získali převahu, ale gólově se dlouho nedokázali prosadit. Fujerik naopak z brejku orazítkoval břevno. Až v 86. minutě hosté udeřili podruhé, tím byl však gólový účet zápasu podtržen. Branky: 19. a 23. Ondřejka, 17. Hlúpik.