Branky: 20., 84. Zimčík R., 38. Kolář M. - 60. Madzia D.
ŽK: 76. Bilík V. - 48. Molek S., 81. Vávra P.
Rozhodčí: Jiří Dolinský - František Motyčka (laik), Ivan Rybníkář (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Šimek R. (84. Stodolák M.), Ondra P. (65. Hrbáč E.), Nožička J. (87. Slaník J.), Němeček R., Kolář M., Ježek P., Huspenina M., Halík M., Bilík V.
Trenér: Antonín Ježek.
Tupesy: Kučík M. - Vávra P., Šmatelka J. (60. Vávra O.), Šenk P., Molek S. (82. Bureš R.), Mikula F., Madzia D., Komínek J., Hruška J., Burda T., Bergauer M. Trenér: Roman Bureš.
Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří díky vyšší aktivitě docílili branku ve 20. minutě, kdy skóroval Zimčík - 1:0. Tato branka je povzbudila a začali ještě více soupeře přehrávat. Nemohlo to dopadnout jinak než zvýšením brankového rozdílu na 2:0, které se jim povedlo po střele Koláře. Zbytek prvního poločasu proběhl bez větších šancí. Po poločase se domácí rapidně zhoršili a diktovat tempo hry začali hosté. To vyvrcholilo v 60. minutě, kdy snížíli po střele Madzii na 2:1. Dokonce mohli i vyrovnat a to když postupovali dva hráči otevřenou obranou domácích, Hruška však minul prázdnou bránu. Tato šance probrala tým domácích a ti opět začali udávat tempo hry. V 80. minutě přidal pojistku Zimčík - 3:1.
Nejlepší hráči: Radek Zimčík - Petr Šenk

Buchlovice - Uh. Ostroh 4:0 (1:0)
Branky: 22. Kristýnek R., 35. Tomešek Z., 53. Vojtěšek A., 73. (p) Křiva D.
ŽK: 29. Procházka J. - 20. Knotek Ant., 24. Kunovjánek M., 41. Boček L., 73. Čápek J.
Rozhodčí: Roman Bednář - Zdeněk Tomešek (laik), Stanislav Mozga (laik).
Buchlovice: Dvořák P. - Vojtěšek A., Tomešek Z., Procházka J. (70. Gavenda J.), Mikula J., Křiva D., Kristýnek R., Hlůšek P. (77. Michalek), Hančík J., Dvořák J. (75. Šarata R.), Belant L. Trenér: Josef Křiva.
Uh. Ostroh: Směták M. - Žák O., Uřičák J., Procházka Z., Kunovjánek M., Kovařík F., Knotek Ant., Durna M., Čápek J., Boček L., Šimčík D. (78. Mrkva J.). Trenér: Josef Zajíček.
V nervozním utkání se střetla dvě mužstva z konce tabulky. Domácí tým se dostal do vedení ve 22. minutě po rohovém kopu, který umístil k levé tyči Kristýnek - 1:0. O 10 minut později zatáhl míč po levé straně Křiva, který odcentroval do pokutového území a Tomešek se nemýlil - 2:0. Hostující družstvo se snažilo ve druhé půli s výsledkem něco udelat, ale za celý zápas neměli jedinou vyloženou šanci. V 53. mintě Vojtěšek zvyšoval na 3:0 a konečný stav stanovil kapitán Křiva z pokutového kopu na 4:0 a to v 73. minutě od té doby se hra přelévala ze strany na stranu a k žádné vyložené šanci už nedošlo.
Nejlepší hráči: David Křiva - Zdeněk Procházka

Částkov - Strání B 6:3 (4:2)
Branky: 19., 37. Pindryč R., 70., 75. Žíla M., 21. Rosík T., 35. Flekač J. - 43. Žajgla T., 45. vlastní, 82. Motola J.
ŽK: 38. Žíla M., 48. Belant L., 60. Rosík T. - 31. Zderčík R., 50. Nuzík P.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Jiří Dolinský, Lukáš Libosvár.
Částkov: Andrýsek T. - Žíla M., Vašek J., Schuska M., Řezníček R., Rosík T., Pindryč R., Pavlíček A. (89. Skovajsa M.), Hubáček R., Flekač J., Belant L. (77. Jakšík M.). Trenér: Jiří Veselý.
Strání B: Tomanec L. - Zderčík R. (52. Houšť V.), Pavluš M., Nuzík P. (71. Šimek J.), Motola J., Mimochodek R., Janyga V., Janík D., Bušo M., Tomanec P., Žajgla T. Trenér: Pavel Tinka.
Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří si vytvořili šance, ale nedokázali je využít. V 19. minutě Pindryč otevřel skóre - 1:0. O dvě minuty později se domácí znovu radovali, když Rosík okopíroval jeho střelu a zvýšil vedeni domácích na 2:0. Ve 35. minutě domácí zahrávali standardní situaci a Flekač přímo z velkého vápna trefil šibenici - 3:0. Ve 37. minutě se opět trefil Pindryč - 4:0. Ve 43. minutě Žajgla upravil skóre na 4:1. V závěru prvního poločasu hosté zahrávali standardní situaci a domácí Schuska si dal vlastní branku a uzavřel tak poločasový výsledek na 4:2. V 70. minutě Žíla zvýšil na 5:2. O pět minut později ten samý hráč navýšil na 6:2. V závěru se dokázali prosadit hosté, kdy samostatný nájezd využil Motola, který dal výsledku konečnou podobu.
Nejlepší hráči: Marek Žíla - Lukáš Tomanec

D. Němčí B - Kněžpole B 1:2 (0:1)
Branky: 49. Mikulec M. - 20., 90. Kašný R.
ŽK: 54. Musil Z. (Kněžpole B).
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Tomáš Mlček, Libor Daněk (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Zimčík L., Stojaspal Mi., Stojaspal Ma. st., Salát J., Mikulec M. (77. Loutocký P.), Kadlček R., Ježek V., Chladil P. (46. Světinský L.), Hlaváček J., Daněk L. (85. Ježek V.). Trenér: Miroslav Baroň.
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R., Palčík R., Musil Z. (81. Pastyřík R.), Kozelek O. (90. Mazůrek A.), Kozelek M., Kašný R. (90+2. Haša M.), Kašný P., Hruboš P., Flíbor T., Brázdil O.
Trenér: Martin Haša.
Ve 20. minutě domácí obrana špatně odkopla míč, ten se dostal ke Kašnému, který křižnou střelou nedal gólmanovi šanci a otevřel skóre utkání - 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, ale hostující obrana hrála pozorně, a tak se do žádné vyložené šance nedostali. Do druhého poločasu domácí udělali v sestavě jednu změnu, zvýšili důraz, a to se hned projevilo na, kdy po nádherné akci srovnal ve 49. minutě Mikulec. Domácí chtěli strhnout vedení na svou stranu, ale hostující obrana hrála pozorně a každou snahu zabrzdila. Už se zdálo, že utkání skončí remízou, ale v 90. minutě po ojedinělé akci hosté utekli po levé straně, nacentrovali a v šestnáctce nikým nehlídaný Radek Kašný stanovil konečný výsledek na 1:2.
Nejlepší hráči: Martin Mikulec - Radim Palčík

Jarošov - Huštěnovice 2:0 (0:0)
Branky: 47. Kolaja L., 56. Kováč Pa.
ŽK: 87. Mikulka P. - 84. Puškáč L.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Patrik Blažek - Monika Blažková, Petr Hanáček (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Vyorálek J., Vaculík M. (36. Kryštof J.), Mikulka P., Malina L., Kováč Pe., Kováč Pa., Kolaja L. (83. Slezák T.), Kaštánek M., Jančík V. (75. Vaculík L.), Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Huštěnovice: Vaverka A. - Umlauf M. (85. Vaverka T.), Střítecký M., Silný J. (59. Straka L.), Silný F., Puškáč L., Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Z počátku utkání měli ze hry více hosté, ale vypracované šance neproměnili. Poté se osmělili i domácí a Kováč poslal dva pozdravy směrem k hostující brance. Od této chvíle se první poločas odehrával jen mezi oběma velkými vápny. Do druhého poločasu vlétli domácí jako vyměněni a ve 47. minutě se hlavou po rohovém kopu prosadil Kolaja - 1:0. Domácí dále útočili a odměnou jim byl druhý gól do sítě hostů, který vstřelil chytrou střelou Pavel Kováč - 2:0. Domácí ještě nevyužili spoustu šancí a poté mohli i inkasovat, ale rána z kopačky Puškáče skončila na břevně domácí branky.
Nejlepší hráči: Pavel Bartoň - František Silný

Pitín - H. Němčí 1:0 (1:0)
Branky: 25. Berčík P.
ŽK: 17. Maňas M., 44. Salvet L., 45. Voda M., 89. Krahula L. - 36. Svadbík J., 45. Kadlček V., 56. Suchý R.
ČK: 64. Bureš M. - 72. Suchý R.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Pavel Berčík (laik), Tomáš Dlapa (laik).
Pitín: Škovran P. - Voda M., Struhař P., Salvet L., Maňas M., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J. (86. Martinec R.), Bureš M., Berčík P., Kovář V. (81. Janota R.). Trenér: David Lukáš.
H. Němčí: Rybnikář P. (28. Váňa E.) - Zimčík T., Zámečník Jo., Zámečník Ji. (52. Velecký D.), Tureček M., Svadbík J., Suchý R., Malík T., Kadlček V., Fibicher R. (35. Jančařík F.), Bahula L. Trenér: David Velecký.
V 25. minutě si na centrovaný míč naběhl domácí Berčík, balón si zpravoval a otevřel skóre utkání - 1:0. Hosty branka nezaskočila, zatlačili domácí a mohli i vyrovnat, ale Zámečník a Suchý svoje šance nevyužili. Ve druhém poločase byla hra opět velmi tvrdá. Byli to dobře hrající hosté, kteří byli časteji u míče, zatlačili domácí do defezivy a v 64. minutě si vykoledovali pokutový kop, k míči se postavil Tureček, ale domácí golman hráče vychytal. Od té chvíle byl vyloučen domácí Bureš za hrubé nesportovní chování. Hra se poté kouskovala a diváci brankových příležitostí moc neviděli a z toho vyplynulo další vyloučení, tentokrát hostujícího Suchého po druhé žluté. Domácí v nervozní atmosféře své těsné vítězství udrželi.
Nejlepší hráči: Petr Škovran - Marek Tureček

Traplice - St. Město 0:4 (0:1)
Branky: 36., 60. Müller T., 67. Trubačík V., 72. Hastík O.
ŽK: 46. Trávníček V., 53. Obdržálek M. - 43. Doseděl K.
Diváci: 130.
Rozhodčí: Štepán Martykán - Roman Obdržálek (laik), Jiří Stuchlík (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček V. (64. Gerši M.), Slavík J., Polách O. (25. Kubina T.), Pekárek R., Obdržálek M. (60. Kolařík L.), Matoušek M., Kolínský T., Kamarád J., Huťka L., Gelien R. Trenér: Ladislav Blecha.
St. Město: Trubačík L. - Šopík R. (46. Trubačík V.), Svoboda O., Smělík M., Panáček M., Müller T. (70. Klůs J.), Machala A., Hastík O., Grebeň M., Doseděl K. (73. Trubačík M.), Daťko J. Trenér: Roman Haša.
Hosté začali utkání lépe a měli i několik vyložených šancí, ale střelecky se neprosadili až do 36. minuty. Hastík zatáhl míč po pravé straně a nahrál Mullerovi, který vstřelil první gól utkání - 0:1. Ve 2. půli v 60. minutě po Panáčkově prodloužené přihrávce vstřelil Müller svoji druhou branku - 0:2. O sedm minut později přihrával Hastík Trubačíkovi a hosté díky tomu zvýšili vedení již na 3:0. V 70. minutě po chybě domácí obrany vstřelil krásnou branku hostující Hastík, který tím stanovil konečný výsledek na 0:4.
Nejlepší hráči: Jaroslav Slavík - Tomáš Müller